تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 16 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 155

نام تاپيک: iPad Air || آیپد نسل پنجم ! گفت و گو و تبادل نظر

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ای کاش از تاچ آیدی توی نسل جدید تبلت هاش استفاده می کرد،در این صورت خیلی عالی می شد...
    (اما از ی طرفی هم می خواد فقط در انحصار iphone 5s باشه،ک این ی بحث جدا هست)

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ای کاش از تاچ آیدی توی نسل جدید تبلت هاش استفاده می کرد،در این صورت خیلی عالی می شد...
    (اما از ی طرفی هم می خواد فقط در انحصار iphone 5s باشه،ک این ی بحث جدا هست)
    فکر می کنم دلیل اصلی نبود سنسورهای کافی باشه که همین الان داره برای تولید آیفون 5s محدودیت ایجاد می کنه.

3. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• سورپرایز: آیپد ایر، بهترین بررسی بوده است که تا کنون در مورد آیپدها داشته ایم. علاوه بر این، راحت ترین تبلت ۱۰ اینچی بوده است که ما آزمایش کرده ایم. با توجه به سبکی و نازکی این تبلت، هر سازنده ای بود آن را شل و ول میساخت، اما فقط اپل میتواند آن را محکم و استوار تولید کند. یکی از فاکتورهایی که در نسل جدید آیپدها شدیداً نیاز بود افزایش قابل چشمگیر عملکرد و عمر باتری بود، در آیپدهای گذشته این پیشرفت خیلی کند بود، اما در آیپد ایر این دو ویژگی واقعاً عالی است و این ممکن است یک دلیل بسیار قوی باشد تا مردم دستگاههای قبلی خود را ایر ارتقا دهند یا حتی خرید یک تبلت را برای اولین بار تجربه کنند.

• آیپد ایر مهمترین ارتقاء در تاریخ تبلت های ۹.۷ اینچی است. این، سبکتر، راحت تر، قابل استفاده تر و سریع تر از تمام آیپدهای قبلی است. این بدان معنا نیست که شما هر کاری بخواهید با تبلت انجام دهید فراهم آورد، اما اگر برای کسی به دنبال یک تبلت هستید، آیپد ایر بهترین تبلت اپل تا کنون بوده است.گرچه در تبلت های کوچکتر Nexus 7 بازار رقابت را داغ تر میکند، اما در تبلت های ۱۰ اینچی، آیپد ایر تا کنون پیشتاز به نظر میرسد، و اپل میرود تا ادامه دهنده لذت یکه تازی آیپد خود باشد.

• این اندازه کوچکتر، بزرگتر به نظر میرسد. میتواند با ۲ انگشت شصت به راحتی بر روی آن تماس و تایپ کنید. چیزی که در نسل های قبل من با آن با مشکل مواجه بودم. در لحظه اول ممکن است، آیپد ۹.۷ اینچی نتواند برای تایپ با دو شست این امکان را بدهد، اما آیپد ایر، با حفظ صفحه نمایش خود و اندازه کوچکتر این توان را به شما خواهد داد.

• زمانیکه اپل آیپد مینی را معرفی کرد، من احساس کردم که واقعاً دوستش دارم و این احساس به سمت دیگر معطوف نخواهد شد، اما آیپد ایر نشان داد که باز میتواند احساسات من را غلغلک دهد و باز مردم میتواند این آیپد را در زندگی روزمره خود داشته باشند، فقط ممکن است بین انتخاب یک کامپیوتر شخصی و یک از محصولات اپل، انتخاب را کمی سخت تر کند.

• خبر خوب: آیپد ایر، عملکرد بسیار بهتر و عمر باتری بالا در یک بسته بسیار نازک و جالب را ارایه میدهد که در تبلت های نازک و سبک غیر ممکن است. بهبود دوربین جلو باعث ارایه یک ارتباط بهتر فیس تایم میشود. صفحه نمایش رتینا هنوز هم یک ویژگی بزرگ محسوب میشود. خبر بد: سنسور اثر انگشت یا Touch ID که در آیفون 5s معرفی گردید، متاسفانه وجود ندارد، این بدین معنی است که شما همچنان باید از کد عبور برای بازکردن قفل دستگاه و رمز عبور در هنگام خرید از فروشگاه اپل استفاده نمایید. در مقایسه با رقابت، قیمت ۴۹۹ دلار برای ۱۶ گیگابایت هنوز هم کمی گران است. موارد دیگر: آیپد ایر با مدل سال گذشته تقریباً یکسان است، ممکن است عملکرد سریعتر و تماس تصویر بهتری را ارایه دهد اما از نظر طراحی و زیبایی شناسی، آیپد ایر در یک فضای دیگر بسر میبرد. به هر حال آیپد ایر بهترین تبلت ۱۰ اینچی بازار است.

• یکی از چیزهایی که نبودش احساس میشود Touch ID است، و اپل نمیگوید که چرا آن را در آیپد استفاده نکرده است. و این ویژگی حتی در دستگاههای بزرگتر بیشتر احساس میگردد چرا که برای دسترسی به اطلاعات شخصی حساس تر است. و امیدوار هستم که در آیپدهای آینده آن را ببینم و اپل آن را نشان دهد. چندی است که اپل تحت تاثیر بازار تبلت ها قرار گرفته است که البته موفق بوده اما با ظهور تبلت های با کیفیت تری از سوی گوگل و آمازون ممکن است انتخاب را سخت تر کند، اما هنوز هم آیپد ایر بهترین انتخاب است.

• آیا واقعا ارزش ارتقا از آیپدهای قبلی را دارد؟ برای کسانیکه صفحه نمایش رتینا ندارند، باید بگوییم بله دارد. مخصوصاً برای کسانیکه یک آیپد سنگین برای داشتن یک تکه اضافی به دلیل دوربین جلو برای استفاده از فیس تایم دارند، ارتقاء دوربین HD باعث کاهش قابل ملاحظه در وزن آن شده است. مثل همیشه نوع انتخاب شما به قیمت نیز بستگی دارد، قیمت Wi-Fi + LTE هم در قیمتهای مختلف کمی گران بوده و با توجه به اینکه شما برای هارد ۱۲۸ مک بوک ایر باید بالای ۱۱۰ دلار هزینه کنید که در آیپد با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی میتوانید مقایسه داشته باشید. به هر حال تمرکز ما به طور خاص بر روی آیپد ۹.۷ اینچ نیست، اما تا زمانیکه دست ما از آیپد مینی رتینا کوتاه باشد، آیپد ایر تبلت مورد علاقه ماست.

• بدون ویژگیهای عالی در آیپد جدید، شما دیگر نمیتوانستید آیپد را بهترین بازار و بهترین انتخاب مناسب بدانید. اما ویژگیهایی نظیر سریعتر بودن، سبک و کوچکتر بودن با یک لیست از برنامه های بزرگ، گوی رقابت را ربوده است، اگر شما میخواهید یک تبلت بزرگ داشته باشید، این شما را واقعاً خوشحال خواهد کرد.

• عملکرد باتری آیپد ایر، واقعاً من را قورت داد. در تست باتری این تبلت، وقتی من تمام ویژگیها برای صرفه جویی در باتری آیپد را رعایت نکردم، مانند: عدم فعال سازی خاموشی صفحه نمایش، Wi-fi و پخش فیلم بدون دخالت شبکه و ....، این آیپد ایر جدید حدود ۱۲ ساعت و ۱۳ دقیقه طول کشید که ۲۰٪ بیشتر از ادعای اپل بود.

• وزن سبک و نازک بودن آن به معنای واقعی است، ممکن است از دور به نظر نرسد اما در عمل وقتی با آن کار میکنید میتوانید درک کنید. و شدیداً یک بهره وری کامل را از یک نسل جدید تبلت به شما میدهد. این یک واقعیت است که اپل اکنون نر افزارهای بیشتری و متنوع تر را در اختیار شما قرار میدهد که نشان میدهد به دنبال تغییر است و نه صرفا به دنبال بازاریابی. آیپد ایر ممکن است یک اکسیژن خالص با هدف موج جدید برای استفاده از آیپد ها است.

• من اطمینان دارم که ساخت آیپد ایر برای کسانیکه احساس نمیکنند نیازی به خرید آن در صف طولانی فروشگاههای اپل دارند، متقاعد کننده باشد، اما من شرط میبندم که همه رویای ارتقاء دستگاههای قدیمی خود را خواهند داشت، و انجام خواهند داد.

• بله، دقیقاً آیپد ایر یک آیپد مینی بزرگتر است، برای برخی ممکن است ناامید کننده باشد. برای من، آیپد ایر آن چیزی است که یک مصرف کننده از آن انتظار دارد: سبک، سریع، سرگرم کننده، زیبا و کمی احساس شبیه به آینده

• اپل دوباره آن را ساخته است. آیپد ایر بهتر از آیپدهای قبلی است. نگران نباشید، آیپد ایر بهترین آیپدی است که تا کنون ساخته شده است. شفاف و سریع و سبک بودن آن را شگفت انگیز کرده است. برای طرفداران سرسخت اپل میتوانیم ببینیم که چطور به شگفت امده اند. با عدم وجود Touch ID در آن، اپل آخرین تجربه خود را به خوبی عرضه کرده است.

• آیا باید ارتقاء دهید؟ این بستگی دارد که شما کدام آیپد را در اختیار دارید. صاحبان کنونی آیپد میتوانند به iOS 7 که آیپد ایر به آن مجهز است بروزرسانی نمایند. و این سیستم عامل بزرگی است. و ممکن است آیپدها، جدیدتر به نظر برسند، اما اگر صفحه نمایش رتینا نیست میتوانید ارتقا دهید، اما این یک انتخاب است که به خودتان بستگی دارد چون آیپد مینی رتینا که کوچکتر هست هم همان کارایی را به شما خواهد داد.

5. 5 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

Benchmarks for Apple's iPad Air show 90% performance boost, tweaked A7 clock speed

خوب تا اینجا مشخص شده که پردازنده A7 استفاده شده در iPad Air با پردازنده iPhone 5S متفاوت هست و 100 MHZ سرعت کلاک بیشتری داره !

این احتمال هست که پردازنده آیپد مینی همون پردازنده آیفون 5S باشه ...

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hormozan m; 30-10-2013 at 18:35.

7. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

9. 7 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mka703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهرانغرب

پيش فرض

پ ن: به شخصه خاکستری رو ترجیح میدم.

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

دوستان من 3 روزه خریدم.کسی سوالی داشت در خدمتم.
    فقط از همین الان پیشنهاد میکنم سعی کنید 16 گیگ و مشکی نگیرید.
    2 روز 16 گیگ مشکی داشتم رفتم پس دادم.واقعا خیلی کمه روی آیپد.هر چه قدر هم سعی کردم با ios 7 روی مشکی کنار بیام نشد.
    وقتی خاموشه قشنگه ولی در حین کار اصلا جالبب نیست.
    Last edited by d.b23; 20-11-2013 at 17:00.

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان فک میکنید با یک دو سر "ماده گی!" USB (با حدود 2000 تومن قیمت) وLightning to USB Cable که داخل جعبه آیپد هست میشه هارد و فلش و ... به آیپد جلبریک شده وصل کرد؟

به جای Camera Kit???!!!
    (یا حتی بدون جلبریک برای اتصال کی برد)

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من از دیزاین پشت ipad air زیاد خوشم نیومد

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

دوستان منم ٦٤ واي فاي خريدم،سوالي داشتين در خدمتم

Sent from my iPad using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •