تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 39 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 389

نام تاپيک: اپدیت سامسونگ f6450

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست گرامی فریموار تلویزیون من ورژن۱۱۱۳هست که یکماه قبل انلاین اپدیت کردم که کنترل صوتی از کار افتاد ولی ورژ جدید که امروز امده۱۱۱۵هست که من دانلود کردم و استخراج کرده رو فلش ریختم ولی گزینه بروز رسانی دستی که در سریES هست درسریF وجود نداره اموزش تصویری که در یوتیوپ هست گزینه اپدیت از یواس بی در قسمت بروز رسانی وجود داره ولی درسریFاین گزینه نیست اگر کسی سریFداره گزینه اپدیت از یواس بی درقسمت پشتیبانی و بروزرسانی وجود داره یا نه اطلاع رسانی کنه
    دوست عزیز
    همانطوری که گفتید ممکن است بجز کنترول صوتی این آپشن هم از تلویزیونتان حذف شده وگرنه تمامی دوستان در سری F از طریق usb فریمرشان را نصب کردند و بعضی مثل شما دچار از دست دادن کنترول صوتی از منو تنظیمات شدند.
    Last edited by matinpour; 20-12-2013 at 00:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من اين تلويزيون دو روز پيش خريدم
    خوبه ازش راضيم
    ولي تو قسمت صفحه منو---> ويژگی های هوشمند---> تشخيص صدا وجود نداره و به جاي اون کنترل حرکتی وجود داره كه اون هم كار نميكنه
    منم شديدا ميخوام از قابليت كنترل صوتي استفاده كنم
    ورژن فريم ورك روي خود تلويزيون هم 1108 هست كه نمي تونم آپديتش كنم(به اينترنت وصل است)
    راهنمايي كنيد لطفاً
    مرسي.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خوبه ازش راضيم
    ولي تو قسمت صفحه منو---> ويژگی های هوشمند---> تشخيص صدا وجود نداره و به جاي اون کنترل حرکتی وجود داره كه اون هم كار نميكنه
    ورژن فريم ورك روي خود تلويزيون هم 1108 هست كه نمي تونم آپديتش كنم(به اينترنت وصل است)
    راهنمايي كنيد لطفاً
    مرسي.
    دوست عزیز
    برای دانلود به اینجا بروید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام. برای تلویزیون سامسونگ 40F6450 که گویا مدل اصلیش F6100 هستش این آپدیت ها وجود داره:
    سایت امارات:
    UA40F6400AR
    1116.2
    2014.02.24

سایت انگلستان:
    UE40F6400AK
    1119.0
    Mar, 2014

سایت آمریکا:
    UN40F6400AF
    1120.0
    Mar 9, 2014

خوب؟ چرا از نسخه آخر که ورژنش بالاتره استفاده نکنیم؟ اصلا این مدلا با هم چه فرق عملی دارن؟ مدل دقیق تلویزیون من UA40F6450AMSHD که با مدل امارات هم فرق داره.

5. این کاربر از Masoud.Neshat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. برای تلویزیون سامسونگ 40F6450 که گویا مدل اصلیش F6100 هستش این آپدیت ها وجود داره:
    سایت امارات:
    UA40F6400AR
    1116.2
    2014.02.24

سایت انگلستان:
    UE40F6400AK
    1119.0
    Mar, 2014

سایت آمریکا:
    UN40F6400AF
    1120.0
    Mar 9, 2014

خوب؟ چرا از نسخه آخر که ورژنش بالاتره استفاده نکنیم؟ اصلا این مدلا با هم چه فرق عملی دارن؟ مدل دقیق تلویزیون من UA40F6450AMSHD که با مدل امارات هم فرق داره.
    دوست عزیز
    چون مدل تلویزیون شما آسیایی است باید از همان ورژن استفاده کنید نهاز امریکایی یا انگلیسی و در ضمن سایت امارات با سیستمهای ایران ساز گار تراست

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خوبه ازش راضيم
    راهنمايي كنيد لطفاً
    مرسي.
    آقا منم مثل دوستمون این مشکلو دارم اصلا اینگار نرم افزار این جدیداش از پایه مشکل نه میشه با اینترنت آپدیتش کرد نه با فلش
    یه راه حل بگین نرم افزارش مشکل زیاد داره

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آقا منم مثل دوستمون این مشکلو دارم اصلا اینگار نرم افزار این جدیداش از پایه مشکل نه میشه با اینترنت آپدیتش کرد نه با فلش
    یه راه حل بگین نرم افزارش مشکل زیاد داره
    دوست عزیز
    گویا شرکت پشتیبانی کننده فرمان صوتی حرکتی لایسنس آن را تحریم کرده و شرکت سام سرویس برای بومی کردن آن دست بکار شده است و در آینده آن را عرضه خواهد کرد ولی از زمان عرضه آن اطلاعی در دست نیست.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست عزیز
    گویا شرکت پشتیبانی کننده فرمان صوتی حرکتی لایسنس آن را تحریم کرده و شرکت سام سرویس برای بومی کردن آن دست بکار شده است و در آینده آن را عرضه خواهد کرد ولی از زمان عرضه آن اطلاعی در دست نیست.
    حالا فرمان صوتی هیچی چرا نمیشه اینو به هیچ طریقی آپدیتش کرد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

حالا فرمان صوتی هیچی چرا نمیشه اینو به هیچ طریقی آپدیتش کرد
    دوست عزیز
    آیا برای آبدیت از مطلب زیر استفاده می کنید ؟ اگر بله حتما تلویزیون شما نیازی به آبدیت ندارد یعنی اینکه در فایل آبدیت فایل جدیدی ندارد که بکار تلویزیون بیاید.
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام به همه اساتید. منم 46 اینچ همین تلوزیون رو دارم و همین مشکل فرمان صوتی. ایا فریمویرش با 40 فرق میکنه یا نه مدل دستگاه 46f6450am

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •