تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 53

نام تاپيک: iPad mini with Retina Display || آیپد مینی نسل دوم ! گفت و گو و تبادل نظر

در آغاز فعالیت Tech Geek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

شاید تو یه کشور تفاوت فرهنگیی نباشه. ولی بین کشورهای مختلف حتماً هست و قابل انکار نیست!
    شما از کجا خبر دارید که آیپد مینی بیشتر فروخته شده؟
    من تفاوتهای فرهنگی بین کشورها را انکار نکردم ولی ارتباط خاصی و بین اینها و سایز گوشی و تبلت مردم نمیبینم. تنوع و تکثر در همه جای دنیا هست و تا وقتی آمار یک کشور مشخص نباشه نمی تونیم آنرا از سایر دنیا جدا کنیم. مثلا در موردی که گفتم کره جنوبی بالاترین آمار استفاده از گوشیهای بزرگ و فبلت را داره، در مقابلش در آمد سرانه و همینطور سرعت و توزیع اینترنت سراسری در بالاترین سطح جهانیه و اینجاست که تاثیر شکاف اقتصادی و شکاف دیجیتالی-اینترنتی مشخص میشه.

اپل آمار فروش آیپدها را به تفکیک اعلام نکرده ولی از پارسال که آیپد معرفی شد مدام در خبرها گفته شده که تقاضا براش بیشتر بوده و یا سهم فروش بیشتری داشته: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن شما که خودت آیپد مینی خریدی باید بدونی چقدر طرفدار داره: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من تفاوتهای فرهنگی بین کشورها را انکار نکردم ولی ارتباط خاصی و بین اینها و سایز گوشی و تبلت مردم نمیبینم.
    تفاوت در فرهنگ، سبک زندگی و توسعه تکنولوژی و مدرنیته در دو کشور می تونه بین انتخابهای مردم اون دو کشور تفاوت ایجاد کنه.
    تنوع و تکثر در همه جای دنیا هست و تا وقتی آمار یک کشور مشخص نباشه نمی تونیم آنرا از سایر دنیا جدا کنیم. مثلا در موردی که گفتم کره جنوبی بالاترین آمار استفاده از گوشیهای بزرگ و فبلت را داره، در مقابلش در آمد سرانه و همینطور سرعت و توزیع اینترنت سراسری در بالاترین سطح جهانیه و اینجاست که تاثیر شکاف اقتصادی و شکاف دیجیتالی-اینترنتی مشخص میشه.
    اما گمون نمی کنم که کره جنوبی بازار مصرف خوبی باشه. اگه بود، مثل چین شرکتها برای شروع عرضه حتماً توی اولویت ها قرارش میدادن.
    اپل آمار فروش آیپدها را به تفکیک اعلام نکرده ولی از پارسال که آیپد معرفی شد مدام در خبرها گفته شده که تقاضا براش بیشتر بوده و یا سهم فروش بیشتری داشته: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن شما که خودت آیپد مینی خریدی باید بدونی چقدر طرفدار داره: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این چیز جدیدی نیست. آیپد 2 هم که معرفی شد اوایل اپل به معنای واقعی دچار بحران شده بود و نمی تونست جواب تقاضا رو بده. من هم آیپد مینی دار هستم اما واقعیت رو نمیشه انکار کرد.

3. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

تفاوت در فرهنگ، سبک زندگی و توسعه تکنولوژی و مدرنیته در دو کشور می تونه بین انتخابهای مردم اون دو کشور تفاوت ایجاد کنه.
    اما گمون نمی کنم که کره جنوبی بازار مصرف خوبی باشه. اگه بود، مثل چین شرکتها برای شروع عرضه حتماً توی اولویت ها قرارش میدادن.
    من منکر تفاوتها نیستم ولی اینکه شما در تایید آن فرمایش که در " ایران تبلت های کوچیک خیلی طرفدار دارن (و گوشی های بزرگ) ولی بقیه جاها اینطور نیست! " ، توضیح دادی: "چون این گجت ها جايي توليد شده و به مصرف ميرسه كه فرهنگ شون با ما متفاوت هست و برای زندگی ما اونطوری که توی زندگی اروپایی و آمریکایی جافتاده، جانیفتاده! برای همینه که با ملاک هایی کاملاً متفاوت خرید می کنیم." به نظر من قبول نکردن واقعیتهاست!
    من آمار کره جنوبی را مثال زدم بعنوان یک واقعیت. شما میبریش زیر سوال و یک قانون کلی صادر میکنی که شرکتها در اولویت نمیگذارنش برای شروع عرضه محصولات! کدام شرکتها؟ اپل؟ یا سامسونگ؟ اصلا مقایسه کره جنوبی با 50 میلیون جمعیت و چین 1 میلیارد و 300 میلیونی از لحاظ اولویت فروش شرکتها ربطی به بحث ما نداره!
    واقعیت اینه که تقریبا هر دیوایسی در آمریکا هست در ایران هم هست وتقریبا هم کاری با یک گوشی یا تبلت بزرگ میشه کرد با مدلهای کوچکتر هم ممکنه و این دیگه بستگی داره به سلیقهو حس کاربران. گر چه تعداد کاربران در آمریکا خیلی بیشتر از ایرانه ولی تقریبا کاربردها در همه جای دنیا یکسانه و ایران هم کره شمالی نیست.
    این گوشیهای به اصطلاح بزرگ هم یکی دو سالی هست که به بازار اومدن و در همه جای دنیا طرفداران زیادی دارند، برای نمونه در همین یک سال گذشته بین اپراتورهای آمریکا گوشیهای گلکسی s4 و s3 از پرفروشترین ها بودن و قبل از عرضه آیفون 5s پرفروشترین گوشی در بین همه اپراتورها s4 بود و الان دومه.
    من دیگه بحث فرهنگی سایز گوشی را اینجا ادامه نمیدم چون بعضیها اعتراض کردن.

این چیز جدیدی نیست. آیپد 2 هم که معرفی شد اوایل اپل به معنای واقعی دچار بحران شده بود و نمی تونست جواب تقاضا رو بده. من هم آیپد مینی دار هستم اما واقعیت رو نمیشه انکار کرد.
    از آنجا که اپل آمار فروش آیپدها را به تفکیک اعلام نکرده و نخواهد کرد ، هیچ آمار و گمانه زنی هم برای شما قابل قبول نیست ولی برای همه مشخصه که آیپد مینی حتی اگر سهم فروش بیشتری نداشته باز هم بسیار نزدیک بوده به آیپد رتینا.
    بهرحال در شرایط امروز پیش بینی اکثر تحلیلگران بازار اینست که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

گر چه تعداد کاربران در آمریکا خیلی بیشتر از ایرانه ولی تقریبا کاربردها در همه جای دنیا یکسانه و ایران هم کره شمالی نیست.
    هرگز کاربرد گجت ها در ایران و آمریکا یکی نیست. اگه شما نمی تونید تفاوتهای زندگی دیجیتالی و نحوه تعامل با گجت ها بین ما و مردم آمریکا رو ببینید، تفاوتهای واضح و فاحشی که با دیدن حتی یک مراسم رونمایی یا ویدیوی معرفی -که توش مثالهایی از کار کردن با دستگاه نشون داده میشه و اکثرشون هم برای ما ناآشنا هست- میشه اونها رو به وضوح دید، جایی برای ادامه بحث در این مورد وجود نداره.
    از آنجا که اپل آمار فروش آیپدها را به تفکیک اعلام نکرده و نخواهد کرد ، هیچ آمار و گمانه زنی هم برای شما قابل قبول نیست ولی برای همه مشخصه که آیپد مینی حتی اگر سهم فروش بیشتری نداشته باز هم بسیار نزدیک بوده به آیپد رتینا.
    بهرحال در شرایط امروز پیش بینی اکثر تحلیلگران بازار اینست که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به احتمال زیاد شما از یه منبع موثق و بسیار آگاه از درون اپل تغذیه میشید که اینطور مطمئن نظر میدید. من احتمال دیگه ای نمی تونم بدم. اگه اینطوره پس شما راست میگید!

6. 3 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

هرگز کاربرد گجت ها در ایران و آمریکا یکی نیست. اگه شما نمی تونید تفاوتهای زندگی دیجیتالی و نحوه تعامل با گجت ها بین ما و مردم آمریکا رو ببینید، تفاوتهای واضح و فاحشی که با دیدن حتی یک مراسم رونمایی یا ویدیوی معرفی -که توش مثالهایی از کار کردن با دستگاه نشون داده میشه و اکثرشون هم برای ما ناآشنا هست- میشه اونها رو به وضوح دید، جایی برای ادامه بحث در این مورد وجود نداره.
    من گفتم کاربردها تقریبا مشابهست (بخصوی در مورد گوشی) منظور هم عموم مردم بود که کاربردهایی مثل اینترنت دارند ولی تفاوتها را هم انکار نمیکنم، بخصوص در مورد آیپد. ویدئوهایی مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را هم دیدم، گرچه بعضی مواردش خیلی اغراق آمیز بود. ولی چیزایی که شما گفتی اکثرشون برای ما ناآشنا ست در آمریکا هم برای اکثر مردم عادی معنایی نداره پس نباید فکر کنیم اونجا همه با آیپدهاشون از صبح تا شب کارهای خلاقانه و تخصصی میکنند. آمارها هم بخوبی نشان میده که اکثر کاربران آیپد در آمریکا بیشتر از چه اپهایی استفاده میکنند و بیشتر چه موارد کاربردی دارند.
    به احتمال زیاد شما از یه منبع موثق و بسیار آگاه از درون اپل تغذیه میشید که اینطور مطمئن نظر میدید. من احتمال دیگه ای نمی تونم بدم. اگه اینطوره پس شما راست میگید!
    من فقط از روی خبرهایی که منابع نزدیک به اپل و تامین کنندگان قطعات گفتن نظر دادم و راستش اطلاع ندارم در کل دنیا چی پرفروش تر بوده ولی حداقل در مورد ایران مطمئنم آیپد مینی خیلی پرفروشتتر بوده ، هست و خواهد بود چون قانونی هست که میگه "در ایران تبلت های کوچیک خیلی طرفدار دارن و گوشی های بزرگ".
    موفق باشی

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

احتمال تاخیر در عرضه آیپد مینی ...

مثل این که اپل در تامین پنل های IGZO به مشکل برخورده و شارپ نتونسته تعداد پنل های درخواستی اپل رو تامین کنه ...

قراره ال جی یا سامسونگ بخشی از کار رو به گردن بگیرن ...

مشکل هم مثل این که در سوختگی یکسری از پیکسل ها در مرحله تولید هست.

منیع و اطلاعات دقیق تر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hormozan m; 08-11-2013 at 23:20.

9. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه DaaVooD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

احتمال تاخیر در عرضه آیپد مینی ...

مثل این که اپل در تامین پنل های IGZO به مشکل برخورده و شارپ نتونسته تعداد پنل های درخواستی اپل رو تامین کنه ...

قراره ال جی یا سامسونگ بخشی از کار رو به گردن بگیرن ...

مشکل هم مثل این که در سوختگی یکسری از پیکسل ها در مرحله تولید هست.

منیع و اطلاعات دقیق تر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر میکنم اپل انتظار نداش air اینجوری بفروشه و از سود هنگفتی که داره نمیتونه چشم پوشی کنه و این مسائل بهانه س!!

It's a world ruled by GREED after all & apple CAN'T get enough of IT

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام . فروش آيپد ميني از امروز شروع شد .... قيمت از ٣٩٩$

منبع و اطلاعات بيشتر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام . سایت نانجی یک ویدیو از unboxing و hands on از آیپد مینی گذاشته :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

12

من امروز آیپد مینی رتینا رو خریدم.
    از پارسال که مینی قبلی اومد انتظار کشیدم.انتخاب بین Air و Retina Mini واقعا سخته.تقریبا همه مردم هم این مشکل رو دارند.چون Air واقعا خیلی جمع و جور شده و وزنش هم خیلی توی دست شبیه Retina Mini هست.ولی من همین مینی رتینا رو گرفتم چون بنظرم هنوزم از نظر راحت حمل کردن برتری داره.با اینحال انتخاب خیلی مشکلی هست.
    یک موضوع دیگه هم اینکه عمر باتری که اپل گفته ۱۰ ساعت دست کم گرفته و توی تستها راحت ۱۱:۳۰ تا ۱۲ ساعت جواب داده.

14. 4 کاربر از Arteris بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •