تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 39 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 389

نام تاپيک: اپدیت سامسونگ f6450

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام به همه اساتید. منم 46 اینچ همین تلوزیون رو دارم و همین مشکل فرمان صوتی. ایا فریمویرش با 40 فرق میکنه یا نه مدل دستگاه 46f6450am
    دوست عزیز
    از این سایت دانلود کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست عزیز من با خود تلوزیون که اپدیت کردم ورژن شده 1117 این سایتی هم که شما دادی زده ورژن 1117 ایا دانلود کنم و نصب voice درست میشه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز من با خود تلوزیون که اپدیت کردم ورژن شده 1117 این سایتی هم که شما دادی زده ورژن 1117 ایا دانلود کنم و نصب voice درست میشه؟
    دوست عزیز
    ورژن یکی است و نیازی به نصب مجدد نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام. خسته نباشید.
    من حدودا 20 روز پیش، ال ای دی سامسونگ مدل UA46F6450AM ، کد مدل UA46F6450AMSHD، خریدم. از نمایندگی رسمی تهران، جمهوری، خریم .

اولا، فرمان صوتی ش کار نمی کنه!! ... نباید کار کنه؟!؟!
    ثانیا، در سایت سامسونگ، وقتی به قسمت پشتیبانی رفتم، دیدم اصلا این مدل نیست!!!!!! دلیلش رو میتونید توضیح بدید؟! ... تلویزیون که مشکل خاصی نداره؟؟؟؟!!!! ...

حالا، من اگه بخوام آپدیت کنم، با توجه به اینکه همپین مدلی تو سایت اصلی سامسونگ نیست، چیکار باید بکنم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. خسته نباشید.
    من حدودا 20 روز پیش، ال ای دی سامسونگ مدل UA46F6450AM ، کد مدل UA46F6450AMSHD، خریدم. از نمایندگی رسمی تهران، جمهوری، خریم .

اولا، فرمان صوتی ش کار نمی کنه!! ... نباید کار کنه؟!؟!
    ثانیا، در سایت سامسونگ، وقتی به قسمت پشتیبانی رفتم، دیدم اصلا این مدل نیست!!!!!! دلیلش رو میتونید توضیح بدید؟! ... تلویزیون که مشکل خاصی نداره؟؟؟؟!!!! ...

حالا، من اگه بخوام آپدیت کنم، با توجه به اینکه همپین مدلی تو سایت اصلی سامسونگ نیست، چیکار باید بکنم؟
    دوست عزیز
    نام گذاری ایران برای تلویزیون شما ua46f6450 , و نام گذاری اصلی آن که در منوی مخفی سیستم شماست ua46f6400 است و برای دانلود می توانید از این سایت استفاده کنید
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

ممنونم که جواب دادید.
    به نظر شما، آپدیت بکنم یا نه؟ فرمان صوتی این مدل درست میشه؟ کلا، چه تغییراتی با آپدیت کردن ایجاد میشه؟ ... اگر فایل آپدیت رو نصب کنم، اشکال توی سیستم به وجود نمیاد یا احیانا باعث از کار افتادن ریموت یا اشکالهای فانکشنال نمیشه؟
    سپاسگذار میشم اگر کامل راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    نام گذاری ایران برای تلویزیون شما ua46f6450 , و نام گذاری اصلی آن که در منوی مخفی سیستم شماست ua46f6400 است و برای دانلود می توانید از این سایت استفاده کنید
    آبدیت کردن فریمور

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنونم که جواب دادید.
    به نظر شما، آپدیت بکنم یا نه؟ فرمان صوتی این مدل درست میشه؟ کلا، چه تغییراتی با آپدیت کردن ایجاد میشه؟ ... اگر فایل آپدیت رو نصب کنم، اشکال توی سیستم به وجود نمیاد یا احیانا باعث از کار افتادن ریموت یا اشکالهای فانکشنال نمیشه؟
    سپاسگذار میشم اگر کامل راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    مشگل فرمان صوتی در سری 8 طبق گفته دوستانی که از دانلود آن استفاده کردن برطرف شده ولی در مورد مدل شما کسی به ما خبری نداده که آیا مشگل برطرف شده یا نه و آبدیت برای رفع مشگل سیستمی تلویزیون است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام و وقت بخیر
    آقا من آپدیت مدلUA40F6450AM رو دانلود کردم و فایلشو باز کردم و ریختم تو فلش بعد این که تو قسمت پشتیبانی تلویزیون به روز رسانی رو میزنم میگه تلویزیون شما به آخرین به روز رسانی مجهز است یعنی 1108من باید چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنین
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

راستی آقا این منو مخفیشو از کجا بیاریم؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و وقت بخیر
    آقا من آپدیت مدلUA40F6450AM رو دانلود کردم و فایلشو باز کردم و ریختم تو فلش بعد این که تو قسمت پشتیبانی تلویزیون به روز رسانی رو میزنم میگه تلویزیون شما به آخرین به روز رسانی مجهز است یعنی 1108من باید چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنین
    ممنون
    دوست عزیز
    احتمالا تلویزیون شما نیازی به آبدیت ندارد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •