تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: اینترنت استان تهران

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام دوستان برای منطقه مخابراتی یزدان پناه با پیش شماره 44 { پونک، سیمون بولیوار } و سرویس نامحدود از کدام شرکت توصیه میکنید؟

نا محدود خیلی کم شده !!!! ببین مخابرات بهت سرویس نامحدود میده ؟؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

دوستان عزیز سلام .

تو گیلان isp مخابرات کلا دانلود رایگان رو قطع کرده . میخوام بدونم تو تهران هم به همین شکله ؟
    همه ISP ها دارن قطع می کنن ---- ولی تهران بعضی مراکز زیر ابی رد میشن ارائه میدن

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه I.LIKE.U's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    برای خط فیبر نوری از کدوم شرکت میتونم سرویس بگیرم به جز مخابرات؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

فیبر نوری به خونه ها فعلا فقط مخابرات میده اونم آزمایشیه , بقیه شرکت هایی که میگن فیبر نوری سازمانی کار میکنن من خودم زنگ زدم چند جا همشون دبه در میوردن

داره خودمونی میشه I.LIKE.U's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

فیبر نوری به خونه ها فعلا فقط مخابرات میده اونم آزمایشیه , بقیه شرکت هایی که میگن فیبر نوری سازمانی کار میکنن من خودم زنگ زدم چند جا همشون دبه در میوردن
    شنیدم آسیاتک و صبانت و ماهان نت و سپنتا میدن
    کسی از اینا سرویس گرفته؟
    چجوریه اینترنتشون

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Last edited by I.LIKE.U; 26-09-2016 at 23:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam.sum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    اینترنت ADSL میخواستم که شبانه رایگان با سرعت بالا داشته باشه .... در طول روز زیاد استفاده ندارم و در حد تلگرام و اینستا
    چه شرکتی پیشنهاد میکنین ؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

همانطور که خیلی ها می دونید خبر جمع اوری وایمکس ایرانسل رو ما داریم ( البته هنوز زمانش مشخص نیست - حتی به من هم زنگ نزدن هنوز ) ولی در کل باسه اینکه کار رو در روز اخر نزاریم ( که خیلی از ایرانی ها می زارن - مثل مورد معاینه فنی که 3 ماه قبل گفتن طرح دوربین اجرا میشه بیاین طرح بگیرین نگرفتن روز اغاز مجبور شدن همه بریزن باسه طرح و کلی باسه خودشون دردسر ایجاد کردن) من دارم سرویس هارو بررسی می کنیم بر اساس نیازم و دیدم بد نیست باسه کسایی که می خوان سرویس مشابه من بگیرن بزارم که هم صرفه جویی وقت بشه هم بررسی ها بخاطر تعداد بیشتر افراد مفید تر باشه.

من الان خودم 2 مگ نامحدود دارم و همانطور که می دونین ایرانسل پیشفرض می خواد ببره به سرویس های LTE مشترک هاشو ( البته خود بردن به این سرویس داستان داره جای خودش) ولی مهمترین عاملی که منو ازش دور می کنه محدودیت شدید حجمی است که برامون گذاشتن که 30 GB است و عملا بدرد من و امسال من که محتوا سازی می کنه، داده جمع اوری می کنه، ویدیو و اسریم می بینه و همچنین کل خانواده رو ساپورت می کنه نمی خوره نیازه هستش که به یک سرویس دهنده DSL یا wireless کوچ کنیم.

متاسفانه تو ایران هنوز سیستم SDSL باسه استفاده عمومی عرضه نشده که سرعت اپلود و دانلودش یکسان است و مجبوریم یکی از ADSL هارو استفاده کنم.

مورد دیگری که وجود دارد وجود سرویس جدید من دراوردی اینترنت غیر حجمی است که در کنار سرویس های حجمی و نامحدود عرضه می شود ( من هنوز نفهمیدم معادلی در خارج ایران رو ما اصلا داریم یا نه، مگر اینکه از کره شمالی امده باشه).
    سوای معنی کلمه ای اش که به معنای بدون حجم مصرفی است ولی رسما با حجم مشخص برای مصرف معرفی و عرضه میشه، این سرویس روش جدیدی است که مثلا، ترافیک مصرف کننده را بین سرور های داخلی و خارجی تقسیم کنه.... سوای اینکه چطور قرار هست اینکارو انجام بدن ( با این شبکه اینترنت داخلی که ما داریم) و چطور اصلا کاربر باید محاسبه کنه ببینه چه سایتی داخلی هست و چه سایتی خارجی و ترافیکش رو کنترل کنه ( که عملا بدون اطلاع رسانی درست، دروازه گشادی باسه سو استفاده و خلاف باز می کنه از دید من) وعدم وجود منابع اینترنتی بدرد بخور در داخل که جواب گوی نیاز من باشه عملا من رو از این سرویس ها دوری می کنه و به این خاطر یا باید سرویس حجمی بگیرم یا نامحدود. حالا ببینیم چی در دسترس است

به صورت رندم من شروع می کنم

شاتل:

نقص اطلاعات سرویس ها در شاتل بی داد می کنه. خیلی موارد گنگ داره که معلوم نیست کجای سایت گذاشتن

ADSL2+

بهترین سرویس هایی که تو این رنج داره سری نامحدود مدل های ART7 از نامحدود هستش که سرعت بین 1 تا 4 مگ و ترافیک تضمینی که میشه استفاده کرد 200 گیگ است ( البته نمی دونم بعد از 200 گیگ میره رو حداکثر 1 مگ می ده یا کار دیگر انجام می دهد.)

اپدیت:در زمینه اینکه چطور باید ترافیک مصرف بشه هنوز امار دقیق وجود نداره ولی گزارش بعضی کاربرا می گه ظاهرا می شه از حجم یک مقدار خارج شد اگر 24/7 تمام پهنای باند رو نخوریم. سرعتش هنوز پایین تر داتک هست که تو انتخاب هام هست ولی بقیه مواردش اگر درست باشه خوبه.

پارس انلاین:
    انتخاب هاش زیاده

سری 1 مگ نامحدود داره که تا 80 گیگ سرعت 5 مگ هست تا 120 گیگ سرعت 3 و بعد سرعت به اسمی 1 می رسه.
    در محدود ها هم بسته 100 گیگی در سرعت های 4 و 6 و 8 موجود است که ان هم انتخاب بدی نیست

داتک

این عنوان گذاری های داتک واقعا خنده دار است

سرویس های "سرویس حجمی ADSL+2 رهام داتک - ویژه کاربران پرمصرف " کاملا جوک است با محدودیت 5 گیگ - کی اینو پیشنهاد کرده........

سرویس های "سرویس حجمی ADSL+2 رهام داتک - نامحدود " بالاخره نامحدود است یا حجمی؟؟؟

در کل بسته سرعت 8 مگ با حجم 150 گیگ انتخاب بدی نیست بنظرم.

اپدیت: داتک گفته در صورتی که روی فیبر نوری خطم نباشه امکان عرضه سرویس را دارد. از لحاظ سرعت اپلود که در سایت نیست اعلام کردن که تا 1 مگ حداکثر سرعت می دن. ضد حال است... ما استاندارد های Annex J و Annex M رو داریم که بیش از 3مگ می تونن برای اپلود پهنای باند بزارن ولی شرکت ها استفاده نمی کنند باسه کسایی که در حوزه اینترنت فعالیت می کنند این استاندارد ها بخاطر داشتن پهنای باند بیشتر بهتر از استاندارد های پایه است. از این هم بگذریم که هیچ شرکت به صورت عمومی HDSL تبلیغ نمی کنه
    به عنوان یکی از انتخاب ها فعلا هست تا ببینم چی میشه

سپنتا
    من تو مدت کاربری خیلی کم ازش خبر می شنیدم و همیشه هم کاربراش راضی بودن - البته در محدوده بازی بازها یک چند بار افت کیفیت داشته و میانگین پینگش می گفتن بیشتر از بقیه شرکت ها بوده ولی الان رو نمی دونم. همیشه هم گرون تر از بقیه شرکت ها می داده. تازه امسال منطقه ما رفته زیر پوشش. حالا بررسی:

محدوداش بدرد من نمی خوره ولی نامحدود هاش

من نفهمیدم اینو کی اینجوری نوشته: "سرویس های اینترنت پرسرعت +ADSL2 نامحدود سپنتا ویژه تهران محدودیتی درمیزان دانلود، ترافیک ماهیانه و ساعت استفاده ندارند."
    بعد پایین فقط نامحدود ویژه نوشته با لوکس - الان ادم می مونه این نامحدود ویژه بدون حجمی ها میشه ویژه تهران یا نه؟؟؟ یکی اینو شفاف کنه

در نامحدود ها سرویس یک مگ و دو مگ رو می تونیم انتخاب کنیم گرچه قیمت هاش بالاست

اسیاتک

مشکل نقص فرم کیفیت خدمات داره - مخصوصا باسه وایرلس
    در ADSL ها تنها سرویس بدرد بخوری که من دیدم سرویس 16 مگ با 200 گیگ حجم که البته مرز قیمت رو رد کرده - خیلی سخت بشه انتخابش کرد
    در سرویس های بی سیم دو تا انتخاب خیلی منو وسوسه کرده
    40 مگ سرعت با 1024 گیگ در سال با قیمت مناسب در رنج من - ولی بدیش اینه که اگر سرویسش خوب نباشه ادم خودش رو گرفتار می کنه....
    هیچ فرم سطح کیفیت خدمات و تضمین خدمات هم نزاشته که بشه بر اساس ان بررسی کرد.

اپدیت: سرویس های این شرکت با توجه به ریپورت و اطلاعاتی که کاربرا دادن جزو اخرین انتخاب های من رفته

پیشگامان

از این مورد به بعد من کمتر می شناسمشون ولی بخاطر اسمی در دسترس بودن می زارم

سرویس نامحدود 1-4 با 130 گیگ حجم که بعد از ان میره روی یک مگ انتخاب قابل قبول بنظر میاد.

عصر تلکام
    این هم همینطور.

سرویس های 2-4-8 مگ با 100 گیگ محدودیت حجمی بنظر انتخاب های قابل قبولی هستند.....

اگر سرویس دیگری هست که تو تهران باشه پیشنهاد بدین که تو لیست بزارم باسه ان روزی که شروع کنم به بررسی کردن فنی انها

اپدیت 1395/10/13
    اپدیت 1395/10/15 برای داتک
    اپدیت 1395/10/17 برای شاتل
    Last edited by zed2; 06-01-2017 at 17:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

اینترنت شبانه رایگان براى iptv قابل استفاده است؟ چه شرکتى پیشنهاد مى کنید؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب کلا استاندارد سرویس های حجمی عوض شده و فکر کنم کلی جا به جایی سرویس طی 6 ماه اینده بین مراکز رخ بده
    فعلا رقابت تو تهران بیشتر بین های وب و فن اوا هستش باسه پر مصرف ها و/یا کسایی که می خوان کمترین نگرانی برای کنترل حجم داشته باشن
    بعد از این دو تا هم 4 تا شرکت مخابرات، شاتل، پیشگامان و اسیا تک قرار دارند که از لحاظ محدوده حجم مشابه هم هستند.
    در انتهای خط هم پارس انلاین رو داریم که معلوم نیست بخاطر اینکه یک پاش دم گوره اینجوری سرویس میده یا تصمیم داره قبل از ادقام تمام مشتری هاشو بپرونه که کسی موقع ادفام برای های وب نباشه
    صبانت هم که یک دوره خدا اینترنت حجمی بود هم بعد از پارس انلاین قرار گرفته و معلوم نیست چش شده
    داتک هم که کلا در سکوت خبری و اطلاع رسانی برای سرویس های جدید است و اصلا شفاف سازی نکرده ...
    سپنتا ولی تو این گروه ظاهرا همچنان ساز خودش رو می زنه و در کنار سرویس های جدید سرویس های قدیم را به همان روال سابق عرضه می کنه - البته جزو گران ترین ها هم هست ولی تا جایی که من دیدم مشترکینش هیچ وقت شکایت هایی که با شرکت های دیگر داشتن رو با این نداشتن...
    البته علت این موضوع ممکنه بخاطر این باشه که مشتری های عادی سمت سپنتا نمی رن و بر اساس گذارش ها کیفیت و پایداری ارتباط مشتری های قدیم سپنتا براشون مهم بوده تا حجم بالا و سرعت ( برای من یک جورایی اپل اینترنت تهران است با بازار هدفی که ساخته است.)
    Last edited by zed2; 07-12-2017 at 12:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bankggs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان تلگرام روی نت مخابرات فیلتر شده؟؟؟؟
    گویا با پارس انلاین هنوز مشکلی نداره

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •