تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: خرید تلویزیون LED تا 4 میلیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام.دوستان عزیز من 55LA6600 الجی رو از بانه خریدم .فرصت نکردم یک نقد مفصل ازش بنویسم ولی تو چند روز آینده می نویسم.این دو مدل از سونی که گفتی تفاوت کیفیت تصویرشون خیلی کمه و محسوس نیست.اگر سه بعدی برات مهم نیست 50W700 میتونی از بانه بگیری اگر مهمه 47W800.من هم اولش بین چند تا مدل مونده بودم که این تاپیک رو باز کردم ولی در نهایت الجی خریدم چون تو تصاویر HD بین سونی و الجی تفاوت خیلی کمه.
    مرسی از پاسخگویی... اینطور که به نظر میاد دوستان اکثرا بانه رو به خاطر قیمت ترجیح میدن...یعنی گارانتیه که اینجا میدن به درد نمیخوره؟ ... و اینکه w700 زیرنویس فارسی داره یا نه؟ اگر نداره ، در حد و اندازه این مدل سونی گزینه دیگه ای از برندهای دیگه پیشنهاد میشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داداشه گلم نیازی به نگرانی نیست شما از سایت هایه بانه که بخری فقط کرایه بار رو بهشون میپردازی و پول tv رو بعد از تحویل و تست توسط پیک خودشون میپردازی
    در ضمن سونی های بانه ساخت مالزی هستن(خواستی ازشون بخری حتما تاکید کن مالزی باشه)و بازار عادی اکثرا چینی هستن
    داداش اگه واست 3 بعدی مهم نیست همین w700 عالیه و کیفیتش خیلی خوبه و 50 اینچش رو حدود 3700000 میتونی تهیه کنی
    سوالی بود در خدمتم
    مرسی از پاسخگویی... اینطور که به نظر میاد دوستان اکثرا بانه رو به خاطر قیمت ترجیح میدن...یعنی گارانتیه که اینجا میدن به درد نمیخوره؟ ... و اینکه w700 زیرنویس فارسی داره یا نه؟ اگر نداره ، در حد و اندازه این مدل سونی گزینه دیگه ای از برندهای دیگه پیشنهاد میشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

ممنون میشم راهنمایی کنید
    داداش گارانتی کشکه و در ضمن بانه اگه خواستی واست گارانتی هم میکنن
    اره داداش سونی تویه زیرنویس مشکل داره.حل میشه ولی دردسر داره
    من بهت پیشنهاد میدم lg la86000 رو 46 اینچش رو از بانه بخری که تلویزیون کاملی هست

4. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
    SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •