تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: مشکل در نمایش زیر نویس در LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض مشکل در نمایش زیر نویس در LG

با سلام خدمت دوستان اینکاره!
    اول از همه ببخشید اگه تاپیک تکراری درست کردم...گشتم ولی چیزی تو این زمینه پیدا نکردم...
    اقا من یک ال ای دی LG خریدم به مدل : 42ln540v
    منوش فارسی یا عربی نداره...زیر نویس فیلمها رو با حروف جدا از هم و برعکس نشون میده...رفتم تو سایت LG و آخرین آپدیت اونو دانلود و نصب کردم روی تلویزیون...از این آدرس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی همچنان مشکل باقیست!
    اومدم بهشون ایمیل بزنم که یک آپدیت بزارن که از زبانهای راست به چپ هم پشتیبانی کنه...ولی سایتشون پیغام داد که فعلا قسمت ارتباط با مشتریشون غیر فعاله...
    حالا کسی از شما اساتید میدونه که چکار کنم که مشکل حل شه
    با تشکر از همگی
    امین

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اول از همه ببخشید اگه تاپیک تکراری درست کردم...گشتم ولی چیزی تو این زمینه پیدا نکردم...
    منوش فارسی یا عربی نداره...زیر نویس فیلمها رو با حروف جدا از هم و برعکس نشون میده...رفتم تو سایت LG و آخرین آپدیت اونو دانلود و نصب کردم روی تلویزیون...از این آدرس:
    ولی همچنان مشکل باقیست!
    اومدم بهشون ایمیل بزنم که یک آپدیت بزارن که از زبانهای راست به چپ هم پشتیبانی کنه...ولی سایتشون پیغام داد که فعلا قسمت ارتباط با مشتریشون غیر فعاله...
    با تشکر از همگی
    امین
    دوست عزیز
    از مطلب زیر استفاده کنید فارسی ساز تان فعال میشود
    برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
    نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
    توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

برای ورود به منوی مخفی
    روشهای زیر را انجام بدهید

برای ورود به منو مخفی باید همزمان كلید menu روی ریموت و تلویزیون را فشار داده و بعد از 30 ثانیه منوی جهت ورود رمز ظاهر شده كه كد آن 0000می باشد .این روش بروی ال سی دی 32lf120fr آزمایش شده است.
    طريقه ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی
    در بیشتر مدل های ال جی باید چنین عمل کنید
    دکمه ok را روی کنترل و روی تلویزیون را با هم فشار دهید

چند ثانیه صبر کنید منو ظاهر می شود

در بعضی از مدلهای ال ج چنین عمل می کند

دکمه Ok کنترل و دکمه منفی صدای تلویزیون را بمدت 15 ثانیه نگه دارید جدول ظاهر میگردد..
    و یک مدل دیگر چنین عمل می کند

منوی روی کنترل منوی روی تلویزیون را به مدت 10ثانیه نگهدارید منو باز میشود /////

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    از مطلب زیر استفاده کنید فارسی ساز تان فعال میشود
    برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
    نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
    توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

برای ورود به منوی مخفی
    روشهای زیر را انجام بدهید

برای ورود به منو مخفی باید همزمان كلید menu روی ریموت و تلویزیون را فشار داده و بعد از 30 ثانیه منوی جهت ورود رمز ظاهر شده كه كد آن 0000می باشد .این روش بروی ال سی دی 32lf120fr آزمایش شده است.
    طريقه ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی
    در بیشتر مدل های ال جی باید چنین عمل کنید
    دکمه ok را روی کنترل و روی تلویزیون را با هم فشار دهید

چند ثانیه صبر کنید منو ظاهر می شود

در بعضی از مدلهای ال ج چنین عمل می کند

دکمه Ok کنترل و دکمه منفی صدای تلویزیون را بمدت 15 ثانیه نگه دارید جدول ظاهر میگردد..
    و یک مدل دیگر چنین عمل می کند

منوی روی کنترل منوی روی تلویزیون را به مدت 10ثانیه نگهدارید منو باز میشود /////
    ممنون دوست خوب...امتحان میکنم...خبرشو بهت میدم...بازم مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقا من تمام این راههایی رو که گفته بودید واسه ورود به منو مخفی امتحان کردم...هیچ کدوم جواب نداد...راه دیگه ای نیست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آقا من تمام این راههایی رو که گفته بودید واسه ورود به منو مخفی امتحان کردم...هیچ کدوم جواب نداد...راه دیگه ای نیست؟
    دوست عزیز
    به این تایپیک بروید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم تلویزیون مشابه شما دارم
    مشکل شما فقط به این صورت حل میشود که بعد از رفتن به منوی مخفی دستگاه (با درست کردن IR ---- یا تهیه کنترل مادر دستگاه و یا روش های دیگری که هست) باید در کادر روبروی عبارت "عربی" در قسمت area مقدار رو از 0 به یک تغییر بدید... با توجه به اینکه این دستگاه اجازه تغییر منطقه رو به شما نمیده (در این مدل لاک هست) فقط در این صورت و با اضافه کردن زبان عربی به دستگاه، وقتی منوی دستگاه رو عربی میکنید امکان مشاهده زیرنویس فارسی به صورت درست برای شما فراهم میشود
    امیدوارم مشکلات حل شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوست گرامی
    برای رفع مشکل تنها باید از زبان (کردی) منو استفاده کرد از ای طریق مشکل زیر نویس حل میشه غیر از این هیچ راه حلی نداره وابه هیچ عنوان وارد من مخفی نشوید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ولی همچنان مشکل باقیست!
    با تشکر از همگی
    امین
    تغییر زبان به کردی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با تشکر از همه دوستان که وقت گذاشتن...
    آقا من همه این ترفندها رو (البته بجز اونی که باید خودت کنترل بسازی!!....) رو امتحان کردم نشد که نشد...
    راجع به زبان کردی هم اصلا همچین زبانی تو لیست منو نیست...یه عکس از صفحه انتخایب زبان گذاشتم که ببینید...
    فک کنم تنها راهش همون استفاده از مستر کنترل باشه که در دسترس نیست الان!
    بازم مرسی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با تشکر از همه دوستان که وقت گذاشتن...
    آقا من همه این ترفندها رو (البته بجز اونی که باید خودت کنترل بسازی!!....) رو امتحان کردم نشد که نشد...
    راجع به زبان کردی هم اصلا همچین زبانی تو لیست منو نیست...یه عکس از صفحه انتخایب زبان گذاشتم که ببینید...
    فک کنم تنها راهش همون استفاده از مستر کنترل باشه که در دسترس نیست الان!
    بازم مرسی
    دوست عزیز
    سیستم تلویزیون شما مدل اروپایی ال جی است و فقط با کنترول دست ساز و روشهای فعال سازی می توانید مشگلتان را حل کنید.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •