تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 16 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 155

نام تاپيک: iPad Air || آیپد نسل پنجم ! گفت و گو و تبادل نظر

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

1. گیفت کارد از کجا میشه بخرم؟

2. فرضا جیلبریک کردم از کجا بدانم برنامه ای که میخوام حتما نسخه کرک شدش وجو داره؟ من لانگ من رو میخوام که حدود 33 دلار بود

3.چه راههایی برا نصب اپ کرک شده بدون جیلبریک وجود داره؟ میشه بدونم؟

4.اتفاقا دیکشنری های فوق تخصصی هم برای اندروید فراوونه که حدود 100 رشته مختلف رو در بر میگیره و دیتابیسی حدود 2 گیگ یا بیشتر داره. ولی علت اینکه اندروید رو نمیخوام اینه که با وجود آب تیمم حرامه. وقتی اپل هس اندروید چرا! بخصوص در تبلت. ولی وقتی اینقده دنگ و فنگ اپل رو می بینم یه جوری میشم
    1. نمیشه اینجا گفت ( خلاف قوانینه - تبلیغات ) ولی سایت برای فروش زیاد هست نگران نباشید

2. گوگل کنید ... ( لانگمن هست ولی ورژن آخرش نیست ) appleapps .i r

3. سیبچه ( مثل کافه بازار اندروید - در 7.1 این روش ها دیگه کار نمیکنن ) و tongbu

4. اگر اپ بخرید دیگه دنگ و فنگ نیست ... بهتره بگیم دنگ و فنگ برای دور زدن کپی رایت ( در ضمن هیچ اکوسیستم تبلتی در حد ios غنی نیست )
    Last edited by hormozan m; 17-03-2014 at 13:42.

2. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

1. نمیشه اینجا گفت ( خلاف قوانینه - تبلیغات ) ولی سایت برای فروش زیاد هست نگران نباشید

2. گوگل کنید ... ( لانگمن هست ولی ورژن آخرش نیست ) appleapps .i r

3. سیبچه ( مثل کافه بازار اندروید - در 7.1 این روش ها دیگه کار نمیکنن ) و tongbu

4. اگر اپ بخرید دیگه دنگ و فنگ نیست ... بهتره بگیم دنگ و فنگ برای دور زدن کپی رایت ( در ضمن هیچ اکوسیستم تبلتی در حد ios غنی نیست )
    پیغمبر فرموده علم در ثریا هم باشد باید به دنیالش بریم: یعنی چی خلاف مقرراته؟ پس بیزحمت راه عملی و قانونیشو یاد بدین لااقل تو پیغام خصوصی. من که نمیخوام دزدی کنم
    میخوام اپلیکیشن بخرم. من فقط لانگ من رو میخوام. همین کافیه واسم

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

پیغمبر فرموده علم در ثریا هم باشد باید به دنیالش بریم: یعنی چی خلاف مقرراته؟ پس بیزحمت راه عملی و قانونیشو یاد بدین لااقل تو پیغام خصوصی. من که نمیخوام دزدی کنم
    میخوام اپلیکیشن بخرم. من فقط لانگ من رو میخوام. همین کافیه واسم
    سلام ... طبق قوانین فروم تبلیغات حساب میشه ... پ خ شد .

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام توي app store آفيس براي آيپد اومده ، من اكسلش رو گرفتم كه متاسفانه فقط باهاش ميشه فايل رو باز كرد و قابليت اديت نداره و پوليه . اگه بخايم يه فايل اكسل از لپ تاپ بريزم توي آيپد ، كجاش بايد بريزم تا بتونم از اكسل بازش كنم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام توي app store آفيس براي آيپد اومده ، من اكسلش رو گرفتم كه متاسفانه فقط باهاش ميشه فايل رو باز كرد و قابليت اديت نداره و پوليه . اگه بخايم يه فايل اكسل از لپ تاپ بريزم توي آيپد ، كجاش بايد بريزم تا بتونم از اكسل بازش كنم ؟
    سلام ... من هنوز نصب نکردم ولی احتمالا باید در قسمت file sharing آیتونز باید باشه ...

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان يه سوال

اينكه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... آيا به اين معني هست كه ميتونه ويندوز 8.1 رو اجرا كنه؟

منظورم اينه كه اگه يه هكر حرفه اي پيدا بشه ميتونه روي يه آيپد اير ويندوز 8.1 نصب كنه؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

دوستان يه سوال

اينكه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... آيا به اين معني هست كه ميتونه ويندوز 8.1 رو اجرا كنه؟

منظورم اينه كه اگه يه هكر حرفه اي پيدا بشه ميتونه روي يه آيپد اير ويندوز 8.1 نصب كنه؟؟؟؟
    سلام .خیر روی سری ها قدیمی مثل iphone 3g به زور تونستن اندروید نصب کنن ( بدون درایور )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    من یه سیم کارت اعتباری رایتل گرفتم که وقتی توی آیپدم می ذارم اونو نمی شناسه ( no service)
    ولی روی گوشی آنتن می ده
    ممنون می شم کسی بتونه کمکم کنه

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    من یه سیم کارت اعتباری رایتل گرفتم که وقتی توی آیپدم می ذارم اونو نمی شناسه ( no service)
    ولی روی گوشی آنتن می ده
    ممنون می شم کسی بتونه کمکم کنه
    سلام ... دقت کنید که سیم کارت رو درست جا بزنید ... احتمالا درست جا نرفته ... ( یک بار دستگاه رو ریبوت کنید )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام ... دقت کنید که سیم کارت رو درست جا بزنید ... احتمالا درست جا نرفته ... ( یک بار دستگاه رو ریبوت کنید )
    ممنون که چواب دادین
    درست تو جاشه، آخه سیم کارتای ایرانسل و همراه اول رو می شناسه اما رایتل رو فقط نمی شناسه!
    فک کردم شاید یه تنظیم اولیه خاص داشته باشه
    دستگاه رو هم ریبوت کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •