تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: Pandora Hearts

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

خب اگر قضاوت رو بر دیدن انیمه بگذارم باید به کل بی‌خیال این عنوان بشم!
    یعنی بزرگترین مشکل پاندورا اینه که ازش انیمه هم ساختن، به جز کیفیت گرافیکی و تا حدودی طراحی کاراکترها همه چیز انیمه در حد متوسطه
    این روایت کم فروغ از انیمه‌ایه که قراره در ۲۵ قسمت جمع‌بندی بشه اما درحالی که هنوز داستان گرم نشده با با یک پایان فرعی و دلسردکننده روبرو می‌شی. همین بخش از داستان هم فاقد ضرباهنگ مناسبه و مبارزه‌ها اونقدر هیجان‌انگیزتر نیست. استفاده از افکت‌های کمدی هم بعضی جاها بی‌مورد و اضافه است که به نظرم فقط برای رفع سکون و یکنواختی گنجانده شدن اما در موقعیتی نچسب اون هم از جانب اغلب کاراکترها...

مانگا هم تا چپتر 31-32 (که در انیمه پیاده شده) هنوز به اون اوج و هیجان نرسیده و در حال زمینه‌چینی است، با این حساب انیمه هم تا اینجا فقط قصد داشته مخاطب رو به مانگا ارجاع بده. این اولین تجربه‌ی خانم مانگاکا در این زمینه است و قطعاً جا برای بهتر شدن داره چراکه داستان با یک گذشته‌ی مبهم شروع شده و ایده‌های زیادی درش قابل اجراست. یک فاجعه‌ی انسانی مرموز و قابل تکرار صد سال پیش رخ داده که البته چیز جدیدی در داستان مانگاها نیست. ضمن اینکه علاقه‌ی مانگاکا به داستان‌هایی مثل آلیس در سرزمین عجایب و راپونزل، انگلستان ویکتوریایی و فضاهای گوتیک در کار مشهوده (و خب تا اینجایی که من دیدم و خوندم بیشتر تلفیق اینها بوده تا خلق موقعیت).

به هر حال با چند تا کاراکتر خوب و امیدواری به ادامه‌ی داستان مانگا رو پیش می‌برم ببینم چی پیش میاد.

پی‌نوشت:
    اوز بزاریوس هم در اون دسته شخصیت‌های روی مخی قرار می‌گیره که مدام به فکر محافظت از دیگران هستن و خب اینو از شخصیت مورد علاقه‌اش در کتابی که خونده هم میشه فهمید. البته بعد از ده سال که جلدهای بعدی کتاب رو نخونده و سرنوشت شخصیت مورد علاقش اسپویل می‌شه تلنگر خوبی به وجود میاد.... این قسمت مانگا و انیمه هم به خاطر نمایش حس یک اسپویل دیده :

2. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دقیقا ، مدتی پیش توی myanimelist بحث بود سر همین که چرا مانگا به این شاخی به شدت طرفداراش کمن . دو دلیل اصلی ذکر شدن توسط اکثریت :
    1 . مجلش خیلی معروف نیست .(نه در حد کیفیت مانگا)
    2 . انیمش سطحش پایینه . واقعا خراب کرد Square Enix . بدترین پایان ممکن رو گذاشتن ، باز تمومش می کردن خیلی بهتر می بود . فقط یه چیز شاهکار دربارش بود : OST ـش که جز بهترینای عمرم بوده .
    به هر حال با چند تا کاراکتر خوب و امیدواری به ادامه‌ی داستان مانگا رو پیش می‌برم ببینم چی پیش میاد.
    شما هنوز در بخش مقدمه ای ! مانگا مقدمه چینیش به اجبار زیاده تا به Plot Twist هاش برسه . از اون وسطا بود که اولین Plot Twist به وجود اومد و مانگا از یه مانگای خوب ، به یه مانگای عالی تبدیل شد . بعد از اون شوک دیگه رفت تو اوج و تو اوج موند .
    لحظه ای که به اون Plot Twist برسید نظرتون مثل نظر من در اون موقع 180 درجه عوض میشه .
    چیز دیگه ای هم که از اون وسطا داستان رو به اوج برد ، شخصیت پردازی عالی بود که به یک باره یه جونی گرفت . شخصیت هایی مثل Oswald ، Levi ، Break و Vincent روشون مانور زیاد شد(به طوری که دیگه نمیشه صرفا اوز رو نقش اصلی به حساب اورد) . همچنین بسیار بیشتر از قبل با بسکرویل ها آشنا شدیم و Lotti رو به خصوص خیلی خوب شناختیم . همه اینا رو اضافه کنید به شخصیت بی نظیر و فوق جالب Jack و صدالبته Raphus Sama .
    چیزی که من درباره مانگا در این مرحله دوست دارم ، اینه که کاراکتر کاملا سیاه نداره و هر کسی خوبی و بدی خودشو داره و حتی نمیشه با اطمینان گفت که کی حرف و راهش درسته .
    در کل ادامه بدید و برسید به چپتر 40 و خرده ای تازه کار اصلی شروع میشه و به تدریج هی قوی تر میشه تا جایی که در اگه اشتباه نکنم چپتر 60 و خرده ای دیگه به اوج خودش می رسه و دیگه هم بر نمی گرده و تبدیل میشه به یه داستان فوق العاده غیرقابل پیشبینی که از هیچ کلیشه ای پیروی نمی کنه .
    من خودم تا چپتر 40 اینا رو بیشتر به دلیل حضور کاراکتر محشر Xerxes Break ادامه دادم و بعدش بود که داستان من رو برد تو خودش !
    در رابطه با اوز ، این سهل انگاری نویسنده نبوده تا یه هیروی خوب بسازه ، همه چیز حساب شدست . اوز رو من شخصیتشو دوست دارم ولی اصلا کاراکتر مورد علاقم نیست . همین تلاش بیش از حدش برای محافظت از همه و "آدم خوبه" بودنش یه مسئله حساب شدست که بارها بقیه بهش اشاره کردن ، به خصوص Xerxes و Elliot .
    All your ‘self sacrifice’ only pleases yourself! Have you ever saved anyone that way? All you want is protect yourself
    Elliot
    Let me tell you something... People that misbehave for other people's sake, are the ones I hate most
    Xerxes Break

Last edited by Arrowtic; 10-05-2014 at 07:13.

4. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

چپتر 94 هم اومد ترجمش . 30 صفحه و با پایانی عجیب و غیر منتظره .
      محتوای مخفی: چپتر 94 
    دوست دارم بدونم این گربه چشایر دقیقا اینجا نقشش چیه ؟ چه جوری از دست بریک زنده مونده ؟ حدسم اینه که Abyss (آلیس سفید در اصل) اون رو فرستاده اینجا تا به کمک اوز اینا بیاد و گلن رو نابود کنن .
    این چپتر وینسنت هم خیانت کرد که دلیل اصلیش حرفای قبل مرگ بریک بود . چیزی که عجیبه برام اینه که شارون اینا هنوز دارن جسد Xerxes رو با خودشون اینور اونور می برن . یعنی ممکنه یه جوری برگرده ؟ به کمک آلیس سفید شاید ؟

6. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

این مانگا هم دیگه تموم شد .
    چند روز پیش چپتر 104 اومد و داستان رو تموم کرد(هنوز ترجمه نشده البته ، ولی خلاصه هاش اومدن) .
    یه آرک پایانی به شدت Epic و به شدت غمگین داشت با جنگایی خیلی عالی و بزرگ . واقعا این آرک Swan Song بی نظیر بود .
    و مهم تر از همه ، یه پایان مناسب و تلخ و شیرین . خیلی خوب تونست مانگا رو به شکلی که لیاقتشو داشت تموم کنه .
    پ.ن : اسم چپتر نهایی هم خیلی قشنگ بود و اشاره داشت به یکی از زیباترین لحظه های مانگا در اون چپترهای وسط ، قبل از اینکه همه چیز به هم بریزه :
    Will : In the Golden Afternoon

8. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام ... ببخشید چجوری میتونم مانگا رو دانلود کنم ... من چیزی پیدا نکردم ؟!

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

سلام ... ببخشید چجوری میتونم مانگا رو دانلود کنم ... من چیزی پیدا نکردم ؟!
    نسخه انگلیسی رو از اینجا می‌تونی بگیری/بخونی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ترجمه‌ی فارسی هم سرچ کنی به راحتی پیدا می‌شه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •