تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 112

نام تاپيک: حل مشکل کامل زیرنویس 3D و 2D فارسی سونی بدون تغییر فرمت و ساده (برای تلویزیون های DLNA)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

این مطلب عالی بود، بحث زیرنویس که هیچ این قابلیت اتصال pc به tv حرف نداشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه arman665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

با سلام،
    این کار عملی بود و کاملا جواب داد. من tv مدل w670 دارم (دوبعدی) و با نرم افزار 1 و 3 این کار رو انجام دادم و زیرنویس درست شد. ولی چطور نمیتوان با نرم افزار 3 و ادغام زیرنویس و فیلم، با کپی کردن داخل فلش درست شود؟ خیلی عجیبه با اینکه تلویزیون از encoding utf-8 پشتیبانی میکنه و خود زیرنویس رو هم به این encoding تغییر میدهم باز هم علامت سوال نشون میده. خوب اگه پشتیبانی از زبان فارسی هست پس چرا برای زیرنویس این مشکل هست؟ کسی با این مدل تلویزیون تونسته مستقیم زیرنویس و فیلم رو بدون مشکل ببینه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام،
    این کار عملی بود و کاملا جواب داد. من tv مدل w670 دارم (دوبعدی) و با نرم افزار 1 و 3 این کار رو انجام دادم و زیرنویس درست شد. ولی چطور نمیتوان با نرم افزار 3 و ادغام زیرنویس و فیلم، با کپی کردن داخل فلش درست شود؟ خیلی عجیبه با اینکه تلویزیون از encoding utf-8 پشتیبانی میکنه و خود زیرنویس رو هم به این encoding تغییر میدهم باز هم علامت سوال نشون میده. خوب اگه پشتیبانی از زبان فارسی هست پس چرا برای زیرنویس این مشکل هست؟ کسی با این مدل تلویزیون تونسته مستقیم زیرنویس و فیلم رو بدون مشکل ببینه؟
    دوست عزیز
    تلویزیون سونی کلا با زیر نویس فارسی مشگل دارد

اگه نباشه جاش خالی می مونه arman665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

دوستان من به یه مشکل با این نرم افزار PS3 دارم. یه فیلم 2 گیگابایتی رو که با این نرم افزار اجرا کردم فکر کنم تو بافر مشکل داشت و همش فیلم قطع و وصل میشد. البته چک کردم و فیلم هیچ مشکلی نداشت ولی فکر کنم این نرم افزار با فیلمهایی با این حجم مشکل داره. گفتم سایر دوستان اگه راه حلی دارند لطفا منو راهنمایی کنند.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه salavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من به یه مشکل با این نرم افزار PS3 دارم. یه فیلم 2 گیگابایتی رو که با این نرم افزار اجرا کردم فکر کنم تو بافر مشکل داشت و همش فیلم قطع و وصل میشد. البته چک کردم و فیلم هیچ مشکلی نداشت ولی فکر کنم این نرم افزار با فیلمهایی با این حجم مشکل داره. گفتم سایر دوستان اگه راه حلی دارند لطفا منو راهنمایی کنند.
    با تشکر
    خود تلویزیون از urf-8 پشتیبانی نمی کنه ، از طریق ps3 این انکودینگو تغییر میده

درسته این مشکل وجود داره چون encoding رو تغییر میده که فارسی رو نمایش بده این مشکل پیش میاد وگرنه بدون زیر نویس این مشکل نیست
    بافر هم روی حداکثر گذاشتیم ولی باز این مشکل هست که راهی برایی وایرلس پیدا نکردم و فقط با اتصال کابل شبکه دوستان امتحان کردند مشکل حل شده

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk
    Last edited by salavan; 30-03-2014 at 14:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    آقا منم تو مرحله اول مشکله این دوستمونو دارم که یه ضربدر بزرگ تو قسمت استاتوس میزنه وقتی که به tv وصل شدم تنظیمات مربوط به default render هم انجام دادم گزینه ...force هم تیک زدم اما متاسفانه تاثیری نداشت مدل تلویزیون هم w804
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من تلویزیون w804 خریدم تمامی فرمت فیلمها رو نشون میده اما زیرنویس رو اجرا نمیکنه وارد هم نیستم چکار باید بنم اگه ممکنه راهنمای کنید .باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام من w900 دارم اما اصلا زیرنویس فارسی رو نه srt و نه idx رو نشون نمیده . آیا برای تغییر فرمت txt باید از نرم افزار ps3 media server استفاده کنم ؟ اگر برای پخش زیرنویس فارسی من رو راهنمایی کنید ممنون میشم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه salavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من تلویزیون w804 خریدم تمامی فرمت فیلمها رو نشون میده اما زیرنویس رو اجرا نمیکنه وارد هم نیستم چکار باید بنم اگه ممکنه راهنمای کنید .باتشکر
    سلام من w900 دارم اما اصلا زیرنویس فارسی رو نه srt و نه idx رو نشون نمیده . آیا برای تغییر فرمت txt باید از نرم افزار ps3 media server استفاده کنم ؟ اگر برای پخش زیرنویس فارسی من رو راهنمایی کنید ممنون میشم .

شما برای فیلم دوبعدی مرحله 1 و 3 را انجام دهید. این اموزش برای همین موضوع است.

البته فایل srt انگلیسی را ب درستی و فارسی را به صورت مربع همنام و کنار فایل باشه نمایش میده با کنترل هم زیر نویسو انتخاب کنید

اگر نمایش نمیداد فقط مرحله 3 رو که 1دقیقه زمان میخواهد انجا دهید

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk
    Last edited by salavan; 11-04-2014 at 11:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    این تکنولوژی خیلی عالیه. دستتون درد نکنه که معرفیش کردید.
    این کار برای من بدون زیرنویس جواب داد. یعنی فیلم های فول اچ دی رو بدون هیچ مشکلی روش دیدم. اما همین که زیرنویس رو اضافه میکنم، تصویر کند میشه. این کارو با برنامه memmzo هم انجام دادم همینطور بود. بنظر شما مشکل از کجاست؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •