تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: مقایسه سونی w804 و الجیla86000

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

پس با این تفاصیر ٧۴٠٠٠ از لحاظ تصویر و سه بعدی از سونی چیزی کمترنداره
    به نظر شما خریدسونی با hd playerبهتره یا الجی ؟
    فکر کنم یه قیمت در بیان
    نظرتون چیه؟
    کیفیتش که عالیه شک نکن ولی اگه نسبت به 804 سونی منظورتون هست به نظرم 804 ی سرو گردن بهتره
    74000 به نظر من ظاهرش ی جورایی باحال نیست(رنگ دور پنلش تو ذوق میزنه که البته سلیقه ای هست)
    اگه 86000 بخری در کل بهتره نسبت به 74000
    به نظر من یا 86000 ال جی بخرید یا 804 سونی
    که در نهایت اگه بحث هر دو بی گارانتی باشه 804 رو انتخاب کنید ولی اگه ال جی با گارانتی و سونی بدون گارانتی 86000 رو انتخاب کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام من تصویر w804 رو که تصاویر فوتبال رو نشون میداد دیدم با توجه به رفرش ریت 400 این مدل که تقریبا بالا حساب میشه اصلا نمیتونستم توپ رو واضح ببینم !!! و توپ شبح گونه نمایش داده میشد این 400 هرتزه اینجوریه وای به حال کمترش !
    یعنی برای اینکه بخوای یه فوتبال در حد کیفیت تلویزیون های معمولی قدیمی بببینی باید چی بگیری؟!
    اصلا اینجوری نشون میده یا من اشتباه میکنم !
    دوستان صاحب نظر بیان بحث کنن در این مورد رفرش ریت و مقدار مکفی برای دیدن یه تصویر خوب یه فوتبال در حد همون تلویزیون های قدیمی بهتر پیشکش
    ممنون
    جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز میشه شما که این مدل رو زیاد توصیه میکنید اینو توضیح بدید ، از آواتارتونم مشخصه که فوتبالی هستید ، پس باید خوب جواب بدید ممنون به خاطر راهنمایی های شما
    Last edited by m@jidgh; 15-02-2014 at 02:22.

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز میشه شما که این مدل رو زیاد توصیه میکنید اینو توضیح بدید ، از آواتارتونم مشخصه که فوتبالی هستید ، پس باید خوب جواب بدید ممنون به خاطر راهنمایی های شما
    داداش گلم خوب معلومه وقتی سورس تصویر بی کیفیت باشه و اینچ tv بیشتر 100% این قضیه میشه که شما دیدی
    شما فوتبال رو نه با این tv بلکه با هر tv دیگه از شبکه beIN Sport HD (الجزیره اسپورت سابق) ببین اونوقت عرق روی صورت خود بازیکنها رو میبینی و خودتون متوجه میشین(خرجش هم ی ر س ی و ر full hd و ی اکانت سی سی کمه)
    در ضمن داداش گلم من به خاطر کیفیتش هست که پیشنهاد میدم نسبنت به قیمتش وگرنه tv های بهتری هم هستن و واقعا هم خوبه نسبت به قیمتش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ممنمون ، سورس همون تیکه های تصاویری بود که فروشگاه میزارن بود عکس و تصویر قسمتهایی هم از فوتبال
    تصاویر فوتبال که از شبکه های داخلی پخش میشه رو دیدید ؟ چطور هستند ؟
    ما که اون شبکه ها رو که فرمدید رو دنبال نمیکنیم ! شبکه های خودمون و فوتبال خودمون رو میگم بله به گفته خودتون با هر tv این شبکه ای رو که فرمودید ببینی عالیه

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

ممنمون ، سورس همون تیکه های تصاویری بود که فروشگاه میزارن بود عکس و تصویر قسمتهایی هم از فوتبال
    تصاویر فوتبال که از شبکه های داخلی پخش میشه رو دیدید ؟ چطور هستند ؟
    ما که اون شبکه ها رو که فرمدید رو دنبال نمیکنیم ! شبکه های خودمون و فوتبال خودمون رو میگم بله به گفته خودتون با هر tv این شبکه ای رو که فرمودید ببینی عالیه
    واسه شبکه های پخش فوتبال خودمون مثل شبکه 3 یا ورزش شما ی گیرنده دیجیتال یا ی دستگاه با تیونر قوی باید داشته باشید کنارشم ی تلویزیون با کیفیت با اینچ کم 32 مثلا یا کمتر که بشه به یهترین نحو ممکن دید فوتبال داخلی رو و روی حالتی مثل حالت ورزش تلویزیون های ال جی
    یا پیشنهاد من پلاسماهای 4850 یا 4950 سامسونگه برای این کار
    هرتزشون هم 600 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ممنون گیرنده دیجیتال که خود تی وی ها دارن یعنی جداگانه تهیه بشه ؟ ر س یو ر دارم کابل اچ دی هم میخوره ولی شبکه 3 پخش مستقیم ها رو قطع میکنه و باید با آنتن معمولی دید
    زیر 40 42 که فایده نداره
    پلاسما که نه ، 804 ، 670 ، 6350 تو این مایه ها

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

ممنون گیرنده دیجیتال که خود تی وی ها دارن یعنی جداگانه تهیه بشه ؟ ر س یو ر دارم کابل اچ دی هم میخوره ولی شبکه 3 پخش مستقیم ها رو قطع میکنه و باید با آنتن معمولی دید
    زیر 40 42 که فایده نداره
    پلاسما که نه ، 804 ، 670 ، 6350 تو این مایه ها
    راجع به گیرنده دیجیتال و اینا که گفتم کلی گفتم وگرنه همون گیرنده دیجیتال تلویزیون هم کافیه
    شما میخوای tv بخری داداش گلم؟؟؟
    سقف بودجت چقدره؟؟؟
    از بین اون مدل هایی که گفتی من 804 رو تائید میکنم و اگه سامسونگ میخوای 6850 فوق العاده هستن نسبت به قیمتشون یا 6450
    Last edited by mosicr77; 15-02-2014 at 19:02.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •