تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: خرید کدام مدل رو پشنهاد میکنید LG-47LA6600 یا LG-47LA7400

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

9 خرید کدام مدل رو پشنهاد میکنید LG-47LA6600 یا LG-47LA7400

در سایت خود LG این دو مورد تنها دو تفاوت از لحاظ سخت افزاری دارند. میخوام ببینم مدل LG-47LA7400 فول اچ دی نیست یعنی؟! لطفا برای خرید من رو راهنمایی کنید اگر مدل بهتری هم تو رنج قیمتی 4 میلیون معرفی کنید ممنون میشم.

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

دوست عزیز از بین این 2 مدل من 7400 رو بهت پیشنهاد میدم
    مهم ترین تفاوتشون هم تویه حرکت سریع فریم(فریم ریت) هست که واسه la6600 عدد 400 هرتز ولی واسه la 7400 عدد 800 هرتز که این قابلیت تویه تصاویر با حرکت سریع خیلی تاثیر میذاره مثله فیلمها.بازی های کامپیوتری
    la7400 یه حافظه داخلی 4 گیگ هم داره که 6600 نداره
    کلا تلویزیون مطرح تری هست و توی نقدها امتیاز بهتری گرفته 7400
    یه پیشهاد هم بهت میدم اونکه اگر از نظر مالی یه 400 یا 500 هزار تومن بتونی بذاری رو پولت lg la8600 رو یه نگاهی بنداز که فول ال ای دی هستش و قطعا کنتراست و کیفیت بهتری داره
    راستی راجع به سوال اولت که گفتی 7400 فول اچ دی ست اره داداش فوا اچ دیه و همه تلویزیون های این رده هم فول اچ دی هستن
    اگه منظورت فول ال ای دی بود که نه 7400 و نه 6600 این قابلیت رو ندارن که البته اینم بگم تلویزیون های برند های دیگه هم تو این رنج قیمت حتی تا 1 میلیون بیشتر هم فول ال ای دی نیستن
    فول ال ای دی هم به نوع و شکل قرار گیری لامپهای ال ای دی میگن که نو روشنایی تصویر و کنتراست یکم تاثیر میذاره و الا فکر نکنی که تفاوتش خیلی خیلی باشه

3. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوست عزیز از بین این 2 مدل من 7400 رو بهت پیشنهاد میدم
    مهم ترین تفاوتشون هم تویه حرکت سریع فریم(فریم ریت) هست که واسه la6600 عدد 400 هرتز ولی واسه la 7400 عدد 800 هرتز که این قابلیت تویه تصاویر با حرکت سریع خیلی تاثیر میذاره مثله فیلمها.بازی های کامپیوتری
    la7400 یه حافظه داخلی 4 گیگ هم داره که 6600 نداره
    کلا تلویزیون مطرح تری هست و توی نقدها امتیاز بهتری گرفته 7400
    یه پیشهاد هم بهت میدم اونکه اگر از نظر مالی یه 400 یا 500 هزار تومن بتونی بذاری رو پولت lg la8600 رو یه نگاهی بنداز که فول ال ای دی هستش و قطعا کنتراست و کیفیت بهتری داره
    راستی راجع به سوال اولت که گفتی 7400 فول اچ دی ست اره داداش فوا اچ دیه و همه تلویزیون های این رده هم فول اچ دی هستن
    اگه منظورت فول ال ای دی بود که نه 7400 و نه 6600 این قابلیت رو ندارن که البته اینم بگم تلویزیون های برند های دیگه هم تو این رنج قیمت حتی تا 1 میلیون بیشتر هم فول ال ای دی نیستن
    فول ال ای دی هم به نوع و شکل قرار گیری لامپهای ال ای دی میگن که نو روشنایی تصویر و کنتراست یکم تاثیر میذاره و الا فکر نکنی که تفاوتش خیلی خیلی باشه
    خیلی از راهنمایی شما سپاسگذارم، اما اگر توی مقایسه ای که عکس اون هم در فوق گذاشتم دقت کنید Resolution مدل 6600 رو FHD زده اما 7400 رو ذکر نکرده برای همین من یکم گمراه شدم، بعد سری LA کلا واسه 2013 هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

اونجا ی اشتباه که تو سایتش درج نشده
    دوست عزیز مطمئن باش فول اچ دیه
    بله سری LA واسه 2013 هستش
    اگه خریدی حتما نظرت رو همینجا بذار راجع به کیفیت و غیره بقیه هم استفاده کنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ممنون، حتماً این کار رو انجام میدم.

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

خواهش میکنم
    از کجا میخوای تهیه کنی و چند قیمت گرفتی؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

خواهش میکنم
    از کجا میخوای تهیه کنی و چند قیمت گرفتی؟؟؟
    والا هنوز یکی دو بار بیرون قیمت کردم که شهروند مدل 6600 رو از بقیه با 10 درصد تخفیف هفته ی قبل 3.7 گذاشته بود، اما اگه خدا بخواد واسه دوشنبه این هفته دارم میرم جمهوری تا کارو تموم کنم دیگه واقعا خسته شدم، دیگه قسمت هر چی باشه از Sony رسیدیم به Samsung و آخر هم LG که آخرین انتخابم بود!!! ولی فکر کنم LG بهتره، گرفتم حتما میام اینجا مینویسم چطوریه و چند خریدم

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

موفق باشی دوست عزیز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوست عزیز اگر خریدی لطفا راجع به کیفیت تصویرش بنویس هم برای فیلمهای SD هم Full HD چون من هم واقعا توی خرید 6600 موندم میترسم 4 تومن هزینه کنم و پشیمون بشم از خریدم چون خیلی ها میگن کیفیت lg زیاد خوب نیست خصوصا توی سایتهای اینترنتی که معمولا lg جایی نداره و پاناسونیک و سونی وبعضی از مدلای سامسونگ حرف اول رو میزنن .مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوست عزیز اگر خریدی لطفا راجع به کیفیت تصویرش بنویس هم برای فیلمهای SD هم Full HD چون من هم واقعا توی خرید 6600 موندم میترسم 4 تومن هزینه کنم و پشیمون بشم از خریدم چون خیلی ها میگن کیفیت lg زیاد خوب نیست خصوصا توی سایتهای اینترنتی که معمولا lg جایی نداره و پاناسونیک و سونی وبعضی از مدلای سامسونگ حرف اول رو میزنن .مرسی
    دوست عزیز من این کار رو حتما انجام میدم اما منم اول مثل شما میخواستم سونی بگیرم، خیلی تحقیق کردم و LG آخرین چیزی بود که بهش فکر میکردم، اما بعد از تحقیق های زیاد و دیدن تصویرش توی فروشگاه تفاوت زیادی که به چشم بیاد حقیقتا پیدا نکردم درسته که سونی همیشه از لحاظ کیفیت 2D حرف اول رو میزنه ولی پول برندش هم نباید از یاد برد، مخصوصا که الان اکثرا چینی شدن توی بازار! شانس بیاری هم مالزی گیرت میاد، اگه ژاپنی بود مثل CRT های قدیم منم تو انتخابم شک نمیکردم. بعد اینکه LG هم مارک اونقدر بدی نیست دومین تولید کننده بزرگ TV شناخته شده.
    خلاصه فکر خرابیش هم کردم دیدیم اگر خراب هم بشه خلاصه قطعاتش خیلی بهتر از بقیه پیدا میشه و سرویسش هم بد نیست. سامسونگ هم خوبه اما یکی از دوستان توی یکی سایتها وای فای تلویزیونشون قطع شده بود و خیلی دوندگی کرده بودن حالا دروغ یا راستش رو نمیدونم اما قیمت LG با امکاناتش جور در میاد. کیفیتش هم تا کنار سونی نذاری متوجه نمیشی. ولی در نهایت تا بگیرم و کمی باهاش کار کنم اینجا بدی ها و خوبیهاش رو مینویسم حتما.

راستی یه سری هم به این سایت خوب (D [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هم بزن و ویدئو هاش رو ببین مخصوصا 3D تلویزیون ها LG کلا خوب مقایسه شده، ولی اگه پاناسونیک و سونی هم میذاشت بهتر میشد!
    Last edited by Ninel Studio; 25-10-2013 at 02:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •