تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 23 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 221

نام تاپيک: Lenovo Ideapad S6000

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام.کیفش رو که بخری باهاش یه محافظ صفحه اورجینال هم هست.تو تهران قیمت کیف+محافظش حدود ۷۰-۸۰ تومنه.با وجود محافظ مقدار اثر انگشت خیلی کم میشه و اثر انگشت هم در صورتی که تبلت خاموش باشه دیده میشه.البته فکر نمیکنم این مختص این تبلت باشه همه تبلت ها همینطورین.حالا اگه خیلی حساسیت دارید میتونید از قلم لمسی استفاده کنید.در ضمن محافظ های غیر اورجینال رو هم میتونید به صورت تکی و بدون کیف به قیمت ۱۵ تومد بخرید.
    ممنون از پاسختون
    اگه امکان داره چند تا عکس از تب با کیفش بذارید واقعا عالی میشه.

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

این تبلت با چه فرمتی فیلم میگیره کیفیت فیلم برداری؟
    فرمت های ویدئویی قابل پخش چیا هستند؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

این تبلت با چه فرمتی فیلم میگیره کیفیت فیلم برداری؟
    فرمت های ویدئویی قابل پخش چیا هستند؟
    سوال شما جواب ثابتی نداره، در همه دستگاه های اندروییدی میشه با ریختن نرم افزارای مختلف با فرمت های مختلف فیلم گرفت، با ریختن mx player هم همه فرمت های رایج اجرا میشن.
    کیف و کاور ارجینال زیبای این تبلت در سایت لنوو:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستانی که این مدلو دارن، معایب چی دیدن تا حالا؟
    من احتمالا این هفته پولم جور میشه، نمیدونم صبر کنم یا نه، قیمت تکون میخوره آیا؟ یه سری مذاکرات روزهای 19 و 20 اذر قرار در ژنور برگذار بشه!

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

از نظر دوربین هم بنده باید عرض کنم که این تبلت دوربین 5 عقب و 0.3 جلوئه
    البته صفحه قبل گفتم که یه نسخه ی بدون دوربین 5 هم داره که 16 گیگه ، hdmi هم نداره و 60 دلار ارزونتره ، ولی وارد ایران نشده فعلاً
    تو نقد سایت نوتبوک چک چیزی که زیاد ازش ایراد گرفته بودن ، صفحه ی نمایشش بود که چندان عالی نیست و برای بازیها و پردازشهای سنگین هم مناسب نیست.
    با این حال همون سایت به عنوان یکی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انتخابش کرده.
    Last edited by taghi_ramzi; 06-12-2013 at 17:27.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

اینم یه نقد کوبنده:
    Unfortunately, when it actually comes to using the tablet, things start to go a bit downhill. Despite the nippy 1.2GHz quad core processor that performs well in games, Lenovo’s loaded the tablet with unnecessary spam that makes browsing through the homescreen a lagtastic affair. Swiping from panel to panel is juddery, and even rotating the device from portrait to landscape seems to take an epoch, when it should just be instant. While Lenovo has included a few handy apps that could help out at work, such as Kingsoft Office and PrintHand, there’s also unnecessary apps like Norton Mobile Security, which keeps bugging you to install it, along with bland subscription-based gaming service GameTanium. They're not needed, they simply slow the device down and hog valuable storage space that could be used elsewhere.

While the build quality is decent for a plastic-based tablet, the screen itself is only passable. You’ll find the 1280x800 10.1-inch screen bright, but its resolution is sorely lacking, especially when compared to full HD offerings such as Sony’s Xperia Tablet Z, the Retina Display rivalling Nexus 10 or even the nine-inch Nook HD+. Lenovo has also armed the S6000 with both front-facing and rear cameras, but similarly to other tablets, they're not worth replacing your regular shooter with, or even your phone, although they’ll serve you fine for Skype video calls.
    http://gadgetshow.channel5.com/gadgets/lenovo-ideatab-s6000

یکی بیاد دفاع کنه میخوام بخرم!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

در مورد صفحه، من ریویو زیاد دیدم، اکثرا رنگ آبی خیلی تند هست، رنگ خاکستری و سفید بیشتر به آبی میزنه، دویستانی که دارن این مدلو بگن آیا در دیدن فیلم هم خیلی تاثیر داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

نقد کوبنده؟؟؟ گفته روشنش که میکنی یکم دیر میاد بالا( من تایم گرفتم حدود 10 تا 15 ثانیه طول میکشه).بعد گفته کارایی تو بازی خوبه.بعد گفته rotation بین حالت عمودی و افقی خوب نیست (که البته واقعا این طور نیست نمیدونم چرا اینو گفته).بعد گفته یه سری نرم افزارهای اولیه مثل کینگ آفیس خوبه ولی از بعضی هاش انتقاد کرده که هم فضا رو اشغال کردن هم سرعت سیستم رو آوردن پایین.(خوب شما میتونی اونایی که لازم نداری رو حذف کنی و برنامه های مورد نیازت رو نصب کنی.خوشبختانه ما تو ایران پول نرم افزار نمیدیم که ناراضی باشیم.)

نویسنده گفته کیفیت ساخت تبلت قابل خیلی خوب هست.بعدش در مورد صفحه نمایش گفته صرفا "راضی کننده" هست ولی رزولوشنش در مقابل چند تبلت فول اچ دی مثل اکسپریا زد سونی و نکسوس 10 کمه.در ادامه اشاره به دوربین ها شده و گفته شده دوربین هاش مثل دوربین تمام تبلت ها نسبت به دوربین گوشی ها اونقدر با کیفیت نیست ولی برای برقراری تماس تصویری با اسکایپ خوب هستند.

دوست عزیز فکر کنم شما با روش های تحلیل سایت های نقد آشنایی ندارید.برخلاف چیزی که شما فکر میکنید این نقد اصلا کوبنده نیست.تو این سایت ها حتی بهترین تبلت ها مثل تبلت اپل هم نمی تونند نظر کامل نویسنده ها رو جلب کنند دلیلشم اینه که هیچ دستگاهی بدون نقص نیست.در ضمن این سایت ها معمولا کیفیت رو ملاک اصلی برتری میدونند و به قیمت توجهی ندارند.هر کدوم از اون تبلت هایی که نامبرده شده حدودا قیمتشون 2 برابر این تبلت هست.اگر بودجه تون اونقدر هست مسلما اونا انتخاب های بهتری هستند.البته من سایت های نقد رو رد نمیکنم اما باید با این شیوه ها آشنایی داشته باشید.تا اونجایی که من تحقیق کردم تو این قیمت بهترین تبلته با بیشترین امکانات. من اصلا نیومدم به قول شما دفاع کنم چون مدیر فروش لنوو نیستم.هر تبلتی که باهاش راحتترید و ازش لذت میبرید رو بخرید.

8. 2 کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

از بحث رزولوشن که بگذریم، کیفیت رنگ که گفته شده 256هزار رنگه چطوره؟ اخر نگفتید تجربه فیلم دیدنش چطوره؟

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من الان یک ماهه قصد خرید یه تبلت 10 اینچ ارزون قیمت ولی با کیفیت مناسب رو داشتم و این مدل بهترین مدل بود ولی تو این مدت همه تبلت ها قیمتشون 10% حداقل افت کرد ولی این قیمتش تکون نخورد. الان تبلت XVISION اومده که به نظر نسبت به قیمتش عالی میاد ولی من هنوز از نزدیک ندیدم یه مدل با بهترین مشخصات حدود 900 و یه نمونه 2 هسته ای با 1 گیگ رم و بدون سیم کارت هم داره حدود 600 !!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

سلام دوستان...

اونایی که خریدن می تونن در مورد رابط کاربری و کیفیت صفحه نمایش و سرعت کارت گرافیکش اطلاعاتی در اختیار ما قرار بدن

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •