تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 60

نام تاپيک: اینترنت استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سوال:
    خواهشا سریعتر کمکم کنید.چون قرارداد قبلیم با مبیننت در حال اتمامه.

من فقط نیاز به وبگردی در ساعات عصر تا 12شب(بعد از کار اداری) دارم
    و گاهی دانلود :ضمیمه های ایمیل و موزیک یا پروژه و ... (یعنی در حد حجم دانلود 2 تا 3 گیگ در ماه)
    و اینترنتی با سرعت 1 یا 2 مگ هم میخوام بگیرم
    دنبال یه شرکتم که قطعی و افت سرعت نداشته باشه.
    حال و حوصله دانلود شبانه رو هم ندارم اصلا.
    در منطقه بلوار فردوس غرب (4415) چه شرکتی رو با این شرایط پیشنهاد میدین؟
    شرکت عصر تلکام بخاطر اینکه پورت خالی داره در مرکز شما و تعرفه مناسب قطعی در حد صفر بعد از عصر تلکام هم آسیاتک من هر دو را دارم نمایندگیشو هر کدام خواستی در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام
    کسی از دوستان توی مرکز مخابراتی نصرالهی تهران(گیشا، شهرارا) adsl شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیکنه؟
    اگه توی محدوده این مرکز هستین ازچه شرکتی سرویس میگیرین و آیا ازش راضی هستین؟
    پیشنهاد من عصر تلکام هستش اگر خواستی نمایندگیشو دارم در خدمت هستم در درجه دوم آسیاتک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان. من جدیداً به تهران اومدم و ساکن تهرانپارس شدم و پیش شمارۀ تلفنم هم 7706 مرگز شهدای گمنامه. قبلاً در اصفهان 4 سال مشترک صبا نت بودم و تقریباً میتونم بگم که بسیار خوب بود. من حجم دانلودم زیاده و معمولاً از شبانۀ رایگان استفاده میکنم. از دوستانی که اطلاعات دارند میخوام بپرسم که تو این مرکز مخابراتی کدوم ISP را پیشنهاد میدید که هم سرعت روز و شبش خوب باشه و هم تعرفه های مناسبی داشته باشه. اگر نامحدود با سرعت خوب و تعرفۀ مناسب هم آشنایی دارید ممنون میشم که به من اطلاع بدین.
    برای شما پیشنهاد من آسیاتک هست دوست عزیز البته تعرفه هاش کمی گران هست در وهله دوم عصر تلکام که تعرفه های منطقی داره اما شبانه رایگانش بیشتر جنبه تبلیغی داره این شرکت همان گروه پسیان در صبانت بود که مهاجرت کردند به عصر تلکام حدود 2 سال پیش و سیاست هاشون همان سیاستهای صبا نت هست از نظر پشتیبانی و ... هم حرف نداره من نمایندگیشو دارم اگر خواستی در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان. من جدیداً به تهران اومدم و ساکن تهرانپارس شدم و پیش شمارۀ تلفنم هم 7706 مرگز شهدای گمنامه. قبلاً در اصفهان 4 سال مشترک صبا نت بودم و تقریباً میتونم بگم که بسیار خوب بود. من حجم دانلودم زیاده و معمولاً از شبانۀ رایگان استفاده میکنم. از دوستانی که اطلاعات دارند میخوام بپرسم که تو این مرکز مخابراتی کدوم ISP را پیشنهاد میدید که هم سرعت روز و شبش خوب باشه و هم تعرفه های مناسبی داشته باشه. اگر نامحدود با سرعت خوب و تعرفۀ مناسب هم آشنایی دارید ممنون میشم که به من اطلاع بدین.
    پیشنهاد من عصر تلکام هست گروه عصر تلکام همان گروه پسیان هست که سابقا در صبا نت بودند و این شرکت را از ورشکستگی نجات دادند و امروز سرعت خوب و کیفیت خوب از مزایای عصر تلکام هست پشتیبانی خوبی هم داره من نمایندگیشو دارم خواستی در خدمتم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مخابرات .

البته اگه محدودیت هزینه ندارید برید پارس یا شاتل در غیر این صورت همون مخابرات بهتره .

اگه نباشه جاش خالی می مونه pkr_legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

درود دوستان. برای منطقه ی پاسداران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می کنید؟ دانلود شبانه ی رایگان برام مهم نیست ولی مهمه که شب ها زیاد افت نکنه سرعت اینترنت. ترجیحا" چیزی باشه که سریع وصل شه پوسیدم با این پتیاک آشغال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام به همگی دوستان،
    من می خواستم بدونم تو مرکز مخابرات قدست با پیش شماره 8802 کدوم سرویس دهنده بهتر هست؟ ترجیحا من سرویس 8 مگ می خواستم بگیرم و برام مهم هست که حتما ترافیک رایگاه شبانه نداشته باشه. خودم بین سرویس 2 مگ پارس انلاین (تا 9 مگ باز هست) و سرویس 8 مگ شاتل شک دارم، شاتل خودم شهرستان داشتم (َشیراز) و خیلی راضی بودم. برام خیلی مهمه که هیچ قطعی نداشته باشه مخصوصا تو ساعات اوج مصرف( 6 تا 12 شب). در تهران اطلاع ندارم کدوم سرویس دهنده خوبه. لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان برای مرکز کاشانی پیش شماره 440 کدوم سرویس دهنده پیشنهاد می دید؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    من برای جایی که هفته ای یکروز از اینترنتش استفاده میشه میخوام هم سرویس اینترنت و هم مودم وایرلس بگیرم.
    هفته ای یک یا نهایتا دو روز از اینترنت استفاده میشه
    اما استفاده ممکنه همراه با دانلود باشه،مثلا نهایتا 1-2 گیگ دانلود
    قطعی نداشته باشه و شبها هم سرعت خوبی داشته باشه.شبانه رایگان مهم نیست
    ترجیحا طرح های بلند مدت یا دارای مودم رایگان (در صورتیکه واقعا خرید مودم به صرفه باشه نه اینکه پولش روی اینترنت کشیده بشه)
    واقع در کارگر شمالی (مرکز مخابراتی توحید)

با توجه به توضیحات بالا،چه سرویسی از کدوم شرکت پیشنهاد میکنید که هم سرعت بالایی در دانلود داشته باشه و هم به صرفه باشه.

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

سلام
    من برای جایی که هفته ای یکروز از اینترنتش استفاده میشه میخوام هم سرویس اینترنت و هم مودم وایرلس بگیرم.
    هفته ای یک یا نهایتا دو روز از اینترنت استفاده میشه
    اما استفاده ممکنه همراه با دانلود باشه،مثلا نهایتا 1-2 گیگ دانلود
    قطعی نداشته باشه و شبها هم سرعت خوبی داشته باشه.شبانه رایگان مهم نیست
    ترجیحا طرح های بلند مدت یا دارای مودم رایگان (در صورتیکه واقعا خرید مودم به صرفه باشه نه اینکه پولش روی اینترنت کشیده بشه)
    واقع در کارگر شمالی (مرکز مخابراتی توحید)

با توجه به توضیحات بالا،چه سرویسی از کدوم شرکت پیشنهاد میکنید که هم سرعت بالایی در دانلود داشته باشه و هم به صرفه باشه.
    سلام
    برای دانلود اولین گزینه مخابراته اما چون سرعت روز و شبش یکی و واقعی هستش برای وب گردی دو روزه شما کابوس میشه
    پس با توجه به شرایط شما ، بهتره از سرویس های حجمی شاتل یا پارس آنلاین بگیرید ، فقط باید دانلودهاتون رو شب ها و در ساعت رایگان انجام بدید .
    برای راهنمایی بیشتر در مورد سرعت سرویس ها میتونید به تاپیک های مخصوص هر کدوم از این شرکت ها برید
    سعی کنید طرح های بلند مدت بیشتر از سه ماه استفاده نکنید تا اگر توی شرکتی دانلودتون رو محدود کردن یا کلا ناراضی بودید ( چون ممکنه کیفیت اینترنت شرکت توی یک منطقه یا مرکز خوب نباشه ) بتونید سریعا شرکتتون رو عوض کنید
    در مورد مودم چون اکثرا شرکت های وایرلس برای تبلیغ از این مودم های رایگان میدن شدیدا توصیه میکنم حتما از ASDL استفاده کنید و طرف وایرلس نرید .
    Last edited by Meysam Raz; 27-02-2014 at 07:05.

11. این کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •