تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: ویندوز 8 یا 7 نصب کنم؟

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز شما اگر با محیط ویندو 8 کنار نیاید هیچ وقت پیشرفت نمیکنید بالاخره مجبورید از ویندوز 7 دل بکنید تا اخر عمر که نمیتونید رو ویندوز 7 بمونید
    پس بهتره همین الان ویندوز 8.1 نصب کنید و کار کردن باهاش یاد بگیرید هر چند که پیچیدگی خاصی نداره فقط محتویات بخش استارت تو محیط مترو نمایش داده میشه

مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟
    حرفتون رو قبول ندارم چون زمانی که ویندوز ویستا اومد خیلی ها از جمله من به ایکس پی عقبگرد کردن تا وقتی که ویندوز ۷ اومد
    الانم خیلی ها از ۸ ناراضین و ۷ رو ترجیح میدن منم دنبال تفاوت های ۸ و ۸.۱ بودم
    ممنونم

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

حرفتون رو قبول ندارم چون زمانی که ویندوز ویستا اومد خیلی ها از جمله من به ایکس پی عقبگرد کردن تا وقتی که ویندوز ۷ اومد
    الانم خیلی ها از ۸ ناراضین و ۷ رو ترجیح میدن منم دنبال تفاوت های ۸ و ۸.۱ بودم
    ممنونم

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم اولش فکر میکردم ویندوز 8 خیلی گیج کنندست یه مدت استفاده کردم و به حدی بهش عادت کردم که اگر وارد ویندوز 7 میشدم احساس بدی داشتم

ویندوز 8 مزایای زیادی داره کاربرایی هم که از ویندوز 8 ناراضی هستن در اکثر موارد با محیط برنامه مشکل دارن چون هنوز تو فکر ویندوز xp ,7 هستند بیشتر بحث عادته ویندوز 7 خیلی خوبه اما ویندوز 8 به نظر من یک جهش بزرگ بود نمیشه گفت ویندوز بدیه به نظر من از 7 سرتره

به نظر من یه مدت استفاده کنید بعدش تصمیم بگیرید به ویندوز 7 برگردید یا نه ؟ به هر حال خودتون تصمیم گیرنده هستید

3. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من تجربه کار با هر 3 تا ویندز را دارم.
    8.1 ویندز خیلی خوبی هست و از 8 و7 بهتر وسریعتر هست فقط یه سیستم خوب متوسط میخواد که من نداشتم و گاهی اوقات اذیا میکرد منو.
    8 خوب بود و با سیستم من خوب کار میکرد اما نسبت به 8.1 یکم کنتر بود
    7 چون درایورهای مین بوردم فقط تا 7 ابدیت شده میریزم و راضی هم هستم و با سیستم ضعیفی که دارم راضی هستم
    نکته اخرسیستم من CPU amd 4200 داره!!!! پس اگه سیستم خوبی دارید حتما به 8.1 کوچ کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من هم ویندوز 7 رو امتحان کردم هم 8 و هم xpو حالا هم 8.1. توی این ویندوزها 7و 8 هردو خوب هستند. البته 7 بیشتر از 8 امتحان خودش رو پس داده 8 هم خوبه هرچند که گفته میشه 8.1 در جهت تکامل 8 به بازار عرضه شده اما مسئله ی اکتیو کردنش داستانی داره.....
    من ترجیح میدم از همون 8 استفاده کنم البته اگر کاربرانی هستند که کار با 8 براشون سخته ،بد نیست یه مدت امتحانش کنند چون معمولا لم خیلی چیزا دست آدم میاد و آدم به همه چیز عادت میکنه. در هرصورت امتحانش که ضرری نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من 8.1 رو نصب کن خیلی بهتر از هفت هست هم سبکه هم گرافیکش خیلی بهتر از هفت هست هم اینکه من تا حالا با نصب نرم افزار توش مشکل نداشتم
    در ضمن تو کرک کردنش هم هیچ مشکلی نداشتم و الان دارم ازش استفاده میکنم

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ویندوز 8 که کلا مشکل دار بود و ماکروسافت ویندوز 8.1 رو راهی بازار کرد
    کلا با رابط کاربری ویندوز 8 و 8.1 مشکل دارم مخصوصا این مترو و علاقه ندارم ولی باز 8.1 رو نصب کردم بعد از 1 هفته کار کردن نتونستم باهاش کار کنم کلا یه جوری بودش نمیدونم حالا چون لپتاپ من ویندوز 7 ساپورت میکرد اینجوری بود یا ویندوز خرابکی بود هی هنگ میکرد دلی داشت !!! البته از لحاظ شناختن سخت افزار خوب بود 8.1 همه چیزو میشناسه زودی ولی برای نصب برنامه ها مشکل دار بودش ارور میداد هی برای همین ویندوز 8.1 رو پاک کردم و همون 7 رو نصب کردم به نظر من که 7 بهتر بودش ویندوز 10 هم که میگن یه چیزی بین 7 و 8 هستش اونم نصب میکنم ببینم جه طوریاست

اینم بگم روزی که ویندوز 8 اومدش برای تبلتها و گوشی ها پلتفرمش طراحی شده بودش بعد ماکروسافت اومد و برای پی سی هم روانش کرد این رابط مترو برای تبلت و گوشی خوبه البته این نظر شخصی منه برای همین ویندوز 10 یه چیزی توی مایه های ویندوز 7 و 8 هست خیلیا هنوز 7 رو دوست میدارن ولی ادم باید هر چیزی که میاد رو یه تست بزنه ببینه خوبه یا بده ما که داخل ایران هم هستیم و برای ویندوز هزینه ای نمیکنیم :ی

Last edited by hasanoooooooo; 30-03-2016 at 13:02.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام و درود
    ویندوز 10 رو نصب کردم اپدیت چجدیدش از قبلیه خیلی بهرته ولی هنوز باگهایی داره
    ویندوز 10 از نطر شناخت سخت افزاری بسایر خوب هستش استفاده
    درایورهاش به سختی به دست میاد خیلی از برنامه ها ویندوز 10 رو پشتیبانی نمیکنن
    بیشتر بازیها رو بالا نمیاره البته بازیهای جدید که با ویندوز 10 سازگاره مشکلی نداره برای اجراش
    استفاده زیاد از اینترنت بدون برنامه هایی که دسترسی یه اینترنت رو محدود میکنن مشکل ساز میشه براتون
    از نطر بوت شدن سیستم خیلی سریع بالا میاد
    حافظه رم بیشتری نصبت به7 میگیره و سنگینتره سیستمتون باید قوی باشه تا راحت بالا بیاد

در کل من ویندوز 7 رو به همه وینوز های ماکروسافت ترجیح میدم درسته مشکلاتی داره ولی در مجموع بهتر از ویندوزهای دیگرش هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

ویندوز فقط 8.1 توبازیها وشناخت سخت افزارونرم افزارها سرعت بوت شدن وگرافیگ و......عالیه

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

تاپیک قدیمی نیارین بالا
    مرسی اه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •