تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 32 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 320

نام تاپيک: FIFA Ballon d'Or 2013 - توپ طلا، بهترین مربی و تیم منتخب فیفا ۲۰۱۳

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من همچین صحبتی رو قبول ندارم .
    بالاخره یک جایی باید موفقیت های باشگاهی هم به حساب بیاد و جام هایی که کسب شده هم مورد بررسی قرار بگیره . نمیشه که فقط به گل های رد و بدل شده اکتفا کنیم .

بایرن فصل پیش فوق العاده بود و چه توی لیگ داخلی {بوندس لیگا} و چه در لیگ قهرمانان عملکرد فوق العاده ای داشت .
    من بازی های لیگ آلمان رو هم دنبال میکنم و ریبری واقعا تاثیر زیادی در روند بازی و موفقیت تیم بایرن مونیخ داشته و این تاثیر رو {با احترام} بیشتر از بازیکنانی مثل فیلیپ لام و مولر و روبن میدونم .

بارها شده که از خیلی موارد چشم پوشی میشه و خیلی از صلاحیت ها و نکاتی که باید و لازمه , در انتخاب و رای گیری بهترین بازیکن تاثیر داده نمیشه .
    دقیقا یک امر سلیقه ای شده و افرادی که نظر میدن بیشتر به خاطر علاقه به شخصی خاص در رای گیری شرکت میکنن و خیلی چیزها رو تاثیر نمیدن .

برای همینه که میگم این مراسم بیشتر جنبه تبلیغاتی گرفته تا این که بخواد واقعا بر حسب صلاحیت ها اون جایزه اهدا بشه .

2. 8 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من همچین صحبتی رو قبول ندارم .
    بالاخره یک جایی باید موفقیت های باشگاهی هم به حساب بیاد و جام هایی که کسب شده هم مورد بررسی قرار بگیره . نمیشه که فقط به گل های رد و بدل شده اکتفا کنیم .

بایرن فصل پیش فوق العاده بود و چه توی لیگ داخلی {بوندس لیگا} و چه در لیگ قهرمانان عملکرد فوق العاده ای داشت .
    من بازی های لیگ آلمان رو هم دنبال میکنم و ریبری واقعا تاثیر زیادی در روند بازی و موفقیت تیم بایرن مونیخ داشته و این تاثیر رو {با احترام} بیشتر از بازیکنانی مثل فیلیپ لام و مولر و روبن میدونم .

بارها شده که از خیلی موارد چشم پوشی میشه و خیلی از صلاحیت ها و نکاتی که باید و لازمه , در انتخاب و رای گیری بهترین بازیکن تاثیر داده نمیشه .
    دقیقا یک امر سلیقه ای شده و افرادی که نظر میدن بیشتر به خاطر علاقه به شخصی خاص در رای گیری شرکت میکنن و خیلی چیزها رو تاثیر نمیدن .

برای همینه که میگم این مراسم بیشتر جنبه تبلیغاتی گرفته تا این که بخواد واقعا بر حسب صلاحیت ها اون جایزه اهدا بشه .
    من نگفتم چه روالی رو باید در نظر بگیریم، موفقیت های باشگاهی هم همه جا به حساب میان (از موفقیت های باشگاهی گرفته تا افتخارات باشگاه و مسائل مالی و ...). اما به نظر من شخصا در مورد این قضیه وقتی قراره بهترین بازیکن دنیا رو انتخاب کنیم من شخصا نگاه به فرد می کنم نه اینکه بگم چون یک تیم خیلی بطور تیمی عالی بوده و افتخار کسب کرده، پس باید بهترین بازیکن اون تیم حتما به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب بشه. اسم این کار انتخاب بهترین بازیکن در بهترین تیم جهان هست که اینجا ریبری قطعا اول هست ولی هیچ جا گفته نشده هدف توپ طلا این قضیه است.

من هم ریبری رو بهترین بازیکن بایرن می دونم ولی ریبری با بقیه بازیکن های بایرن اون تفاوتی رو نداره که مسی و رونالدو با بقیه بازیکن های بارسا و رئال دارن، و همینطور ریبری در بوندسلیگا به اون اندازه از سایرین برتر نیست که مسی و رونالدو در لالیگا هستند. خیلی قضیه ساده است، من اگه یک بازیکن قرار بود به یک تیم از بین مسی، ریبری و رونالدو اضافه کنم قطعا ریبری انتخاب سوم می بود و فکر می کنم شما هم همین انتخاب رو در نهایت می کنید. آیا چنین بازیکنی به نظر من لایق انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن جهان هست؟ به نظر من نه ولی خب نظر من مهم نیست، نظر اونهایی که رای میدن مهمه!

کلا فیفا باید این قضیه رو حل کنه و دقیقا بگه این جایزه یعنی چی. آیا قراره بطور فردی بهترین بازیکن دنیا انتخاب بشه یا تاثیرگذار ترین بازیکن در گرفتن جام های مختلف. بعضی سال ها (مثل 2009 یا 2011) این دو نفر یکی هستند که با اختلاف بالای آراء به راحتی و بدون هیچ بحثی انتخاب میشه، بعضی سال ها (مثل 2006 یا 2010) اینطور نبوده و در نهایت با اختلاف خیلی کم آراء نفرات اول انتخاب میشن، و نتایجی که طی سال ها داشتیم متناقض بوده که نشون میده این قضیه برای رای دهنده ها هم مشخص نیست. تا وقتی فیفا دقیقا مشخص نکنه منظور از بهترین بازیکن دنیا چیه این بحث ها وجود داره و به نتیجه هم نخواهد رسید چون نظر افراده که متفاوت هست. من فکر می کنم امسال هم از اون سال هایی است که اختلاف کم خواهد بود چون بهترین بازیکن های دنیا، تاثیر گذارین بازیکن ها در جام گرفتن تیم ها نبودند و این دوگانگی در انتخاب ها وجود خواهد داشت.

4. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

کلا فیفا باید این قضیه رو حل کنه و دقیقا بگه این جایزه یعنی چی. آیا قراره بطور فردی بهترین بازیکن دنیا انتخاب بشه یا تاثیرگذار ترین بازیکن در گرفتن جام های مختلف
    مشکل اصلی همین هست که فیفا به دلائلی از تعریف یه معیار مشخص و ثابت توی سال های مختلف طفره میره و این معیارها سال به سال تعبیرهای مختلفی به خودشون می گیرن.
    حتی در لیست 23 نفره انتخاب شده گزینه های قابل بحث زیادی وجود داره، مثل عدم حضور رویس، ویدال، گوندوگان به جای گزینه هایی که بیشتر به خاطر محبوبیت، سابقه یا دلائل دیگه
    مثل "کل نگری" و انتخاب از کشورهای مختلف به خاطر ماهیت بین الملی که داره، در لیست حضور پیدا کردن.

من از نظر کلی با صحبت های بهزاد جان موافقم، درخشش هر بازیکن در "موفقیت تیمی" و بازی های بزرگ به نظرم فاکتور بهتریه تا آمار گلزنی و موارد مشابه و از این نظر ریبری رو گزینه
    شایسته تری می دونم، البته اگه با آمار گلزنی بخوایم پیش بریم در سال تقویمی 2013 از این نظر رونالدو گل های بیشتری رو نسبت به رقیب های خودش به ثمر رسونده.

در تایید "تاثیر" ریبری در موفقیت های بایرن چند تا مورد هست:

بایرن در بازی های بوندسلیگا سال قبل فقط یک شکست داشت که در اون بازی ریبری حضور نداشت، در بازی های CL دور حذفی تا قهرمانی هم صرفا در بازی برگشت با آرسنال پیروز نشد
    که باز هم ریبری(به اتفاق شواینی) حضور نداشت.
    ریبری در بازی هایی که در بوندسلیگا برای بایرن به میدان رفته به رکورد 39 بازی متوالی بدون شکست رسیده.
    Kicker که به صورت هفتگی نمرات همه بازیکنان شاغل در بوندسلیگا رو با اعداد بین 1 تا 6 (1 بهترین و 6 ضعیف ترین) تعیین می کنه و تبعا دید فنی تر و مشخص تری نسبت به مثلا کاپیتان ها
    یا سرمربی های تیم های ملی داره، در مجموع به ریبری نمره عالی 2.1 رو داد که تقریبا بی سابقه هست، در طول این سال ها به ندرت بازیکنی نمره ای بهتر از 3 کسب کرده و نمره 2.1 ریبری
    نیم نمره از بهترین نمره کسب شده در 15 سال اخیر بوندسلیگا بالاتر هست! (این تفاوت سطح عملکرد ریبری با بقیه که هم تیمی هاش رو هم شامل میشه، رو از دید Kicker می رسونه)
    ریبری در بازی های اخیر تیم ملی فرانسه در بعضی از بازی ها میشه گفت یک تنه فرانسه رو نجات داده و کیفیت عملکردش در تیم ملی هم فوق العاده بوده.

با همه این صحبت ها، مراسم فیفا با یک Show تلویزیونی بی شباهت نیست، نمایشی که هواداران زیادی داره و طیف وسیعی رو به خودش جذب می کنه و تبعا اهمیتش رو مدیون همون
    مخاطب عظیم هست، در واقع جایزه و مراسم برای اکثریت اتفاق مهمی هست اما به همون نسبت با معیارهای نامشخص، غیر فنی و آمیخته به "محبوبیت".

6. 9 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iljimae1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

به نظر من اگر بازيكن سال دنيا بر اساس يك سري فاكتور انتخاب بشه بهتره.
    مثلا: قدرت و دقت شوت زني - قابليت هاي سر زني - سرعت - هوش و خلاقيت - دقت پاس كاري - دريبل و تكنيك و ...

اينطوري ديگه موفقيت هاي تيمي در نظر گرفته نمي شن. قرار نيست كه بهترين تيم دنيا انتخاب بشه.

8. این کاربر از iljimae1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بدون شک این جایزه متعلق به رونالدو آقای گل فصل قبل لیگ قهرمانان هست و اگه بازهم با بی عدالتی این جایزه بهش نرسه باید به حال فیفا تاسف خورد.............

10. 4 کاربر از shaparak13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJ assassins creed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بدون شک این جایزه متعلق به رونالدو آقای گل فصل قبل لیگ قهرمانان هست و اگه بازهم با بی عدالتی این جایزه بهش نرسه باید به حال فیفا تاسف خورد.............
    ببخشید درسته امسال شایستگی مسی برای گرفتن این عنوان کم شده ولی صد در صد شما بدون که رونالدو هم همین وضع رو داره.من خودم بارسایی ام.به نظرم شایسته ترین کس ریبری هست.واقعا سال پیش مخصوصا توی لیگ قهرمانان عالی بازی کرد و به نظرم بیشترین سهم را در قهرمانی های بایرن داشت.

12. 3 کاربر از MJ assassins creed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

فرانک ریبری و یوپ هاینکس ... غیر از این بشه عدالت فوتبال رعایت نشده ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

امسال که قطعا جایزه به ریبری میرسه_ با توجه به نظر سنجی ها و رای خبرنگارها توی مراسم بهترین بازیکن اروپا _ولی رونالدو به نظر من در مجموع 4 سال عملکرد خوبش بعد از 2008 شایسته یک توپ طلا هست که امسال هم همزمان شد با موفقیتهای بایرن و ریبری ولی اگه بخواهیم این سه تا رو از لحاظ توانایی های تو زمین مقایسه کنیم به نظر من رونالدو توی فاکتور هایی مثل قدرت حمل توپ،حرکات انفجاری، دید عمقی وپاس های کلیدی به طور محسوسی از مسی و ریبری عقب تر هست.
    یه نکته دیگه اینکه موج اساتید ذوب شده به آلمان هم رسیده

15. این کاربر از shamsoddin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iljimae1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

نظر هر كسي براي خودش محترم هست !
    نظر من اينه كه رونالدو در زمينه:
    شوت‌ ( شوت هاي از راه دورش و ضربات آزادش رو همه ديدن‌ ! ) -
    سرعت ( طول زمين رو تو 10 ثانيه اون هم تو دقيقه 70 بازي رفت ) -
    سر زني ( واضحه ! ) -
    دريبل و تكنيك ( نيازي به توضيح نداره ! ) -
    قدرت بدني ( از هيكلش پيداست ! ) -
    هوش و خلاقيت ( پاس با شونه، كمر ! )-
    بين همه حرف اول رو مي زنه.
    به نظر من اين ها فاكتور هاي اصلي يك بازيكن خوب هستن.

17. این کاربر از iljimae1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

قدرت حمل توپ،حرکات انفجاری
    خوب اومدی!
    +
    از نظر من رونالدو شایسته تره!
    رونالدو از سال 2007 و بعد سال 2008 که توپ طلا رو گرفت برا 6 سال متوالی بین 3 بازیکن برتر سال بوده .......حالا کاری نداریم حق خوری شده یا نه اما به نظرم همچین بازیکنی که تو بهترین بودن تداوم داشته شایسته توپ طلا هست مخصوصا که امسالم گلزنی بیشتری کرده و اقای گل لیگ قهرمانان هم شد!

19. 2 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •