تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 16 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 155

نام تاپيک: iPad Air || آیپد نسل پنجم ! گفت و گو و تبادل نظر

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام دوستان
    بتازگی تصمیمی اتخاذ کردم مبنی بر خرید آی پد ایر 32 گیگ 4G
    شکی داشتم بین این و سامسونگ نوت 10.1 مدل 2014
    و هنوزم شک دارم. نه اینکه بخوام بگم آی پد تبلتی هستش که برای خریدش باید روش تامل کرد!! نوچ! آ ی پد شکی در خریدش نیست. اما اون موردی که دست و پامو شل کرده اینه که تا الان با آی او اس کار نکردم. با اندروید کار می کردم و روت هم میکردم. اکثر نرم افزارهایی که پولی بود رو میشد راحت دانلود کرد و بی دردسر ریخت رو مموریش و نصبش کرد (بخاطر اوپن سورس بودن اندروید) اما دیگه اینا تو اپل خبری نیس. اکثر فرهنگ لغت های قدرتمند و کامل (رشته من زبانه) که بدردم میخورن پولی هستن و نمیدونم چه باید کرد. بعضیا میگن جیلبیرک باید کرد بعضیا میگن جیلبیرک مشکل دار میکنه. هزاران حرف و حدیث دیگه. حتی چند روز پیش فرهنگ لغت های قوی و تخصصی مثل لانگمن و... رو با پسوند ipa از سایت های ایرانی دانلود کردم ولی بعش که فهمیدم نمیشه اینا رو به تبلت زد حیرون موندم! چه باید کرد؟ چه کنم؟ بیخیال آی پد شم؟ (آخه نمیتونم)

تو رو خدا کمکم کنید دوستان!!!!
    تا دیروز درمون پول بود الان که جور شده نمی دونم چه کنم! اینو بگیرم یا سامسونگ رو
    سلام ... من اطلاعات دقیقی در مورد تبلت های اندرویدی ندارم ...

در مورد آیپد ... حالت اول این که میتونید اپ ها رو با گیفت کارت بخرید ... تمام آپدیت ها هم فیری میتونید بگیرید .

حالت دوم اینکه جیلبربک کنید و نسخه کرک شده رو نصب کنید ...

جیلبریک هیچ ضرری به دستگاه نمیرسونه فقط مقدار بسیار ناچیزی مصرف باتری رو بالا میبره ...

البته راه هایی هم برای نصب اپ کرک شده بدون جیلبریک هم هست ...

در کل اگر مشکل مالی ندارید من آیپد ایر رو توصیه میکنم ( مهم ترین دلیل هم تعداد زیاد دیکشنری های تخصصی برای آیپد هست )

2. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه یه توضیحی بدی ؟...

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه یه توضیحی بدی ؟...

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان
    دوستم میخواد یه Ipad Air 128 gig wifi بگیره
    از من مشاوره خواست و منم چون اپل باز نیستم گفتم اینجا مطرح کنم.
    اصن با این حجم تو ایران هست؟
    قیمتش چنده حدودا؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

میشه یه توضیحی بدی ؟...
    منظور روش tongbu و سیبچه هست ... ( در گوگل سرچ کنید ... آموزش فارسی هست )

البته این روش ها وقتی ابداع شدن که جیلبریک iOS7 ارائه نشده بود ( جیلبریک کنید راحترید )

7. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام دوستان
    دوستم میخواد یه Ipad Air 128 gig wifi بگیره
    از من مشاوره خواست و منم چون اپل باز نیستم گفتم اینجا مطرح کنم.
    اصن با این حجم تو ایران هست؟
    قیمتش چنده حدودا؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام . بله هست ولی به خاطر قیمت بالاش زیاد وارد نمیشه ...

قیمت اش هم 2800 هست ... (64 کافیه معمولا )

9. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام ... من اطلاعات دقیقی در مورد تبلت های اندرویدی ندارم ...

در مورد آیپد ... حالت اول این که میتونید اپ ها رو با گیفت کارت بخرید ... تمام آپدیت ها هم فیری میتونید بگیرید .

حالت دوم اینکه جیلبربک کنید و نسخه کرک شده رو نصب کنید ...

جیلبریک هیچ ضرری به دستگاه نمیرسونه فقط مقدار بسیار ناچیزی مصرف باتری رو بالا میبره ...

در کل اگر مشکل مالی ندارید من آیپد ایر رو توصیه میکنم ( مهم ترین دلیل هم تعداد زیاد دیکشنری های تخصصی برای آیپد هست )
    گیفت کارد مفتیه؟ نه پولیه!!!! باید خرج کنم. واسه یه اپلیکیشن مثل لانگمن فرضا زده 10 دلار یعنی 30000 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آره ؟ اینجوری که بدبخت میشم ولی اندروید اینطوری نیس. ورژن پولیشم میشه براحتی سرچ کرد و دانلود کرد و نصبش کرد.

آره باید جیلبیرک کرد. چون اندروید هم بدون روت نمیشد کاری کرد. حالا واسه بهترین جیلبیرک از کجا راهنمایی بگیرم؟

مشکل مالی نیس. پولشو جور کردیم! کادو دادن به خاطر دانشگاهم و یه ذره هم وام دانشجویی گذاشتم حله. و مطمئنم که اپل آی پد ایر بهترینه اما اینجای گلوم گیر کرده.

خوب جیلیبیرک رو کجا باید بکنیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    بتازگی تصمیمی اتخاذ کردم مبنی بر خرید آی پد ایر 32 گیگ 4G
    شکی داشتم بین این و سامسونگ نوت 10.1 مدل 2014
    و هنوزم شک دارم. نه اینکه بخوام بگم آی پد تبلتی هستش که برای خریدش باید روش تامل کرد!! نوچ! آ ی پد شکی در خریدش نیست. اما اون موردی که دست و پامو شل کرده اینه که تا الان با آی او اس کار نکردم. با اندروید کار می کردم و روت هم میکردم. اکثر نرم افزارهایی که پولی بود رو میشد راحت دانلود کرد و بی دردسر ریخت رو مموریش و نصبش کرد (بخاطر اوپن سورس بودن اندروید) اما دیگه اینا تو اپل خبری نیس. اکثر فرهنگ لغت های قدرتمند و کامل (رشته من زبانه) که بدردم میخورن پولی هستن و نمیدونم چه باید کرد. بعضیا میگن جیلبیرک باید کرد بعضیا میگن جیلبیرک مشکل دار میکنه. هزاران حرف و حدیث دیگه. حتی چند روز پیش فرهنگ لغت های قوی و تخصصی مثل لانگمن و... رو با پسوند ipa از سایت های ایرانی دانلود کردم ولی بعش که فهمیدم نمیشه اینا رو به تبلت زد حیرون موندم! چه باید کرد؟ چه کنم؟ بیخیال آی پد شم؟ (آخه نمیتونم)

تو رو خدا کمکم کنید دوستان!!!!
    تا دیروز درمون پول بود الان که جور شده نمی دونم چه کنم! اینو بگیرم یا سامسونگ رو
    سلام.در اينكه محصولات اپل تو ايران با محدوديتهايي همراه هست بحثي نيست ولي تا وقتي كه با يكي از ديوايسهاي اپل كار نكني متوجه تفاوت سخت افزاري و حتي نرم افزاري محصولات اپل با ديگر سازنده ها نميشوي! جيزي كه اپل رو منحصر به فرد كرده همين سيستم عامل آي او اس هست! اين سيستم عامل براحتي با سخت افزار موجود روي ديوايسهاي اپل ارتباط برقرار ميكنه و هيچ صحبتي از هنگ كردن و يا كاهش سرعت نيست! خودم يكسالي ازآيفون ٥ اپل و هم چند روزيست از آيپد اير استفاده مي كنم و اوايل بدليل عدم تجربه محدوديتهاش آزار دهنده بود ولي الان از اكثر اپليكيشنهاي پولي بصورت رايگان استفاده مي كنم .هدفم تغيير در انتخاب شما نيست بلكه بيان تجربه خودم از زيبايي و قدرت و جذابيت محصولات اپل هست،

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. 2 کاربر از yaya13612000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

گیفت کارد مفتیه؟ نه پولیه!!!! باید خرج کنم. واسه یه اپلیکیشن مثل لانگمن فرضا زده 10 دلار یعنی 30000 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آره ؟ اینجوری که بدبخت میشم ولی اندروید اینطوری نیس. ورژن پولیشم میشه براحتی سرچ کرد و دانلود کرد و نصبش کرد.

آره باید جیلبیرک کرد. چون اندروید هم بدون روت نمیشد کاری کرد. حالا واسه بهترین جیلبیرک از کجا راهنمایی بگیرم؟

مشکل مالی نیس. پولشو جور کردیم! کادو دادن به خاطر دانشگاهم و یه ذره هم وام دانشجویی گذاشتم حله. و مطمئنم که اپل آی پد ایر بهترینه اما اینجای گلوم گیر کرده.

خوب جیلیبیرک رو کجا باید بکنیم؟
    سلام ... جیلبریک بسیار ساده ست ( یک اپلیکیشن روی ویندوز )

شما اول دستگاه رو تهیه کنید ... در مورد جیلبریک و باقی مسائل راهنمایتون میکنم ...

برای آشنایی با جیلبریک ( وب سایت گروه جیلبریک کننده iOS7 ) :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hormozan m; 28-02-2014 at 03:10.

14. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.در اينكه محصولات اپل تو ايران با محدوديتهايي همراه هست بحثي نيست ولي تا وقتي كه با يكي از ديوايسهاي اپل كار نكني متوجه تفاوت سخت افزاري و حتي نرم افزاري محصولات اپل با ديگر سازنده ها نميشوي! جيزي كه اپل رو منحصر به فرد كرده همين سيستم عامل آي او اس هست! اين سيستم عامل براحتي با سخت افزار موجود روي ديوايسهاي اپل ارتباط برقرار ميكنه و هيچ صحبتي از هنگ كردن و يا كاهش سرعت نيست! خودم يكسالي ازآيفون ٥ اپل و هم چند روزيست از آيپد اير استفاده مي كنم و اوايل بدليل عدم تجربه محدوديتهاش آزار دهنده بود ولي الان از اكثر اپليكيشنهاي پولي بصورت رايگان استفاده مي كنم .هدفم تغيير در انتخاب شما نيست بلكه بيان تجربه خودم از زيبايي و قدرت و جذابيت محصولات اپل هست،

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون از راهنمایی تون. اتفاقا انتخاب اولینم اپل هس (هیچ عقل سلیمی اپل رو نمیزاره بره مارک دیگه ای بگیره. البته منظورم این نیس برندهای دیگه بد عمل کرده اند. ولی تفاوت اصلی اپل با سایر برندها قیمت اونه کهه میشه گرون ترین بوده.)

خوب وقتی بشه نرم افزارهای پولی رو راحت نصب کرد دیگه چه نیازی به اندرویده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •