تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 112

نام تاپيک: حل مشکل کامل زیرنویس 3D و 2D فارسی سونی بدون تغییر فرمت و ساده (برای تلویزیون های DLNA)

اگه نباشه جاش خالی می مونه salavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض حل مشکل کامل زیرنویس 3D و 2D فارسی (سونی و ...) بدون تغییر فرمت و ساده (برای تلویزیون های DLNA)

بالاخره تلویزیون سونی ام رو بدون هیچ تغییر فرمت و تبدیل به تصویر کردن زیرنویس (sub/idx) با بهترین کیفیت زیرنویس فارسی رو روی فیلم دو بعدی و سه بعدی (پهلو به پهلو , بالا پایین و ...) اجرا کردم که بشه خوندش و لذت برد. البته باید قابلیت DLNA هم داشته باشه TV

همه اینا تو فروم میشه جدا جدا پیدا کرد ولی گفتم بذارمشون 1 جا بخصوص مورد 2 که 1 ماه خودم طول کشید فهمیدم دقیقا چه نرم افزارایی استفاده کنم و همه رو تست کردم از بسکه هزارتا نرم افزار هست. والا میدونم الان میگین همش هست ولی من که انقدر گشتم تا پیدا کردم تو همه پستها 1 ماه طول کشید تا بهترینشو بفهمم. چون واقعا خوشحال شدم اولین پست آموزشیه تو این فروم گذاشتم به خصوص برای 3D

فایل srt زیرنویس فارسی windows 1256 بود برای من utf8 رو تست نکردم

با سه تا نرم افزار

1- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 1.90.1 به بالا (لینک نسخه 64 بیت من گذاشتم)

برای اجرای فیلم بی سیم یعنی قابلیت DLNA که در این نرم افزار باید (بقیه نرم افزارها مثل servio , all share , mezzmo ... که حتی فارسی هم ساپورت می کنند کیفیت زیرنویس رو پایین میارن)
    - بعد از اینکه Status کانکت شد

تنظیمات در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

- اون بافر 1200 خورده تو عکس 400 بذارید چون حداکثر 400 هست 1200 بذارید هم خودش 400 میشه البته
    - فونت مناسب : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (تبدیل زیر نویس srt به ass که متنی هست و 2 ثانیه ای انجام میشه)

اکثرجاها 3D-Subtitler معرفی شده که علاوه بر کیفیت افتضاحش باز هم روی w804 جواب نداد

- همین که نرم افزار را باز کردید فایل srt را می خواهد. بقیه تنظیمات در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیر

در آخر بعد کانورت فایل با پسوند ass ساخته می شود که متنی است (مثل idx sub نیست)

3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که همه میشناسید

فایل mkv و ass رو ادد کنید و استارت موکسینگ رو بزنید تا در 20 ثانیه ادغام شوند (در اوت پوت نام فایل را تغییر بدید تا روی قبلی ذخیره نشه)

حال در نرم افزار PS3 Media Server بخش navigation اون آخر فولدر فیلم را ادد کنید تا در TV نمایش داده شود و اجرا کنید و از زیرنویس فارسی با کیفیت در فیلم سه بعدی لذت ببرید.

برای فیلم های دو بعدی کلا مرحله 2 حذف میشه و فقط مرحلهه 1 و 3
    و در مرحله 3 هم mkv را بجای ass با srt خودتون ادغام کنید.

امیدوارم برای دوستان سردرگم مفید باشه
    Last edited by salavan; 15-03-2014 at 21:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

با این نرم افزار در مورد فیلمهای دوبعدی نیاز به ادغام کردن نداره.فایل زیرنویس و فیلم اگر همنام بوده و کنار هم باشند برای پخش صحیح کافیست.درمورد فیلمهای سه بعدی با پسوند ass قبلا تست نکردم.درضمن باتشکر از تاپیکی که باز کردی باید بگم این روش در اکثر تی وی ها جوابگو هست پس لفظ سونی را از تیتر بردارید تا تاپیک کلی تر و راهنمای استفاده برای همه باشد.
    Last edited by mhs_837; 26-10-2013 at 10:50.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با این نرم افزار در مورد فیلمهای دوبعدی نیاز به ادغام کردن نداره.فایل زیرنویس و فیلم اگر همنام بوده و کنار هم باشند برای پخش صحیح کافیست.درمورد فیلمهای سه بعدی با پسوند ass قبلا تست نکردم.درضمن باتشکر از تاپیکی که باز کردی باید بگم این روش در اکثر تی وی ها جوابگو هست پس لفظ سونی را از تیتر بردارید تا تاپیک کلی تر و راهنمای استفاده برای همه باشد.
    ممنون
    ass همنام کردم اول پخش نکرد بخاطر اون ادغام کردم. عنوان رو ادیت کردم البته تو لیست تاپیکها تغییر نمی کنه

4. 2 کاربر از salavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بنده وقتی برنامه PS3 Media Server رو باز میکنم تی وی رو نمیشناسه و یه ضربدر بزرگ وسطش زده
    وای فای تی وی هم روشن هست و با برنامه های دیگه و موبایل هم میشناستسش
    مدل تی وی هم سونی w670a هست!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بنده وقتی برنامه PS3 Media Server رو باز میکنم تی وی رو نمیشناسه و یه ضربدر بزرگ وسطش زده
    تو برنامه به تب General Configuration برو خط یکیمونده به آخر default render ... رو روی sony Bravia W6/W8/W9 بذار . تیک آخری force default render هم بزن، بعد هم Save و restart server ، شاید بشناسه
    Last edited by salavan; 31-10-2013 at 12:19.

7. این کاربر از salavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

حتما از خاموش بودن فایروال اطمینان حاصل کنید

9. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    یک سوال
    چرا بعضی فیلمهای دو بعدی رو وقتی زیر نویس دار میکنی وقتی میخواد توی تی وی پخش کنه زیر نویس جمله قبلی لز زیر فیلم پاک نمیشه و همونجا میمونه وزیر نویس جمله بعدی روی قبلی میوفته و بعد همینطور زیر نویس جملات بعدی رو قبلی ها میوفتند و ناخوانا میشه ؟! کسی به این مشکل برخورده تا حالا؟راه حلی براش هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    یک سوال
    چرا بعضی فیلمهای دو بعدی رو وقتی زیر نویس دار میکنی وقتی میخواد توی تی وی پخش کنه زیر نویس جمله قبلی لز زیر فیلم پاک نمیشه و همونجا میمونه وزیر نویس جمله بعدی روی قبلی میوفته و بعد همینطور زیر نویس جملات بعدی رو قبلی ها میوفتند و ناخوانا میشه ؟! کسی به این مشکل برخورده تا حالا؟راه حلی براش هست؟
    آقا مشکل بالاخره حل شد . با تنظیمات لوکیشن زیر نویس در ps3 مشکل مرتفع شد

12. این کاربر از poyasalary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام بر اساتید محترم
    من سواد صوتی تصویریم بالا نیست فقط در یک کلمه بهم بگید اگر تلویزیون سونی w670 بگیرم میتونم فیلمها رو با زیرنویس فارسی ببینم یا نه حالا با هر ترفندی جز حک کردن زیرنویس بر روی فیلم؟
    یه سوال هم بپرسم که جاش اینجا نیست به بزرگی خودتون ببخشید و اون اینکه الان که من تصمیم به خریدن تلویزیون 42 اینچ w670 گرفتم فکر کردم که این تلویزیون در رنج قیمتی 2.5 صرف نظر از امکانات سه بعدی از نظر کیفیت تصویر دو بعدی مناسبترین هست آیا درست فکر کردم؟ اگر جواب منفی هست تصمیم درست خریدن چه مارک و مدلی هست؟ ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اقا یکی اینجا یه راه حل اساسی برای زیر نودس سونی پیدا کنه

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •