تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مانیتور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14 مانیتور

سلام دوستان

مانیتورم مدلش سامسونگ17940 است بشتر اوقات طور میشه که احساس میکنم کمی تاریک میشه بطور که مثلا انتی ویروس که قرمزه تو نوار پایینه سیاه میشه یا ادبو ریدر که قرمزه سیاه میشه وقتی به مانیتور ضربه میزنم درسته میشه ولی بعد از چند دقیقه مثل سابق میشه
    کسی میدونه مشکل چیه؟
    در ضمن مانیتورو که میخوام باز کنم عقبش پیچ داره باز میشه ولی جلوش پیچ نداره باز نمیشه چطور میشه بازش کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

لطفا هرکی میدونه جواب سوالو بده

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

همیشه یه قسمت خاصی از مانیتورت تیره میشه؟ میخوام بدونم پیکسل سوخته توی مکانهای خاصی از صفحه نمایشت داری یا نه؟
    اگر فقط رنگ آیکون برنامه هات تیره میشه و بهم میریزه ممکنه سیستمت ویروسی شده باشه و مشکل سخت افزاری نباشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ویندوزم عوض کرده بودم درست نشد.بردم تعمیرگاه مانیتورو باز کرد یجا لحیمش شل شده بود لحیم کرد درست شد ولی الان وقتی ویندوزو میارم بالا احساس میکنم اولش مانیتو ر چشمک میزنه نمیدونم چرا

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ویندوزم عوض کرده بودم درست نشد.بردم تعمیرگاه مانیتورو باز کرد یجا لحیمش شل شده بود لحیم کرد درست شد ولی الان وقتی ویندوزو میارم بالا احساس میکنم اولش مانیتو ر چشمک میزنه نمیدونم چرا
    مانیتورت رو با یه کیس دیگه تست کن ببین درست نشون میده یا نه . شاید مشکل از کارت گرافیکت باشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

قبل اینکه مانیتورو تعمیرگاه ببرم شک کردم مشکل کارت گرافیک باشه لذا با یک مانیتور دیگه تست کردم درست بود فهمیدم مانیتورم خرابه بردمش تعمیر گاه اونجا پیچهای تنظیم نور داخلشم دستکاری کرد قبلا هم گفتم لحیمم کرد اومدم خونه دیدم نوشته هارو بد نشون میده مثل اینکه از نوشته ها نور ساطع بشه اونجوری بود ازدکمه های تنظیمات جلو مانیتور دستکاری کردم کمی بهتر شد نظر شما در این مورد چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

قبل اینکه مانیتورو تعمیرگاه ببرم شک کردم مشکل کارت گرافیک باشه لذا با یک مانیتور دیگه تست کردم درست بود فهمیدم مانیتورم خرابه بردمش تعمیر گاه اونجا پیچهای تنظیم نور داخلشم دستکاری کرد قبلا هم گفتم لحیمم کرد اومدم خونه دیدم نوشته هارو بد نشون میده مثل اینکه از نوشته ها نور ساطع بشه اونجوری بود ازدکمه های تنظیمات جلو مانیتور دستکاری کردم کمی بهتر شد نظر شما در این مورد چیه؟
    خب نمیشه اینجوری نظر خاصی داد فقط تنها توصیه ای که برات دارم اینه که مانیتورت رو خیلی اینور اونور نبر و دست هر تعمیرکاری نده. یه راست ببرش خدمات پس از فروشش تا الکی دستکاری نشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •