تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 39 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 389

نام تاپيک: اپدیت سامسونگ f6450

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض اپدیت سامسونگ f6450

سلام.من یه سامسونگ مدل40f6450 دارم که انلاین و از طریق خود تلوزیون اپدیتش کردم.حالا کنترل صوتی از کار افتاده میخواستم ببینم چطوری میتونم مشکلش رو حل کنم.یه بار هم از طریق منو معمولی به تنظیمات کارخانه برگردوندم اما درست نشد.لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
    Last edited by alho; 19-10-2013 at 10:52.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.من یه سامسونگ مدل40f6450 دارم که انلاین و از طریق خود تلوزیون اپدیتش کردم.حالا کنترل صوتی از کار افتاده میخواستم ببینم چطوری میتونم مشکلش رو حل کنم.یه بار هم از طریق منو معمولی به تنظیمات کارخانه برگردوندم اما درست نشد.لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
    دوست عزیز
    از این مسیر بروید صفحه منو---> ويژگی های هوشمند---> تشخيص صدا و آن را روشن کنید.
    فعال کردن تشخيص صدا
    را برای اجرای تشخيص صدابرای گفتن کلمه دکمهVOICE را فشار دهيد .يک فرمان بگو .شما می توانيد تشخيص صدا را به يک کار از تلويزيون استفاده کنيد. اگر تشخيص صدا کار نکرد، چک کنيد و ببينيد اگر تشخيص صدا (ويژگی های هوشمند--> صدای تشخيص---> تشخيص صدا) فعال شده است .برای استفاده از تشخيص صدا، تشخيص صدا بايد در مجموعه باشد زمانی که تشخيص
    صدا فعال است، تلويزيون می تواند به طور خودکار بنوبه خود ورودی های محيطی را روشن کند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام.
    من میخوام این تلویزیون رو بخرم.
    به نظرتون خوبه ؟
    اگر نه تو همین رنج قیمت چه چیز بهتری پیشنهاد میدید؟(قیمتس که من گرفتم 2790 هست از نمایندگی)
    ممنونم.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.
    من میخوام این تلویزیون رو بخرم.
    به نظرتون خوبه ؟
    اگر نه تو همین رنج قیمت چه چیز بهتری پیشنهاد میدید؟(قیمتس که من گرفتم 2790 هست از نمایندگی)
    ممنونم.
    دوست عزیز
    این مدل قابلیت خوبی دارد و قیمت خوبی هم دارد مبارک باشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوست گرامی من هم این تلویزیون را از منو به ورژن1113اپدیت کردم کنترل صوتی از کار افتاد ودرقسمت ویژگی های هوشمند به جای کنترل صوتی گزینه کنترل حرکتی اضافه شده که در این تلویزیون کاربردی نداره این مشکل فقط با فریموار جدید قابل حل میباشدکه باید منتظر بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام بنده این مدل رو در سایز 46 f6400 خریداری کردم البته اپدیت نکردم توی پخش بعضی از صحنه های فیلم در صحنه های ارام مثلا موقعی که دوربین تصویر یک شی رو نشون میده (پیمودن منظره کوهها از بالا) انگار گیر میکنه و تار میشه (فرمت فیلم فول اچدی با بیت ریت 14 مگ دستگاه پخشش کننده از طریق فلاش مموری) کسی میدونه مشکل چیه؟ رفرش ریت تی وی هم زده 400 هرتز .

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

سلام بنده این مدل رو در سایز 46 f6400 خریداری کردم البته اپدیت نکردم توی پخش بعضی از صحنه های فیلم در صحنه های ارام مثلا موقعی که دوربین تصویر یک شی رو نشون میده (پیمودن منظره کوهها از بالا) انگار گیر میکنه و تار میشه (فرمت فیلم فول اچدی با بیت ریت 14 مگ دستگاه پخشش کننده از طریق فلاش مموری) کسی میدونه مشکل چیه؟ رفرش ریت تی وی هم زده 400 هرتز .
    داداش من با این مدل چند تا فیلم دیدم هم 3 بعدی و هم معمولی و با کیفیت فول اچ دی
    اصلا چنین چیزی مشاهده نکردم
    احتمال میدم از فلشت باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام فریموار جدید1115برای این تلویزیون امده از سایت سامسونگ امارت دانلود کردم اما تلویزیون های سریFقابلیت اپدیت دستی از طریق یواس بی را نداره سری قبلی یعنیESاین قابلیت داشت درقسمت بروز رسانی گزینه اپدیت دستی بیخودی720مگ دانلود کردیم فقط به صورت انلاین اپدیت میشه که درحال حاضر سرور سامسونگ مشکل داره و ارور800میده گفتیم با این فریموار مشکل کنترل صوتی حل میشه که باید صبر کرد تا مشکل سرور برطرف شه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام فریموار جدید1115برای این تلویزیون امده از سایت سامسونگ امارت دانلود کردم اما تلویزیون های سریFقابلیت اپدیت دستی از طریق یواس بی را نداره سری قبلی یعنیESاین قابلیت داشت درقسمت بروز رسانی گزینه اپدیت دستی بیخودی720مگ دانلود کردیم فقط به صورت انلاین اپدیت میشه که درحال حاضر سرور سامسونگ مشکل داره و ارور800میده گفتیم با این فریموار مشکل کنترل صوتی حل میشه که باید صبر کرد تا مشکل سرور برطرف شه
    دوست عزیز
    آیا شما از روش زیر استفاده کردید؟
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

اگر شما نتوانستید آن را نصب کنید برای این است که فایلهای آبدیت با فایلهای تلویزیون شما یکسان است و تلویزیون شما چیز ی بیشتر از آنچه باید پیدا نمی کند و برای همین است که چیزی نصب نمی کند
    ودر ضمن اگر سری F این قابلیت را نداشت چه نیازی بود که سامسونگ در سایت خود این آیتم یعنی آبدیت فریمور را بگنجاند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوست گرامی فریموار تلویزیون من ورژن۱۱۱۳هست که یکماه قبل انلاین اپدیت کردم که کنترل صوتی از کار افتاد ولی ورژ جدید که امروز امده۱۱۱۵هست که من دانلود کردم و استخراج کرده رو فلش ریختم ولی گزینه بروز رسانی دستی که در سریES هست درسریF وجود نداره اموزش تصویری که در یوتیوپ هست گزینه اپدیت از یواس بی در قسمت بروز رسانی وجود داره ولی درسریFاین گزینه نیست اگر کسی سریFداره گزینه اپدیت از یواس بی درقسمت پشتیبانی و بروزرسانی وجود داره یا نه اطلاع رسانی کنه

صفحه 1 از 39 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •