تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 60

نام تاپيک: اینترنت استان تهران

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    برای دانلود اولین گزینه مخابراته اما چون سرعت روز و شبش یکی و واقعی هستش برای وب گردی دو روزه شما کابوس میشه
    پس با توجه به شرایط شما ، بهتره از سرویس های حجمی شاتل یا پارس آنلاین بگیرید ، فقط باید دانلودهاتون رو شب ها و در ساعت رایگان انجام بدید .
    برای راهنمایی بیشتر در مورد سرعت سرویس ها میتونید به تاپیک های مخصوص هر کدوم از این شرکت ها برید
    سعی کنید طرح های بلند مدت بیشتر از سه ماه استفاده نکنید تا اگر توی شرکتی دانلودتون رو محدود کردن یا کلا ناراضی بودید ( چون ممکنه کیفیت اینترنت شرکت توی یک منطقه یا مرکز خوب نباشه ) بتونید سریعا شرکتتون رو عوض کنید
    در مورد مودم چون اکثرا شرکت های وایرلس برای تبلیغ از این مودم های رایگان میدن شدیدا توصیه میکنم حتما از ASDL استفاده کنید و طرف وایرلس نرید .
    ممنونم،مخابرات که به سرعت و تعرفه اش نمیارزه
    اون شرکتهارو بررسی میکنم،با توجه به سرعت های بالای های وب فعلا ببینم چجوریه و بعد سراغ گزینه های دیگه میرم
    نکته خوبی هم درمورد سرویس های بلند مدت گفتید،ممنون

برای مودم باید مودم وایرلس دار بگیرم تا برای wifi راحت باشم
    منظور شما در جمله آخر سرویس وایرلس بود یا مودم وایرلس؟چون بدنبال adsl هستم نه وایمکس و نه وایرلس p2p

2. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بعد از فرار از شرکت مبین نت .. امروز تلفن ثابت ثبت نام کردم تا هفته دیگه شاتلو اوکی کنم
    زنه موقع ثبت نام گفت نصب ADSL روی خط 50-50 هست .. ولی چون تو محل سکونت یک adsl دیگه هست .. چند درصد احتمال نصب نشدن روی خط هست ؟؟
    واسه دانلود شاتلو پیشنهاد میکنید یا آسیاتک ؟ تو محله فرد اسدی

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

منظورم از مودم وایرلس ، مودم وای فای نبود
    مودم های وایمکس ایران ول و مبین نت منظورمه که نباید بگیری چه بهتر که خودت هم دنبالش نیستی
    تبلیغات برای سرعت بالا و 4 مگ و 10 مگ که الان افتاده سر زبونا رو خیلی بهشون توجه نکن چون اولا توی شرکت های خصوصی بیشتر سرعتها بالاتر از تعرفه سازمان تنظیم بسته میشه و یکباره میبینی
    512 بیت شاتل یا پارس یاشرکت های خصوصی دیگه سرعت دانلود 600 کیلو بایت در IDM میده چون خط رو روی 2 مگ و بیشتر رانژه کردن
    دوما این سرعت رو روی حجم محدود به شما میدن وقتی با سه گیگ در ماه ، شما باید روزی 100 مگ استفاده کنی تا به آخر ماه برسی و حجم نخریده باشی دیگه فرقی نداره سرعتت چقدر باشه
    و بیشتر از 300 یا 500 دیگه فقط برای تست سرعت و کل بازی خوبه
    Last edited by Meysam Raz; 27-02-2014 at 13:30.

5. 2 کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

بعد از فرار از شرکت مبین نت .. امروز تلفن ثابت ثبت نام کردم تا هفته دیگه شاتلو اوکی کنم
    زنه موقع ثبت نام گفت نصب ADSL روی خط 50-50 هست .. ولی چون تو محل سکونت یک adsl دیگه هست .. چند درصد احتمال نصب نشدن روی خط هست ؟؟
    واسه دانلود شاتلو پیشنهاد میکنید یا آسیاتک ؟ تو محله فرد اسدی
    50 50 رو درست گفته اول صبر کن ببین خط جدید فیبر نوری هست یا خیر
    اگر فیبر باشه فقط میتونی از مخابرات سرویس بگیری
    اگر نباشه میتونی از سرویس های شرکت های دیگه استفاده کنی
    اینکه خط توی محل سکونتADSL داره دلیل نمیشه که این خط جدید هم همونطوری باشه و فیبر نوری نباشه ، مخابراته دیگه
    اگر دانلودت از ماهی حدودا 30 یا 40 گیگ بیشتره باید بری نامحدود مخابرات و با تایم اوت و این چیزا بسازی اما در عوض دانلود های حجیم میتونی بزاری
    اگردانلودت همین 30 گیگ و این حدوداست میتونی بری شرکت های خصوصی ، اما برای یکی دو ماه اول باید توقع سرویس خوب داشته باشی چون بعد از اون شروع میکنن به اذیت کردنت تا دانلود نکنی مخصوصا شاتل
    اگر کمتر از 18 یا 20 گیگ در ماه دانلود داری تقریبا همه جا برات خوبه مگر شانست باشه و شرکت اون منطقه رو خوب ساپورت نکرده باشه که اون وقت باید شرکتت رو عوض کنی
    این عددهایی که گفتم تقریبی هستش و جدیدا با توجه به سرور اون دانلودی که میکنی ، یعنی داخلی یا خارجی بودن سرور ، میتونه کم و زیاد بشه
    اینقد مبین نت داستان در آوورده که دیگه تنبلیو گذاشتیم کنار و خط تلفن رفتیم گرفتیم
    فقط یک سوال .. اگه فیبرنوری بود مخابرات 100 % روش ADSL میده ؟؟؟ واسه من چون فرقی نداره شاتل مخابرات یا ... فقط دیگه پستم به وایمکس نخوره
    مبین نت =
    اگر خط فیبر نوری باشه بله اما فقط میتونید از مخابرات بگیرید
    دوست عزیز شرکت ها با همدیگه فرق دارن اگر درست انتخاب نکنید از چاه اینترنت وایرلس در میایید میفتید توی چاه اینترنت ADSL
    موارد لازم رو بهتون گفتم . مخابرات درسته دانلودش نامحدوده و هرچی دلت بخواد دان میکنی اما سرعتش واقعیه و سرعت لود صفحه هایی که از قبل توی مرورگر کش نشدن پایینه و بعضی ها رو راضی نمیکنه .
    از طرفی شرکت هایی مثل شاتل بعد از چند شب دانلود رایگان شبانه همچین سرعت شما رو توی اون ساعات ، شبیه دیال آپ ، محدود میکنن که نتونید صفحه باز کنید
    پس یکمی دقت کنید هدفتون
    بازی آنلاینه
    یا براتون دانلود بیشتر راضی کنندست
    یا سرعت های فضایی برای باز کردن پیج ها بدون دانلود
    اینا بهتون ملاک انتخاب میده .
    موفق باشید
    Last edited by Meysam Raz; 27-02-2014 at 15:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

50 50 رو درست گفته اول صبر کن ببین خط جدید فیبر نوری هست یا خیر
    اگر فیبر باشه فقط میتونی از مخابرات سرویس بگیری
    اگر نباشه میتونی از سرویس های شرکت های دیگه استفاده کنی
    اینقد مبین نت داستان در آوورده که دیگه تنبلیو گذاشتیم کنار و خط تلفن رفتیم گرفتیم
    فقط یک سوال .. اگه فیبرنوری بود مخابرات 100 % روش ADSL میده ؟؟؟ واسه من چون فرقی نداره شاتل مخابرات یا ... فقط دیگه پستم به وایمکس نخوره
    مبین نت =

اگر خط فیبر نوری باشه بله اما فقط میتونید از مخابرات بگیرید
    دوست عزیز شرکت ها با همدیگه فرق دارن اگر درست انتخاب نکنید از چاه اینترنت وایرلس در میایید میفتید توی چاه اینترنت ADSL
    موارد لازم رو بهتون گفتم . مخابرات درسته دانلودش نامحدوده و هرچی دلت بخواد دان میکنی اما سرعتش واقعیه و سرعت لود صفحه هایی که از قبل توی مرورگر کش نشدن پایینه و بعضی ها رو راضی نمیکنه .
    از طرفی شرکت هایی مثل شاتل بعد از چند شب دانلود رایگان شبانه همچین سرعت شما رو توی اون ساعات ، شبیه دیال آپ ، محدود میکنن که نتونید صفحه باز کنید
    پس یکمی دقت کنید هدفتون
    بازی آنلاینه
    یا براتون دانلود بیشتر راضی کنندست
    یا سرعت های فضایی برای باز کردن پیج ها بدون دانلود
    اینا بهتون ملاک انتخاب میده .
    موفق باشید
    واسه من دانلود + پینگ خوب مهمه ..
    Last edited by Ali_N8; 27-02-2014 at 15:23.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

منظورم از مودم وایرلس ، مودم وای فای نبود
    مودم های وایمکس ایران ول و مبین نت منظورمه که نباید بگیری چه بهتر که خودت هم دنبالش نیستی
    تبلیغات برای سرعت بالا و 4 مگ و 10 مگ که الان افتاده سر زبونا رو خیلی بهشون توجه نکن چون اولا توی شرکت های خصوصی بیشتر سرعتها بالاتر از تعرفه سازمان تنظیم بسته میشه و یکباره میبینی
    512 بیت شاتل یا پارس یاشرکت های خصوصی دیگه سرعت دانلود 600 کیلو بایت در IDM میده چون خط رو روی 2 مگ و بیشتر رانژه کردن
    دوما این سرعت رو روی حجم محدود به شما میدن وقتی با سه گیگ در ماه ، شما باید روزی 100 مگ استفاده کنی تا به آخر ماه برسی و حجم نخریده باشی دیگه فرقی نداره سرعتت چقدر باشه
    و بیشتر از 300 یا 500 دیگه فقط برای تست سرعت و کل بازی خوبه
    متاسفانه تجربه وایمکس رو داشتم.الان خط خودم مخابراته
    از بین شاتل،پارس و های وب کدومشون سرویس های 512 یا 1 مگ رو بالاتر میبندن؟
    من چون مصرف ماهانه زیادی در اونجا ندارم ماهی 4-5 گیگ هم کافیه

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

متاسفانه تجربه وایمکس رو داشتم.الان خط خودم مخابراته
    از بین شاتل،پارس و های وب کدومشون سرویس های 512 یا 1 مگ رو بالاتر میبندن؟
    من چون مصرف ماهانه زیادی در اونجا ندارم ماهی 4-5 گیگ هم کافیه
    های وب رو نمیدونم چون نه خودم استفاده کردم نه دوستام
    512 اون دوتای دیگه خیلی فرقی ندارن و جفتشون سرعت روزانشون خوبه و بالا میبندن
    شبا هم در حد مصرفی که گفتی رو راحت بهت میدن
    من بودم میرفتم پارس

10. این کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

سلام به همه
    خوبین؟!

من به یک سرویس پایدار با سرعت 4 مگابیت بر ثانیه نیاز دارم. هزینه چندان مهم نیست. اتصال تقریبا همیشگی و سرعت پایدار برام خیلی مهمه.
    این سرویس رو برای منطقه ی امیر آبا شمالی (تقاطع جلال آل احمدو کارگر شمالی) میخوام.

با چند تا شرکت تماس گرفتم برای ADSL و میگن که پرتاشون پره ! (پارس آنلاین - آسیا تک- شاتل )
    با شرکت سیستک تماس گرفتم و بهم قول 4 مگابیت رو دادن ولی عملا 1.5 مگابیت هست تقریبا. سرویس از نوع نانو نته و تا به الان هزینه ای حدود 1.5 ملیون برای یه سال متقبل شده ایم!!!
    شرکت چند هفته ای هست که داره برام سرویس رو روبراه میکنه ولی به نتیجه ای نرسیده! بهانه هایی مثل نویز و ...!! حتی یه باند اختصاصی در نظر گرفتن (یه فرستنده ی خصوصی روی دکل که جواب نداد!
    من خیلی با شرکت های ارائه دهنده آشنا نیستم و نمیدونم که چکار باید بکنم.
    خیلی ممونو میشم اگر پیشنهادی دارین بگین.
    راهی هست که شرکتهای یاد شده (!) یه پرت برام جور کنن؟! اگه تجربه ای دارین بگین.
    بازم متشکرم

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

خوشبختانه مشکل حل شد، ولی خوشم میاد کسی جوابی نداشته

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما جزو مرکز مخابراتی دانشگاه هستیم با پیش شماره 6645
    توی دفتر هم یه شماره داریم که اونم مال مرکز مخابراتی دانشگاهه با پیش شماره 6646

حالا رفتم تو سایت پارس آنلاین و صبا نت چک کردم دیدم اولی رو تحت پوشش ندارن ولی دومی رو میتونن سرویس بدن
    چطوریه این؟ هر دو که مال یه مرکز مخابراتی هستن!

از شانس بد ما هم فقط آسیاتک به شماره اولی سرویس میده.
    آسیاتک هم به شدت نت مزخرفی داره!

کسی اینجا پیش شماره اش 6645 هست؟ اگه هست لطف کنه بگه از کجا اینترنت میگیره هر جا باشه بجز آسیاتک و مخابرات!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •