تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 39 اولاول ... 28343536373839 آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 389

نام تاپيک: اپدیت سامسونگ f6450

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

13 لطفا راهنمایی کنید دوستان

سلام
    من تلویزیون سامسونگ UAF6450 دارم
    تمام پست های دوستان رو خوندم و سعی کردم تلویزیون رو از ورژن 1104 به آخرین ورژن سایت اماراتی 2135 آپدیت کنم اما موفق نشدم
    لطفاً راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    آقا منم ورژن 2135 رو دانلود کردم، همه راه حل هارو هم انجام دادم هنوز به جایی نرسیدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

13 همدردیم !

سلام
    آقا من هم ورژن 2135 رو دانلود کردم، همه راه حل هارو هم رفتم ولی نشد که نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام مدل تلویزیون منUA46F6400ARXZN می باشد که فایل اپدیت Firmware در این ادرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این ورژن Version : 2137.4 موجود میباشد در حال حاضر مشخصات نرم افزاری به این صورت هست T MSTUABC-1108.0 و دارای منو فارسی وکانالهای دیجیتال میباشد با توجه به اسیبهای ناشی از ورود به منو خفی تلویزیون اگر Firmware دستگاه رو به نسخه جدید اپدیت کنم منو فارسی حفظ میشه یا برمیگرده به تنظیمات پیش فرض ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام مدل تلویزیون منUA46F6400ARXZN می باشد که فایل اپدیت Firmware در این ادرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این ورژن Version : 2137.4 موجود میباشد در حال حاضر مشخصات نرم افزاری به این صورت هست T MSTUABC-1108.0 و دارای منو فارسی وکانالهای دیجیتال میباشد با توجه به اسیبهای ناشی از ورود به منو خفی تلویزیون اگر Firmware دستگاه رو به نسخه جدید اپدیت کنم منو فارسی حفظ میشه یا برمیگرده به تنظیمات پیش فرض ؟
    اگر ورژنی که قرار دادید ورژن کارخانه ای تلویزیون باشه (اصلی و مخصوص خاورمیانه) آپدیت میشود و تمامی امکانات و مشخصات تلویزیون هم همانند ورژن خاورمیانه (شامل برنامه ها و زبان) میشود
    در غیر این صورت (ورژن تلویزیون اشتباه باشه و یا مربوط به منطقه شما نباشد) اصلا آپدیت نمیشود و خطا میدهد
    درضمن بعد از آپدیت به ورژن بالاتر امکان برگرداندن به ورژن قبل ممکن نمیباشد (نیازی هم نیست چون آپدیتها برای رفع مشکلات ورژن قبلی منتشر میشود و مشکلی ندارند/اگر داشته باشند در آخرین ورژن حتما رفع میشود)
    من خودم چند سال هست که آپدیت کردم و هیچ مشکلی پیش نیامده و دلیلی هم برای برگرداندن به ورژن قبلی ندیدم!
    موفق باشید

داره خودمونی میشه pomap30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر ورژنی که قرار دادید ورژن کارخانه ای تلویزیون باشه (اصلی و مخصوص خاورمیانه) آپدیت میشود و تمامی امکانات و مشخصات تلویزیون هم همانند ورژن خاورمیانه (شامل برنامه ها و زبان) میشود
    در غیر این صورت (ورژن تلویزیون اشتباه باشه و یا مربوط به منطقه شما نباشد) اصلا آپدیت نمیشود و خطا میدهد
    درضمن بعد از آپدیت به ورژن بالاتر امکان برگرداندن به ورژن قبل ممکن نمیباشد (نیازی هم نیست چون آپدیتها برای رفع مشکلات ورژن قبلی منتشر میشود و مشکلی ندارند/اگر داشته باشند در آخرین ورژن حتما رفع میشود)
    من خودم چند سال هست که آپدیت کردم و هیچ مشکلی پیش نیامده و دلیلی هم برای برگرداندن به ورژن قبلی ندیدم!
    موفق باشید
    عزیز شما چه جوری آپدیت میکنی که هیچکس نمیتونه؟ میشه راهنمایی کنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

عزیز شما چه جوری آپدیت میکنی که هیچکس نمیتونه؟ میشه راهنمایی کنید؟
    چرا کسی نتونسته!؟
    آخرین ورژن (فکر کنم) همون 1117 باشه
    تلوزیون رو به مودم وصل کنید و وارد قسمت آپدیت بشید
    بگذارید تا آپدیت تکمیل بشه
    تمام

داره خودمونی میشه pomap30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1117 که مال ۲ سال پیشه. برای همه جا ۲۱۳۷ شده. کلی تغییرات ایجاد شده. مهمترینش x265 هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

1117 که مال ۲ سال پیشه. برای همه جا ۲۱۳۷ شده. کلی تغییرات ایجاد شده. مهمترینش x265 هست.
    خیر
    ورژنی که برای این مدل (ارائه شده در ایران) معرفی شده همان 1117 هست
    مدل 6450 و باید بدانید که همچین نام و مدلی در هیچ کشوری وجود ندارد (مدلی هست که به سفارش ایران تهیه و تولید شده/از نظر نرم افزاری)
    ولی در مدل جهانی UN40F6400AFXZA
    ورژن 2214 به تاریخ 29 Feb 2016 ارائه شده
    که به دلیل عدم تطابق با مدل ایران امکان دانلود و یا نصب وجود ندارد
    مگر اینکه ورژن تلویزیون به جهانی تغییر یابد که این کار تابه حال انجام نشده و دردسر زیادی داره (باید با فلش کردن ورژن رو تغییر داد)
    موفق باشید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    از این سایت استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •