تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: iPad mini with Retina Display || آیپد مینی نسل دوم ! گفت و گو و تبادل نظر

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض iPad mini with Retina Display || آیپد مینی نسل دوم ! گفت و گو و تبادل نظر

شوالیه کوچک اپل سرانجام پس از شایعات فراوانی در کنفرانس اپل در سالن هنر سانفرانسیسکو رونمایی شد. آیپد مینی نسل دوم از تمام جهات کمبود های نسل اول را جبران کرده است و قوی تر از همیشه خود را آماده ورود به میدان نبرد تبلت ها کرده است. آیپد مینی نسل دوم با صفحه رتینا٬ پردازنده قدرتمند تر٬ وایرلس قوی تر در سانفرانسیسکو متولد شد.

آیپد مینی نسل دوم٬ بعد از ماه ها شایعه پیرامون وجود یا عدم وجود صفحه نمایش رتینا٬ سرانجام به این استاندارد با کیفیت مجهز شد٬ حال صفحه نمایش آیپد مینی دارای رزولوشن 2048 در 1536 با چگالی پیکسل 326 پیکسل بر اینچ است. این شاید اصلی ترین خواسته تمامی مشتریان پیرامون ایپد مینی بود٬ اما تغییرات به همینجا خلاصه نمی شود٬ آیپد مینی نسل دوم دارای پردازنده قدرتمند A7 است که در عمل چهار برابر قوی تر از پردازنده پیشین آیپد مینی و هشت برابر توان پردازشی گرافیکی بالاتری دارد. ٬ این پردازنده نیز در ادامه راه آیفون 5s ٬ یک پردازنده از نوع 64 بیتی ها است. در کنار این پردازنده قدرتمند که ایپد را تقریبا در رده کامپیوتر های خانگی در می آورد٬ چیپ وایرلس آیپد مینی نیز دو برابر قوی تر از نسخه قبلی این دستگاه می باشد. اما متاسفانه خبری از سنسور اثر انگشت در آیپد مینی نیست و احتمالا برای دیدن آن باید یک سال دیگر نیز صبر کنیم.

آیپد مینی نسل دوم دارای همان زبان ساخت نسل اول است و در رنگ های سفید٬ خاکستری در حجم های 16 , 32 , 64 گیگ با قیمت پایه 399 دلار ( افزایش قیمت از 325 دلار ) در پایان ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

منبع : آیفون دات آی آر ----- عکس : سایت رسمی اپل
    Last edited by hormozan m; 01-11-2013 at 18:58.

2. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

قراردادن صفحه نمايش رتينا در اين ابعاد و حفظ عمر باتري ده ساعته واقعاً براي آيپد ميني حيرت آوره!

4. 4 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

قراردادن صفحه نمايش رتينا در اين ابعاد و حفظ عمر باتري ده ساعته واقعاً براي آيپد ميني حيرت آوره!
    سلام . فقط من از این تعجب میکنم که اپل با یکسان کردن سخت افزار آیپد ها باعث میشه آیپد 9.7 نابود بشه !

الان چه دلیلی هست که من به جای آیپد ایر آیپد مینی نگیرم ؟
    Last edited by hormozan m; 23-10-2013 at 01:23.

6. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام . فقط من از این تعجب میکنم که اپل با یکسان کردن سخت افزار آیپد ها باعث میشه آیپد 9.7 نابود بشه !
    سلام
    من همچين فكري نمي كنم. چون اپل براي هر كدومش بازار هدف متفاوتي رو در نظر گرفته.
    اگه هم همچين اتفاقي بيفته از نظر اونا ناخوشايند نيست! اينو خودشون تو مصاحبه ها ميگن.

8. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

اسمارت کیس و اسمارت کاور های معرفی شده در کنفرانس :

Last edited by hormozan m; 01-11-2013 at 19:07.

داره خودمونی میشه mka703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهرانغرب

پيش فرض

به لطف صفحه کوچیکتر تراکم پیکسلی آیپد مینی بیشتر هم هست!
    ولی باز هم به نظرم آیپد 10 اینچی یه چیز دیگه ست
    و همین اختلاف دو اینچی حداقل برای من دلیل نسبتا قانع کننده ایه.
    تاچ آیدی مهم نیست. ولی کاش دوربین فایو اس رو برای ایر هم میذاشتن.
    البته با این اسم جدید یحتمل اپل داره روی آیپد پرو هم کار میکنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Blue_Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

میشه دقیقا یکی توضیح بده که چرا ایپد ایر باید 100 دلار از این گرون تر باشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

میشه دقیقا یکی توضیح بده که چرا ایپد ایر باید 100 دلار از این گرون تر باشه؟
    سلام
    صد دلارش رو نمي دونم چرا، ولي آيپد اير به خاطر بزرگ تر بودنش قطعات بزرگ تر و قوي تري لازم داره، مثل بخش هاي مختلف صفحه نمايش (شيشه جلو، تاچ سنسور و...)، باتري، بدنه آلومينيومي پشت و...
    غير از ابعاد و تراكم صفحه نمايش هيچ فرقي با هم ندارن. فقط نوع استفاده هست كه ملاك براي خريد به حساب مياد.
    فكر كنم توي ايران بيشتر ميني به فروش بره.
    Last edited by *Ali*; 23-10-2013 at 13:26.

13. 3 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خیلی مطمئن نباشید. الان آیپد ایر از نظر سایز 3.5 سانتیمتر عرض و 4 سانتیمتر طول بیشتری داره و فقط 130 گرم وزن بیشتر. در ویدیو های Hands-on ای که خیلی از سایت ها منتشر کردن اکثر خبرنگارها که قبل از این قصد خریدن مینی رو داشتن گفتن نظرشون درباره آیپد ایر عوض شده و الان به نظرشون این یه مقدار وزن و سایز بیشتر ارزش صفحه نمایش بزرگ تر رو داره حتما.

توی ایران تبلت های کوچیک خیلی طرفدار دارن (و گوشی های بزرگ ) ولی بقیه جاها اینطور نیست. در اپل استورها همیشه دور آیپد های 9.7 اینچی خیلی شلوغ تر از مینی بوده. به علاوه با قیمت 399 دلاری احتمالا حاشیه سود بالاتری هم نسبت به نسل قبل برای مینی وجود داره که باعث میشه خرید بیشتر مینی نسبت به قبل از نظر سوددهی برای اپل تفاوت چندانی نداشته باشه. به هر حال اگه تقاضای بازار این باشه که تبلت 8 اینچ بیشتر نیازه تا 10 اینچ، اپل به زور سعی در فروش 10 اینچ نمی کنه و ترجیح میده مردم تبلت 8 اینچ خودش رو بخرند تا تبلت 8 اینچ رقیب ها رو!

15. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •