تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 16 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 155

نام تاپيک: iPad Air || آیپد نسل پنجم ! گفت و گو و تبادل نظر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    safa city

پيش فرض

سلام دوستان برا pdf خوندن ، اونم one single ، چطوره؟ امتحان کردین؟

داره خودمونی میشه mka703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهرانغرب

پيش فرض

سلام دوستان برا pdf خوندن ، اونم one single ، چطوره؟ امتحان کردین؟
    سلام، از لحاظ كتاب خوندن مشكلي نداره! بذار خيالتو راحت كنم تبلت كيندل امازون ك اختصاصيتش براي اي بوكه از ايپد اير كوچيكتره پس كتاب خوندن با ايپد لذت بخش خواهد بود. و سبك بودنش حس فوق العده اي ميده نسبت به ايپدهاي قبلي. تبلتاي ارزونتري هم هست اگه قصدت فقط كتابه اگه قصد خريد تبلتهاي ارزونتر رو نداري بنظرم براي خريدش شك نكن.

Sent from my iPad Air using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از mka703 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ramin5749's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام و احترام
    دوستان من به علت کار با کامپیوتر تو محیط تاریک، مطالعه شبانه و ضرباتی که تو بُکس تو سرم خورده متاسفانه کیفیت بیناییم کم شده، من روزانه حدودا 4 ساعت فیلم نگاه می کنم و وبگردی می کنم و به خاطر اینکه تو محیط تاریک نگاه نکنم (کامپیوترم طبقه پایینه) میخام آیپد بخرم (نیازی به لپ تاپ ندارم) به همین خاطر یه چندتا سوال دارم
    زیرنویس: تو آیپد میشه فایل SRT رو هم اسم با فیلم مورد نظر کرد و راحت دید؟ مثل آندروید
    کیفیت پخش: من زیاد فیلم یا مستند بلوری ندارم، ولی آیا آیپد میتونه این فیلمها رو پخش کنه، با فرمت های FLV- AVI- MKV -MOV که مشکلی نداره؟ یا باید
    نرم افزار نصب کنم؟
    انتقال: برای انتقال فایل از پی سی به آیپد حتما باید آی تیونز نصب کنم؟ کابل خاصی نداره که فایل ها رو مستقیما رو حافظه تبلت کپی پیست کنم؟
    باگ و مشکل سخت افزاری: آیپد نسل سوم هم به خاطر صفحه نمایشش کار منو راه میندازه، ولی سوالم اینکه تا الان آیپد ایره مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ازش گزارش شده؟ آیا نسبت به مدل های قبلی خیلی سرتره؟
    آفیس: میتونه فایل های ورد، پاورپوینت و اکسل رو نشون بده؟ میتونه مثلا صدای روی پاورپوینت رو هم پخش کنه یا نه؟
    مدل وای فایش کی تو بازار زیادتر میشه؟ منظورم 128 گیگشه؟
    در آخر، خریدنی به چه مواردی دقت کنم؟ باز کنم تست کنم؟ لوازم جانبی چی خوبه که بخرم؟
    از صمیم قلب سپاسگزارم

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

با سلام و احترام
    دوستان من به علت کار با کامپیوتر تو محیط تاریک، مطالعه شبانه و ضرباتی که تو بُکس تو سرم خورده متاسفانه کیفیت بیناییم کم شده، من روزانه حدودا 4 ساعت فیلم نگاه می کنم و وبگردی می کنم و به خاطر اینکه تو محیط تاریک نگاه نکنم (کامپیوترم طبقه پایینه) میخام آیپد بخرم (نیازی به لپ تاپ ندارم) به همین خاطر یه چندتا سوال دارم
    زیرنویس: تو آیپد میشه فایل SRT رو هم اسم با فیلم مورد نظر کرد و راحت دید؟ مثل آندروید
    کیفیت پخش: من زیاد فیلم یا مستند بلوری ندارم، ولی آیا آیپد میتونه این فیلمها رو پخش کنه، با فرمت های FLV- AVI- MKV -MOV که مشکلی نداره؟ یا باید
    نرم افزار نصب کنم؟
    انتقال: برای انتقال فایل از پی سی به آیپد حتما باید آی تیونز نصب کنم؟ کابل خاصی نداره که فایل ها رو مستقیما رو حافظه تبلت کپی پیست کنم؟
    باگ و مشکل سخت افزاری: آیپد نسل سوم هم به خاطر صفحه نمایشش کار منو راه میندازه، ولی سوالم اینکه تا الان آیپد ایره مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ازش گزارش شده؟ آیا نسبت به مدل های قبلی خیلی سرتره؟
    آفیس: میتونه فایل های ورد، پاورپوینت و اکسل رو نشون بده؟ میتونه مثلا صدای روی پاورپوینت رو هم پخش کنه یا نه؟
    در آخر، خریدنی به چه مواردی دقت کنم؟ باز کنم تست کنم؟ لوازم جانبی چی خوبه که بخرم؟
    از صمیم قلب سپاسگزارم

زیرنویس:بله به راحتی میشه زیرنویس رو همراه فیلم دید
    کیفیت پخش: یک سری از فرمت های mkv رو پخش میکنه نه همه رو. با نصب برنامه AnyPlayerHD و.. میتونید هر فرمتی رو ببنید
    انتقال:این کار عموما با آیتونز انجام میشه ولی نرم افزاهایی مثل iFunbox و... هم هست. خیر کابل خاصی نداره.
    باگ مشکل سخت افزاری: من تا الان که باهاش کار کردم مشکل ِ خاصی ندیدم
    یه مقداری زردی میگن توی Screen هست که خیلی اذیت کننده نیس
    آفیس:بله میتونه . به کمک نرم افزار های Pages,Numbers
    الان هم به مقدار کافی موجود هست! اگه پایین آمدن قیمت منظورتون هست که تا اسفند ممکنه یه کم متعادل تر بشه در حد ۲۰۰.۳۰۰ تومن
    از جای معتبر بخری نیازی نیس به چیزی دقت کنی
    ولی به فروشنده بگو سریال نامبر پشت جعبه رو واست بزنه توی سایت اپل . چک کنی ببینی Active نشده باشه.
    لوازم جانبی هم سلیقه ای هست ولی یه دونه Smart Case بخری نیازی به چیزی نداری دیگه.

6. 2 کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

با سلام و احترام
    نرم افزار نصب کنم؟
    از صمیم قلب سپاسگزارم

با درود و سلام

خود آیپد فقط فرمتهای اصلی را اجرا میکنه ولی برنامه های زیادی در این رابطه در AppStore موجود هست مثل Avplayer nplayer Goodplayer RushPlayer و ... فقط کافیه نام زیرنویس و نام فیلم را یکسان نمایید.( فیلمها و ویدیوهای 1080p براحتی اجرا میشه البته بعضی پلیرها فرمت صدای DTS ساپورت نمیکنند و بی صدا پخش میشه. )

بله نصب آیتونز لازم است. ولی برای انتقال فایلها برنامه های زیادی موجود است مثل iTools ولی انتقال فایلها با خود آیتونز هم بسیار راحته ...
    برای انتقال دیتا حتما" نیاز به کابل نیست [گرچه خیلی سریعتره] پلیرهایی که قابلیت NetworkSharing و WiFiBrowser دارند, شما بسادگی میتوانید دیتا را بصورت وایرلس از سیستم به دیوایس خود و بالعکس منتقل کنید و با قابلیت Network Sharing بسادگی به دیتا و هارد دیسک سیستم خود متصل شوید و ویدیو و دیتا و.... را به دیوایس خود منتقل کنید یا حتی بصورت آنلاین (بدون مصرف ترافیک نت و انتقال کامل فیلمها به دیوایس خود), فیلمها و ویدیو ها... را اجرا و ببینید. (مثل nplayer playerXtreme)

تا کنون مشکل خاصی از آیپد ایر گزارش نشده.

در خرید ipadAir شک نکنید هم سبک وزن تر هم جمع و جور تر و همچنین بسیار قدرتمند تر و سریعتر از آیپد های قبلی است مخصوصا" از لحاظ پروسسور پردازشی و گرافیکی
    اگر مدلهای Wifi را تهیه فرمایید نسبت به 4G ارزانتر هستند.iPadAir WIFI 128GBحدود 2450000 و مدل 4g ء 2870000
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در زمینه فایلهای Word اپلیکیشنهای زیادی در اپ استور موجوده مخصوصا"پکیج iwork

معمولا" آیپد ایر های موجود در بازار نو هستند( از روی نایلون روی کارتن و مشخصات ظاهری مثل عدم خط و خراش و تمیز بودن پورت usb , جک هدفن و نداشتن پیکسل های سوخته صدای اسپیکر و... )
    شما میتوانید از مراکز معتبر مثل بازار موبایل ایران یا پایتخت خرید کنید.
    لوازم جانبی مثل محافظ اصلی آیپد یا کیف آیپد بقیه این لوازم را میتوانید بعدا" خریداری نمایید.
    در آخر یک ID امریکا بسازید( یا در سایتهای ایرانی مختص iDevice های اپل , در خواست دهید تا برای شما یک AppleID بسازند) و یکی دو تا گیفت کارت 10 دلاری تهیه فرمایید تا برای خرید اپلیکیشنها از اپ استور استفاده کنید یا از برنامه چینی Tongbu برای نصب اپلیکیشنهای کرک شده استفاده نمایید .

موفق باشید .
    Last edited by MJHamed; 21-12-2013 at 20:04.

8. 2 کاربر از MJHamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

دوستان من تصميم گرفتم Ipad Air بگيرم . فرق wifi با 4g چي هست ؟

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

دوستان من تصميم گرفتم Ipad Air بگيرم . فرق wifi با 4g چي هست ؟
    در مدل 4G امکان استفاده از اینترنت سیم کارت رو دارید همچنین مدل 4G گیرنده gps هم دارد ...

Sent from my iPhone 5

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان برنامه های رایگانی مثل fffreegate , pppsiphon روی آیپد کار نمیکنه؟
    حتما باید وی.پی.ان. خریداری بشه؟
    Last edited by behrooztahmasbi; 02-01-2014 at 21:52.

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض iPad Air || آیپد نسل پنجم ! گفت و گو و تبادل نظر

دوستان برنامه های رایگانی مثل freegate , psiphon روی آیپد کار نمیکنه؟
    حتما باید وی.پی.ان. خریداری بشه؟
    سلام... داداش اسم این اپ ها رو درست ننویس که یک وقت واسه فروم مسئله پیش نیاد ....
    برای چیز پی ان از این دو اپ استفاده کن : onavo protect و dash V P N
    اگر فقط برای باز کردن سایت میخوای :
    Opendoor و puffin
    در ضمن در جای درست پست بزنید ...

Sent from my iPhone 5

13. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام... داداش اسم این اپ ها رو درست ننویس که یک وقت واسه فروم مسئله پیش نیاد ...
    Sent from my iPhone 5
    ممنون اصلاح شد

دوست عزیز برای IOS برنامه ای شبیه Airdroid اندرویید
    که یه آپ روی دوایس نصب میشه و بعد با یه آدرس توی مرورگر میشه فیلم و ویدئو و ... ریخت(فقط برای ریختن بیسیم فیلم و عکس و پی دی اف میخوام) هست؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •