تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: آرشیو / جام جهانی کوچک فوتسال - Grand Prix de Futsal - سال 2013

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض آرشیو / جام جهانی کوچک فوتسال - Grand Prix de Futsal - سال 2013

خسوس: گروه سخت، انگيزه‌مان را بيشتر مي‌کند

سرمربي تيم ملي فوتسال درباره جدايي سرپرست تيم ملي گفت: هر شخصي دوره کاري دارد و من بيش از اين درباره جدايي او صحبتي ندارم.
    خسوس کاندلاس در خصوص هم‌گروهي ايران با تيم‌هاي برزيل،‌ آرژانتين و ژاپن در جام جهاني کوچک اظهار داشت: دو تيم که در گروه ما قرار دارند، در رده‌بندي جهاني بالاي سر ما قرار دارند البته اين موضوع باعث انگيزه‌مان مي‌شود و با قدرت بيشتري در مسابقات حاضر مي‌شويم.

به گزارش فارس، تيم ملي تاکنون 21 بار مقابل برزيل قرار گرفته که تنها در دو ديدار به تساوي رسيده و 19 شکست را تجربه کرده است. همچنين ملي‌پوشان ايران هشت بار مقابل آرژانتين قرار گرفته‌اند که دو برد، يک تساوي و پنج باخت حاصل تلاش تيم ملي ايران بوده است.

سرمربي تيم ملي فوتسال در مورد اين نتايج يادآور شد: اتفاقا اين مسائل انگيزه ما را مضاعف مي‌کند تا بتوانيم شروع خوبي در مسابقات داشته باشيم. ما عازم برزيل مي‌شويم تا صعود کنيم و هدف‌مان رسيدن به نيمه نهايي است. هرچه توان داشته باشيم در زمين خواهيم گذاشت که از پس اين تيم‌ها برآييم.

خسوس يادآور شد: در اين مسابقات چهار فاکتور مدنظر ماست. مشخص شدن نقاط ضعف، قدرت،‌ استفاده از فرصت‌ها و همچنين تهديدها بايد مورد توجه قرار گيرد. بايد تمام تلاش خود را انجام دهيم تا از تمام فرصت‌ها بهترين استفاده را بکنيم.

سرمربي تيم ملي فوتسال در مورد اينکه آيا عدم برگزاري بازي‌هاي دوستانه به تيم ملي لطمه نزده،‌ گفت: ‌ما قرار است 10 روز زودتر عازم برزيل شويم و چند بازي دوستانه در آنجا برگزار کنيم. همچنين در مهر ماه پيشنهادهايي به کشورهايي ارسال کرده‌ايم که هنوز جواب ما را نداده‌اند. اميدواريم اين بازي‌ها صورت بگيرد زيرا در روند بازي‌ ما تاثيرگذار است. تقويم ليگ هم در اين يک ماه کار ما را سخت کرده است.

خسوس در مورد اينکه آيا قصد دارد ليگ را تعطيل کند، تاکيد کرد: 9 روز را به ما داده‌اند و اين برنامه‌ريزي از قبل صورت گرفته است و مي‌خواهيم از آن استفاده کنيم، حالا صلاح نيست که بخواهيم اين برنامه را تغيير دهيم.

سرمربي تيم ملي فوتسال در واکنش به برکناري عمادي از سرپرستي و اينکه گفته مي‌شود او اعلام کرده نمي‌خواهد عمادي در کار فني حضور داشته باشد، گفت: به هيچ عنوان اينگونه صحبت نکردم به هر حال هر فردي يک دوره کاري دارد و من بيش از اين نمي‌توانم صحبت کنم.

خسوس درباره انتخاب مربي دروازه‌بانان عنوان کرد: قرار است در اردوهاي برگزار شده در ايران يک مربي ايراني به تيم اضافه شود و در برزيل هم قرار است برونو برزيلي به تيم کمک کند. هنوز مربي ايراني مشخص نشده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

از فردا مسابقات جام جهاني كوچك در برزيل طبق روال گذشته برگزار ميشه و من همچون گذشته اين بازي ها را دنبال ميكنم ولي اين دوره به دليل كادر فني نالايق و نامشروعش از رئيس كميته گرفته تا مربي بي خاصيتش هيچ انگيزه اي براي ايجاد تاپيك جديد در اين خصوص ندارم.
    هنوز يادم نميره چطور تيمي را كه در مسير افتخار بود، به جاده خاكي كشوندن و اون فضاحت بزرگ را در جام جهاني 2012 به بار آوردن. با حسين شمس قرارداد نبستن و تحمل رك گويي هاي اين بشر را نداشتن و دست به دامن ضعفا شدن و ... .

سعيدلو (اگر اشتباه نكنم)، عباس ترابيان، كفاشيان، صانعي و همين خسوس كاندلاس عناصر تشكيل دهنده اون وضعيت بودن و هنوز هم بعضي هاشون حضور دارن.

محض يادآوري به دوستان عرض كردم كه اگر تمايل دارن، اين تاپيك را ايجاد كنن.

فقط ميخواستم كه من شروع كننده نباشم.

4. 2 کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میشه برنامه بازی ها و همچینی ساعتشون رو بدید

6. این کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

برنامه کامل رقابت‌های گرند پری برزیل به شرح زیر اعلام شده است (ساعت مسابقات به وقت تهران است):

سه‌شنبه 30 مهر 92

* روسیه - گواتمالا، ساعت 21:45
    * پاراگوئه - صربستان، ساعت 24

چهارشنبه اول آبان 92

* برزیل - ژاپن، ساعت 2:15 بامداد
    * آرژانتین - ایران، ساعت 4:15 بامداد
    * صربستان - گواتمالا، 22:15

پنجشنبه دوم آبان 92

* روسیه - پاراگوئه، ساعت 30 دقیقه بامداد
    * برزیل- آرژانتین، ساعت 2:30 بامداد
    * ایران - ژاپن، ساعت 4:30 بامداد
    * پاراگوئه - گواتمالا، ساعت 21:15
    * روسیه- صربستان، ساعت 23:30

جمعه سوم آبان 92

* برزیل- ایران، ساعت 1:15 بامداد
    * ژاپن- آرژانتین، ساعت 3:45 بامداد

برنامه مرحله نیمه نهایی هم به شرح زیر است:

شنبه 4 آبان 92

* تیم اول گروه دوم - تیم دوم گروه اول، ساعت 18:30
    * تیم اول گروه اول - تیم دوم گروه دوم، ساعت 20:30
    * تیم های سوم و چهارم هر گروه هم به صورت غیرضربدری باهم دیدار می‌کنند که تا مقام تیم‌های پنجم تا هشتم هم مشخص شود.
    * تیم چهارم گروه اول - تیم چهارم گروه دوم، ساعت 2 بامداد
    * تیم سوم گروه اول - تیم سوم گروه دوم، ساعت 4 بامداد

برنامه مرحله رده بندی و فینال هم به این شرح است:

یکشنبه 5 آبان 92

* دیدار رده بندی - بازنده‌های دو دیدار نیمه نهایی، ساعت 14:30

* دیدار فینال - برنده‌های دو دیدار نیمه نهایی، ساعت 17:30

بازی‌های گرند پری در شهر جیمانسیوم برزیل و در ورزشگاه مارینگا پی‌آر‌چیکو نتو برگزار می‌شود. جایزه تیم اول 50 هزار دلار، جایزه تیم دوم 25 هزار دلار، جایزه تیم سوم 15 هزار دلار و جایزه تیم چهارم 10 هزار دلاراست. در این رقابت‌ها به تیم جوانمرد مسابقات هم جایزه می‌دهند و همچنین به بهترین گلزن مسابقات توپ طلایی اهدا می‌شود.

از فردا مسابقات جام جهاني كوچك در برزيل طبق روال گذشته برگزار ميشه و من همچون گذشته اين بازي ها را دنبال ميكنم ولي اين دوره به دليل كادر فني نالايق و نامشروعش از رئيس كميته گرفته تا مربي بي خاصيتش هيچ انگيزه اي براي ايجاد تاپيك جديد در اين خصوص ندارم.
    هنوز يادم نميره چطور تيمي را كه در مسير افتخار بود، به جاده خاكي كشوندن و اون فضاحت بزرگ را در جام جهاني 2012 به بار آوردن. با حسين شمس قرارداد نبستن و تحمل رك گويي هاي اين بشر را نداشتن و دست به دامن ضعفا شدن و ... .

سعيدلو (اگر اشتباه نكنم)، عباس ترابيان، كفاشيان، صانعي و همين خسوس كاندلاس عناصر تشكيل دهنده اون وضعيت بودن و هنوز هم بعضي هاشون حضور دارن.

به همین دلایل + برخی مسائل دیگه حس و انگیزه تاپیک جداگانه براش نیست !

8. 7 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

[وبه ساعتهای بازی یه موقعی هست که نمیتونیم ببینیم

10. این کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

یجورایی جدیدا حس عجیبی به فوتسال دارم ورزشی که تو المپیک نیستش و کسی تو جهان بهش اهمیت نمیده و انصافا خیلی هم کم طرفداره حتی تو کشور خودمون قهرمان میشند کسی خبردار نمیشه و این موضوع کم کم رو منم تاثیر گذاشته . حقیقتش شاید پیشرفت والیبال هم تو این زمینه بی تاثیر نبوده .... ولی بهرحال مطمئنم از فردا جو بازیها من رو دوباره میگیره

من نمیدونم فرم کلی این تیم در حال حاضر چطوره اما صحبتهای مفسر رادیو ورزش در گذشته که میدونم آدم بیسوادی هم نیست حاکی ازین بود که روند به رو به رشدی داشته و بازیکنای با استعدادی اضافه شدند که میشه بهشون امید داشت . اما این دوره یه مشکل بزرگ نبود بازیکنای گیتی پسنده که مطمئنا تو روند بازیشون تاثیرگذاره ...

12. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من نمیدونم فرم کلی این تیم در حال حاضر چطوره اما صحبتهای مفسر رادیو ورزش در گذشته که میدونم آدم بیسوادی هم نیست حاکی ازین بود که روند به رو به رشدی داشته و بازیکنای با استعدادی اضافه شدند که میشه بهشون امید داشت . اما این دوره یه مشکل بزرگ نبود بازیکنای گیتی پسنده که مطمئنا تو روند بازیشون تاثیرگذاره ...
    اگه یه ورزش باشه که مسئولین با تمام توان سعی بر خراب کردنش داشته باشن ولی بازم استعداد معرفی کنه همین فوتساله
    فوتسال (=فوتبال خیابونی) تقریبا نهادینه شده تو کشور
    میگن کشتی ورزش اول ایرانه ولی به نظر من فوتساله
    خوشبختانه همیشه استعدادهای زیادی تو کشور هست و فقط کافیه با کمی نظم و جدی گرفتن مسابقات لیگ اونا رو سروسامون داد

گروه بسیار سخته در برزیل، ولی بیاید خوشبین باشیم امیدوار
    امیدوارم تلویزیون مرحمت کنه و از اول بازیها رو پوشش بده
    گرچه بعید میدونم و احتمالا اگه بازی اول رو نتیجه خوبی بگیریم و یکم تو خبرگذاریها صداش در بیاد اون وقت میفهمن که این بازیها هم وجود داره و به فکر پخشش میفتن!

14. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اگه یه ورزش باشه که مسئولین با تمام توان سعی بر خراب کردنش داشته باشن ولی بازم استعداد معرفی کنه همین فوتساله
    فوتسال (=فوتبال خیابونی) تقریبا نهادینه شده تو کشور
    میگن کشتی ورزش اول ایرانه ولی به نظر من فوتساله
    خوشبختانه همیشه استعدادهای زیادی تو کشور هست و فقط کافیه با کمی نظم و جدی گرفتن مسابقات لیگ اونا رو سروسامون داد

گروه بسیار سخته در برزیل، ولی بیاید خوشبین باشیم امیدوار
    گرچه بعید میدونم و احتمالا اگه بازی اول رو نتیجه خوبی بگیریم و یکم تو خبرگذاریها صداش در بیاد اون وقت میفهمن که این بازیها هم وجود داره و به فکر پخشش میفتن!
    با حرفاتموافقم .. اما عقیده دارم تو ایران چند سالیه فوتبال خیابونی از بین رفته و فوتبال از نوع خیابونیش محدود به نسل من و شما بود ... الان
    فوتبال تو ایران بین قشر عادی محدود به همون سالن شده که جدیدا هم با این وضع اقتصاد و بیکاری علاقه به ورزش سالنی تو ایران خیلی پایین اومده . پس از نظر من اگر برنامه ریزی نشه فاتحه استعدادهای فوتسال رو هم باید خوند .

16. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با حرفاتموافقم .. اما عقیده دارم تو ایران چند سالیه فوتبال خیابونی از بین رفته و فوتبال از نوع خیابونیش محدود به نسل من و شما بود ... الان
    فوتبال تو ایران بین قشر عادی محدود به همون سالن شده که جدیدا هم با این وضع اقتصاد و بیکاری علاقه به ورزش سالنی تو ایران خیلی پایین اومده . پس از نظر من اگر برنامه ریزی نشه فاتحه استعدادهای فوتسال رو هم باید خوند .
    افت شدید رو که قبول دارم ولی هنوز هم جمعه صبح ها تو اونجاهایی که من میشناسم شدیدا طرفدار داره
    گرچه در بعد کشوری حق با شماست
    تحریم ها بالکل هیچ اثری نداشته

18. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

[وبه ساعتهای بازی یه موقعی هست که نمیتونیم ببینیم

سمت خدا و سخنرانی
    افتضاحات فوتسال رو مدتی بود فراموش کرده بودیم ... خب بگید ببینم کی تاپیک رو بالا آورد ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •