تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 204

نام تاپيک: راه حل مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ سری E و F روی کامپیوتر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض راه حل مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ سری E و F روی کامپیوتر

دوستان عزیز
    برای اینکه شما بتوانید فیلم ضبط شده از تلویزیون روی فلش تان را در کامپیوتر تما شا کنید نیاز به مقدماتی دارید که ما آن را به شما آموزش می دهیم
    .سعی کنید تا نیازی به آبدیت نیست فریمورتان را آبدیت نکنید تا اگر این قابلیت در تلویزیون شما است از بین نرود.
    این برنامه تست شده است
    در سری ES5600 یا همانES5960
    مدل es 7500 یا همان es 7770

مدل UAES6800 یا همان UAES6980

شما نیاز به دو برنامه یکی برای کامپیوترتان و دیگری برای تلویزیونتان و یک مدیا پلیری که از فایل TS پشتیبانی کند دارید
    لازم به ذکر است که این برنامه در ویندوز XP3 - 7- و 8 قابل اجراست ولی در 7 و 8 راحت تر از XP3 اجرا می شود .و می توانید هم از مودم وایرلس و هم کابلی استفاده کنید نیازی به اینترنت ندارید و می توانید فقط با مودم و بدون اینترنت از تلویزیون استفاده کنید.

1- برای کامپیوتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- برای تلویزیون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- مدیا پلیری که فایل TS را پشتیبانی کند K-Lite_Codec_Pack-1000_Full
    4- آموزش ضبط فیلم از تلویزیون روی فلش مموری 4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[نرم افزار] "جایگزین اسکایپ" برای ریشه دار کردن سری E / F
    همانطور که همه می داند: لایسنس اسکایپ به پایان رسیده است، بنابراین در اینجا دیگر روش ریشه دار کردن به وسیله "اسکایپ " * نیاز نیست. (برای فریمور قدیمی یکسان هستند)
    طریقه استفاده:
    نخست آرشیو را باز می کنید با متصل کردن یک درایو فرمت FAT USB تازه و ست می کنید تلویزیون خود را با (E یا F) به ریشه دار کردن آن.

راهنمای سری E:

فایل 128mb.xfs
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود و آن را به پوشهDATA داخل InstallSamygo کپی کرده روی USB بریزید.
    تلویزیون را خاموش و سپس USB را فقط به تلویزیون وصل و آن را روشن کنید.
    وارد SmartHub شوید و شروع به نصب ویجت به نام "Install SamyGO-E" کنید.
    دکمه "Enter" را زده و صبر کنید تا نصب به اتمام برسد (6 خط باید با "OK" در پایان به نمایش در می آید)
    تلویزیون را مجدد (خاموش / روشن) کنید.

راهنمای سری F:

samyext4.img.F.zip
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،دانلود و از زیپ خارج و samyext4.img آن را به پوشهDATA داخل InstallSamygo کپی کرده روی USB بریزید.
    وارد SmartHubشده و به "More Apps" بروید و USB را به تنهای به تلویزیون وصل کنید.
    کادر محاوره ای را ببندید و شروع به نصب ویجت به نام "Install SamyGO-F" کنید.
    دکمه "Enter" را زده و صبر کنید تا نصب به اتمام برسد (6 خط باید با "OK" در پایان به نمایش در می آید)
    تلویزیون را مجدد (خاموش / روشن) کنید.

نکته:

(SamyGO-E Uninstall) و( SamyGO-F Uninstall) (پس از نصب در SmartHub به نمایش در می آید) می توان برای حذف فایل های راه اندازی SamyGO و ریشه دار کردن از آن استفاده کنید.
    ویجت RestoreSmG می توان مورد استفاده برای تعمیر فایل های راه اندازی SamyGO (در صورت از دست دادن ریشه) از آن استفاده کنید.
    در مورد چیزی اشتباه باشد پس از ریشه کردن (راه اندازی مجدد تلویزیون، و غیره)، فایلی به نام STOP_SAMYGO قرار دارد بر روی USB وصل شده در هنگام راه اندازی به تلویزیون ، که جلوگیری می کند از شروع ریشه دارشدن.
    اگر شما قبلا 128mb.xfs و / samyext4.img را ذخیره دارید، شما می توانید از آن به جای یک پیش فرض استفاده کنید
    اگر شما فقط از "از دست داده اید ریشه اسکایپ" را و اگر شما هنوز هم ویدجت SamyGO در Smarthub، موحود است به این معنی تمام فایل های خود را هنوز هم موجود دارید. در این صورت شما می توانید دکمه RED به جای در هنگام نصب ویجت ENTER را فشار دهید، و سپس تنها فایل های راه اندازی را اعمال کنید،

اول بر نامه ای که برای تلویزیون است را که دانلود کردیم از حالت زیپ خارج کرده و روی فلش می ریزیم و تلویزیون را خاموش و سپس فلش را به تلویزیون وصل می کنیم حالا تلویزیون را روشن می کنیم و با دکمه اسمارت هاب که روی کنترول است وارد آن قسمت می شویم و ویجت samygo را نصب می کنیم
    در قسمت نصب به ترتیبی که روی منوی نصب گفته شده اول مرحله یک را و سپس مرحله دو را به وسیله دکمه قرمز روی کنترول که با حرف A انگلیس است انجام می دهید

و بعد از نصب از آن قسمت خارج شده و تلویزیون را یک بار خاموش و در آن حال فلش مموری را از تلویزیون جدا کرده و تلویزیون را روشن می کنیم حال دوباره به قسمت اسمارت هاب وارد می شویم

حالا دیگر تلویزیون شما آماده بهره برداری شده و فلشی را که قبلا برای ضبط از تلویزیون فرمت مخصوص کردید را در حالت خاموش تلویزیون به آن وصل کرده تلویزیون را روشن و روی کانال دیجیتال مورد نظر رفته و فیلم مورد نظرتان را ضبط و ذخیره کنید

مشخصه درست انجام شده این برنامه این است که وقتی که به منبع ورودی نگاه می کنید یک آیکون فلش usb به نام
    samygo اضافه می شود مانند تصویر زیر

حالا نوبت کامپیوتر است برنامه مورد نظر را در کامپیوتر وارد می کنیم که در حالت زیپ است ولی آن را از زیپ خارج نمی کنیم بلکه از داخل همان فایل زیپ شده برنامه را با دوبار کلیک اجرا می کنید

صفحه برنامه باز می شود حالا شما باید آی پی تلویزیونتان را که قبلا درتلویزیون از مسیر منو----> شبکه-->وضعیت شبکه آی پی IP آن را یادداشت کردید را مانند 192.168.1.101 در قسمت Setting وارد شده

و در قسمت آدرس آی پی تلویزیون وارد می کنید و بعد آن را OK می کنید

آن وقت می بینید فیلم ضبط شده در فلش شما نمایان می شود و آن را تیک زده و دکمه Decode selected recordings را می زنید

و منتظر می شوید تا برنامه کارش تمام شود و در درایوی که برای ذخیره انتخاب کردید در مسیر output folder for -TS files که در صفحه منو مشخص است رفته و برنامه دکد شده را به وسیله مدیل پلیری که قابلیت پخش فایل TS را داشته باشد را تماشا و از آن لذت ببرید

توجه : در صورتی که اسمارت هاب و یا فریمورتان را بروز رسانی یا همان آبدیت کردید باید برنامه samygo را که برای نصب روی تلویزیون است را یکبار از تلویزیون حذف و تلویزیون را خاموش و فلشی را که برنامه samygo تلویزیون در آن است را به تلویزیون متصل و دوباره برنامه را نصب کنید تا بر روی آبدیت جدید فریمور ویا اسمارت هاب سازگارشود تا بتوانید از آن دوباره استفاده کنید
    در سری F
    دو روش برای ریشه کردن است
    1- بدون ایجاد حساب توسعه
    2- با ایجاد حساب توسعه

روش اول : بدون ایجاد حساب توسعه
    چگونه برای دسترسی ROOT یا ریشه در سری F-بدون نیاز به توسعه حساب ( هماهنگ سازی IP ) :

2 . تلویزیون را خاموش کنید .
    3 . USB را از تلویزیون خارج کنید.
    4 - با استفاده از PC فایل ' SamyGO_usb.zip ' را از زیپ خارج و به درایو USB انتقال دهید.
    5 . تلویزیون را روشن کنید .
    6 . به برنامه های اسمارت هاب بروید.
    7 . بر روی تب " نرم افزار " در پایین کلیک کنید.
    8 . حالا USB را به تلویزیون وصل کنید .
    الف) ' دستگاه جدید تشخیص " داده می شود .
    ب) عنصر SamyGO به طور خودکار به لیست موجود اضافه خواهد شد
    9 . شروع ویجت SamyGO
    الف) اینتر را فشار دهید ، سپس دوباره ( فقط نگه داشتن این روش روی صفحه )
    ب) از SamyGO خارج شوید
    10 . تلویزیون را خاموش و روشن کنید
    11 . 2 دقیقه صبر کن.
    پس از راه اندازی مجدد SamyGO در لیست برنامه های کاربردی وجود نخواهد داشت، ولی دسترسی ریشه هنوز هم کار می کنند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- با ایجاد حساب توسعه
    روش دوم
    شما اول باید در قسمت اسمارت هاب برنامه اسکایپ را نصب و ثبت نام کرده و یک بار آن را اجرا کنید و سپس این فایلها را از زیپ خارج کرده و در مموری ریخته و به تلویزیون در حالت خاموش وصل کنید و سپس آن را روشن کنید
    لازم بذکر است : نصب ویجت SamyGO (از طریق توسعه (develop) حساب اسمارت هاب)
    اکانت توسعه (develop )حساب برای 2013 TV
    نام کاربری: develop
    رمز عبور: !sso1029dev
    1- کلید اسمارت هاب را فشار دهید
    2- ورود به حساب توسعه (منو ---> ویژگی های هوشمند ---> حساب سامسونگ ---> ورود
    (Menu--->smart features--->Samsung Account--->Login
    نام کاربری: develop. رمز عبور: !sso1029dev
    معتبر می باشد
    3- بر روی صفحه نمایش اسمارت هاب یک تب 'APPS MORE'است که در پایین وجود دارد،روی آن کلیک کنید .
    4- انتخاب گزینه ها، در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش که می آید .
    5- انتخاب تنظیمات IP را از منوی کشویی پایین می آید که IP کامپیوتر خود را وارد کنید
    6- انتخاب کنید OPTIONS در گوشه بالا سمت راست APP SYNC را از لیست انتخاب کشویی.
    و سپس شروع کنید نصب ویجت SamyGO را و پس از آن دکمه Enter را فشار دهید.
    اگر شما هر دو STEP1 و مرحله 2 OK، شد پس از برنامه نصب شده است
    یکبار تلویزیون را خاموش و روشن کنید

فايل هاي ضميمه

و طبق روش بالا عمل کنید
    این کار بر روی تمام فریمور ها نیست . تایید شده و کار بر روی : f5300 ، F5500 ، f6400 ورژن
    1003.2 و بیش از آن
    f5300 ، F5500 ، f6400 ورژن1102.1 ، 1104.2
    و بیش از آن -- سعی کنید تا نیازی به آبدیت نیست فریمورتان را آبدیت نکنید تا اگر این
    قابلیت در تلویزیون شما است از بین نرود.

عیب یابی:

SamyGO PVRDecoder می گوید : " قادر به اتصال به FTP سرور در تلویزیون نیست لطفا دوباره به روی USB-devices اسکن کنید
    چند علل احتمالی برای این ارسال وجود دارد :

اطمینان حاصل کنید که تلویزیون خود را به درستی ریشه دارد کردید . اگر شما با استفاده از روش ویجت اسکایپ انجام می دهید ، مطمئن شوید که واقعا اسکایپ برای یک بار اجرا شده باشد بلافاصله بعد از نصب آن ویجت SamyGO را حذف کنید، بنابراین شما دوباره می توانید سعی کنید ، انتخاب کنید ویجت را در توپی هوشمند وفشار دهید کلید Tools از روی کنترول حذف کنید و پس از آن، دوباره روش ریشه را امتحان کنید.یعنی اینکه دوباره SamyGO را نصب کنید .من شخصا روش حساب برنامه نویس یا developer account تلاش کرد م و نشد ، بنابراین من نمی توانم اظهار نظر بر روی آن کنم .
    فایروال و یا آنتی ویروس شما PVRDecoder SamyGO . را مسدود کرده اطمینان حاصل کنید فایروال و یا آنتی ویروس اجازه می هد که بر نامه samyGOPVRDecoder.exe اجرا بشود و netcat.exe . را به آن اضافه کنید به برای غیر فعال کردن به مستندات anti-virus/firewall خود مراجعه کنید.
    تلویزیون شما به یک روتر اتصالش مشخص نشده است. هنگامی که شما تلویزیون خودرا روشن می کنید، اتصال روتر شما به اینترنت و یا توپی هوشمند شما در دسترسی نیست . برای انجام این کار، به سادگی توپی هوشمند را راه اندازی کنید و شما باید قادر به برقراری ارتباط از طریق کلیک کردن بر روی اسکن برای USB-devices باشید.
    روتر شما پورت های اف تی پی یا شبکه راه دور برای تلویزیون شما را مسدود کرده. مراجعه به مستندات روتر خود در مورد چگونه پورت رو به جلو به منظور اجازه دادن ارتباط با تلویزیون . PortForward.com راهنماهای بزرگ برای تقریبا تمام مدل های روتر اینجا است .
    هنگامی که یک آدرس IP ورود می کنید ، مطمئن شوید که تلویزیون شما از IP داخلی استفاده می کند ( این را می توان با استفاده از روش شرح داده شده در بخش عمده ای از این راهنما پیدا کنید ) . همچنین، ابزار چک کردن پورت رااستفاده نمی کند، این پک آپ برای چک کردن کامپیوتر شما برای پورت های بازاست ، نه برای تلویزیون تان . تائید این کار با تلاش در اجرای SamyGO PVRDecoder .

SamyGO PVRDecoder پیام می دهد که : "متاسفم ، این ابزار نمی تواند از یک مسیر حاوی [ فضا ] .... اجرا شود"
    فقط آنچه را که جعبه پیام می گوید انجام دهید و حرکت دهید آن را به یک پوشه خالی بدون هیچ گونه چیز اضافی در آن فضاها به عبارت راحت تر اینکه این برنامه باید در یک درایو بطور مستقل باشد با فضای کافی مانند مثال زیر :
    C : \ samyGOPVRDecoder
    (تست سری E ) شروع به ویجت خودکار از SamyGO، USB بطور فیزیکی برای به روز رسانی مورد نیاز است
    این عنصر تست اولیه است، پس از آن ممکن است ، در برخی از مدل ها / فریمور کار ناپایدار باشد
    چگونه به:
    1. نصب ویجت اسکایپ. اسکایپ ویجت الزامی است.
    2. نصب ویجت SamyGO

از دوستانی که موفق شده اند که از این برنامه استفاده کنند روی تشکر از کاربر کلیک کنند و همچنین مدل تلویزیون شان را ذکر کنند تا آماری از سیستمهای که قابلیت اجرای این برنامه را دارند را شناسایی و برای سیستمهای دیگر نیز راه حل پیدا کنیم
    باتشکر

کپی رایت آزاد ولی ذکر منبع فراموش نشود
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه
    Last edited by matinpour; 15-11-2016 at 20:13.

2. 13 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام من تلویزیون سامسونگ ES5960دارم حالا هر چی میخام به مودم وصل بشم از طریق وایرلس وصل نمیشه مودمو پیدا میکنه اما وصل نمیشه تنظیمات IP , DNS ,SUB... را باید وارد کنم؟؟؟ اینا رو باید چند بزنم ؟؟؟ مودمم MAXNET وایرلس ... نمیدونم باید چیکار کنم واس همین SKYP رو هم نمیتونم نصب کنم دیگه واس این آموزش شما... قبلا یه با وصل شد با لپ تاپ هم تازه میتونستم به تلویزیون وصل بشم ... اما الان نه به مودم وصل میشه و نه .. همین تنظیمات IP و اینا رو نمیدونم باید چیکا کنم ؟؟؟

4. این کاربر از mohsensh1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من تلویزیون سامسونگ ES5960دارم حالا هر چی میخام به مودم وصل بشم از طریق وایرلس وصل نمیشه مودمو پیدا میکنه اما وصل نمیشه تنظیمات IP , DNS ,SUB... را باید وارد کنم؟؟؟ اینا رو باید چند بزنم ؟؟؟ مودمم MAXNET وایرلس ... نمیدونم باید چیکار کنم واس همین SKYP رو هم نمیتونم نصب کنم دیگه واس این آموزش شما... قبلا یه با وصل شد با لپ تاپ هم تازه میتونستم به تلویزیون وصل بشم ... اما الان نه به مودم وصل میشه و نه .. همین تنظیمات IP و اینا رو نمیدونم باید چیکا کنم ؟؟؟
    دوست عزیز
    اگر شما با مودمتان به تلویزیون وصل می شودید ربطی به این برنامه ندارد که حالا وصل نمی شوید ببینید مشگلتان از کجاست شما اگر آلان با کامپیوترتان به اینترنت وصل می شوید حالا باید در تلویزیون تنظیمات شبکه را بطور خودکار تنظیم کنید و اگر نتوانستید آن را بطور دستی وارد کنید که برای پیدا کردن ip و دیگر آیتمها از روی خصوصیات شبکه کامپیوترتان که در کنار آیکون ساعت تان است وارد شده و آنها را یادداشت کنید مثلا اگر در کامپیوترتان IP تان 192.168.1.100 باشد IP تلویزیونتان 192.168.1.101 است و باقی آیتمها مثل هم هستند و اگر نمی توانید پیدا کنید از سرویس دهنده اینترنت تان بپرسید و برای راه اندازی این برنامه اصلا نیازی نیست که به شبکه تلویزیون و یا کامپیوترتان دست بزنید فقط کافی بود IP تلویزیونتان را یادداشت ودر منوی برنامه طبق دستورالعمل گفته شده وارد می کردید.

6. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر شما با مودمتان به تلویزیون وصل می شودید ربطی به این برنامه ندارد که حالا وصل نمی شوید ببینید مشگلتان از کجاست شما اگر آلان با کامپیوترتان به اینترنت وصل می شوید حالا باید در تلویزیون تنظیمات شبکه را بطور خودکار تنظیم کنید و اگر نتوانستید آن را بطور دستی وارد کنید که برای پیدا کردن ip و دیگر آیتمها از روی خصوصیات شبکه کامپیوترتان که در کنار آیکون ساعت تان است وارد شده و آنها را یادداشت کنید مثلا اگر در کامپیوترتان IP تان 192.168.1.100 باشد IP تلویزیونتان 192.168.1.101 است و باقی آیتمها مثل هم هستند و اگر نمی توانید پیدا کنید از سرویس دهنده اینترنت تان بپرسید و برای راه اندازی این برنامه اصلا نیازی نیست که به شبکه تلویزیون و یا کامپیوترتان دست بزنید فقط کافی بود IP تلویزیونتان را یادداشت ودر منوی برنامه طبق دستورالعمل گفته شده وارد می کردید.
    dns ,کادر پایینیش عدد داره اما جای ip , subnet mask, default gatwayخالیه اینا رو رو لپ تاپ چند بزنم ؟؟ رو تلویزیون چند؟؟ ممنون از راهمنمایی هاتون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

dns ,کادر پایینیش عدد داره اما جای ip , subnet mask, default gatwayخالیه اینا رو رو لپ تاپ چند بزنم ؟؟ رو تلویزیون چند؟؟ ممنون از راهمنمایی هاتون
    دوست عزیز
    کامپیوتر و یا لب تابتان اگر به سیستم اینترنت وصل باشد باید بتواند بطور خودکار عمل کند اگر نه باید از سرویس دهنده اینترنت تان خصوصیات شبکه تان را بپرسید و آن را بطور دستی وارد کنید و یا اینکه مودمتان را اگر بلد هستید و یوز نیم و پسورد مودمتان را می دانید باید از نو ریست کرده و مودمتان را از اول برنامه ریزی کنید وگر نه از سرویس دهنده اینترنتان کمک بگیرید .

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    کامپیوتر و یا لب تابتان اگر به سیستم اینترنت وصل باشد باید بتواند بطور خودکار عمل کند اگر نه باید از سرویس دهنده اینترنت تان خصوصیات شبکه تان را بپرسید و آن را بطور دستی وارد کنید و یا اینکه مودمتان را اگر بلد هستید و یوز نیم و پسورد مودمتان را می دانید باید از نو ریست کرده و مودمتان را از اول برنامه ریزی کنید وگر نه از سرویس دهنده اینترنتان کمک بگیرید .
    اونا که میگن ما آدرس ip نمیدیم ... خودکار هم که رو حالت obtain an ip address autumatically تنظیمه .. واس ip زدم 192.168.1.1واس subnet mask زدم 255.255.255.0 و واس defalt gate way 192.168.1.0 ولی اینرنتم قطع شد مجبور شدم بذارم رو حالت اتوماتیک .. پشتیبانی هم که آدرس ip نمیده ... من رو همون کانکشنی که باش میرم تو اینترنت راست کلیک کردم propetis بعد internet protocol version4 ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز من هم مشکل شما رو دارم من تلویزیون F8880 هستش دوست عزیز به تنظیمات دست نزنیک بزارید رو اتوماتیک برای رفع این مشکل شما اول وصل بشو پسورد مودمت رو بزن تا تلویزیون به مودم وصل بشه میزنه شما به مودم متصل شدید اما به اینترنت نه تا اینجا درسته فقط کافیه بعدش یک بار مودم رو خاموش رو روشن کنی درست میشه اما به محض اینکه از دوباره تی وی رو خاموش کنی و روشن کنی دوباره باید مودم رو خاموش روشن کنی فکر کنم یک نوع باگ هستش شاید هم به خاطر نوع مودم اینطوریه مال من TP LINK 8960N هستش

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز من هم مشکل شما رو دارم من تلویزیون F8880 هستش دوست عزیز به تنظیمات دست نزنیک بزارید رو اتوماتیک برای رفع این مشکل شما اول وصل بشو پسورد مودمت رو بزن تا تلویزیون به مودم وصل بشه میزنه شما به مودم متصل شدید اما به اینترنت نه تا اینجا درسته فقط کافیه بعدش یک بار مودم رو خاموش رو روشن کنی درست میشه اما به محض اینکه از دوباره تی وی رو خاموش کنی و روشن کنی دوباره باید مودم رو خاموش روشن کنی فکر کنم یک نوع باگ هستش شاید هم به خاطر نوع مودم اینطوریه مال من TP LINK 8960N هستش
    نه مال منکه اصن به مودم هم وصل نمیشه مودمو پیدا میکنه .. پسوردشم میزنم اما بازم وصل نمیشه .. نمیدونم والا چیکا کنم ...؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نه مال منکه اصن به مودم هم وصل نمیشه مودمو پیدا میکنه .. پسوردشم میزنم اما بازم وصل نمیشه .. نمیدونم والا چیکا کنم ...؟
    دوست عزیز
    برای ار تباط اینترنت با تلویزیون باید از دو روش استفاده کنید
    1- کابل
    2- ارتباط از طریق مودم وایر لس با دانگل یا همانSamsung Wireless LAN
    اول سعی کنید با کابل استفاده کنید بدین صورت
    1- کابل lan را یک سر به مودم و یک سر دیگر را به پورت lan تلویزیون وصل می کنید
    2- و بعد از این مسیر بروید منو---> شبکه ---> تنظیمات شبکه----> اتصال با کابل lan -----> جستجوی خودکار IP ----> ارتباط مودم به تلویزیون وسپس به اینترنت لازم به ذکر است که اگر دانکل یاهمان Samsung Wireless LAN به تلویزیون وصل است باید آن را جدا کنید
    2- ارتباط با دانگل یا همان Samsung Wireless LAN قبل از آن کابل LAN را جدا کنید و دانگل را به پورت USB وصل کنید
    2- از این مسیر بروید منو---> شبکه ---> تنظیمات شبکه----> اتصال با با دانگل یا همان Samsung Wireless LAN-----> دادن پسورد مودم در جای که در خواست پسورد میکند--->جستجوی خودکار IP ----> ارتباط مودم به تلویزیون وسپس به اینترنت
    در صورتی که وصل نشدید باید مودمتان را ریست کنید
    که برای اینکار نیاز به داشتن یوزر نیم و پسورد و VPI و VCI اینترنت ADSL تان را دارید که آنها را می توانید از سرویس دهنده اینترنت تان بخواهید و آن وقت از این راه بروید
    در قسمتی که کلید پاور مودمتان است یک سوراخ کوچک قرار دارد که می توانید با نوک چیزی مثل خودکار دکمه ای که در آن قسمت است را به مدت 5 ثانیه نگهدارید تا مودم ریست شود و برای راه اندازی آن از طریق اکسپرورر و یا فایر فاکس و از آن قسمت که HTTP را برای جستجو وارد می کنید این اعداد را می زنید 192.168.1.1 و یک پنجره کوچک باز می شود و از شما یوزر نیم و پسور می خواهد و شما هم در قسمت پسورد و هم یوزرنیم کلمه admin را می نویسید و ok می کنید.
    حالا یک صفحه دیگر باز می شود در آن صفحه روی QUICK STAR کلیک می کنیم و سپس روی دکمه RUN WIZARD کلیک می کنیم و NEXT را می زنیم و بطور متوالی NEXT تا به این قسمت برسید و سپس مانند یوزر نیم و پسورد و VPI و VCI اینترنت ADSL تان را که قبلا از سرویس دهنده اینترنت تان گرفتید را وارد می کنید و اگر خودتان این کارها را بلد نیستسد مودمتان را ببرید پیش سرویس دهنده تان تا از نو مودم تان را برنامه ریزی کند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 19-10-2013 at 21:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    از ناظر محترم انجمن بابت ارائه این مطلب مفید سپاسگذارم
    من این عملیات رو روی تلویزیون 55 اینچ مدل es 7500 یا همون es 7770 که داخل ایران عرضه میشه با موفقیت انجام دادم و تونستم تصاویر ضبط شده قدیمی رو فلش که برام خیلی با ارزش بودن رو طبق دستورات انجام بدم و با کامپیوتر منتقل کنم

14. این کاربر از XloveX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •