تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 21 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 204

نام تاپيک: راه حل مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ سری E و F روی کامپیوتر

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    ظاهرا همه چیز به درستی کار می کند قسمت settings را باز ازآن قسمت برایم تصویری بگذارید وتا ببینم چه آیتمهای فعال است . و همچنین ببینید ویندز تان مشگلی نداشته باشد ممکن است که فایلها را پنهان می کند و یا آنتی ویروس تان آنها را حذف می کند همه موارد را چک کنید یعنی اگر فایلها پنهان شده اند آن را اشکار کنید و اگر آنتی ویرو ستان مزاحم است آن را غیر فعال کنید و حتما تصویر آن قسمتی را که گفتم بگذارید.
    مهندس جان بذار مرحله مرحله بگم این setting

اینم از tools

اینم از مراحل غیر فعال کردن آنتی ویروسم من این شکلی غیر فعال میکنم نمیدونم درسته یا اشتباه ------> راست کلیک رو ویروس کش ... انتخاب temporarily disable protection ... بعد هر زمانی رو که میخام غیر فعال باشه انتخاب میکنم ... عکس زیر

مرحله بعد fire wall میرم کنترل پنل --> fire wall----> turn windows fire wall on or off بعد هر دوتارو آف میکنم نمیدونم درسته یا غلط اینم عکس

حالا بریم decode کردن میبینیمم که همه چی میاد غیر فایل ts که اونم بعد این که decod کردن تموم شد این سه تا هم میرن فایل ts هم نیست از اول که بمونه ... اینم عکس

پ

شما بگو حالا کجای کار میلنگه مدل tv es 5960اینم همه اطلاعات برا اینکه شما بدونی بگی من چیکا کنم فایلام هم hidden nist

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    نرم افزار تان بدرستی کار می کند من با همین مدل تلویزیون شما هم با ویندوز xp3 و هم با 7 این برنامه را تست کردم و مشگلی ندارد . به نظر من یک بار samygo را از تلویزیون حذف کنید و تلویزیون را خاموش و مموری برنامه samygo وصل کنید و تلویزیون را روشن و برنامه را دوباره نصب کنید . امیدوارم جواب بدهد.

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    نرم افزار تان بدرستی کار می کند من با همین مدل تلویزیون شما هم با ویندوز xp3 و هم با 7 این برنامه را تست کردم و مشگلی ندارد . به نظر من یک بار samygo را از تلویزیون حذف کنید و تلویزیون را خاموش و مموری برنامه samygo وصل کنید و تلویزیون را روشن و برنامه را دوباره نصب کنید . امیدوارم جواب بدهد.
    باشه امتحان کنم بهتون جوابشو میگم تشکر

داره خودمونی میشه ehsanbh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با موفقیت روی es6980 تست شد.با تشکر

5. این کاربر از ehsanbh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

این فرمول واسه 6950 جواب میده؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این فرمول واسه 6950 جواب میده؟
    دوست عزیز
    برای تمامی سری ها جواب می دهد امتحان کنید و جواب بدهید که انجام شد یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام، ممنون از زاهنمایی تون!! فایل های ضبط شده رو از طریق تلویزیون 6950 چطور میشه حذف کرد؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام، ممنون از زاهنمایی تون!! فایل های ضبط شده رو از طریق تلویزیون 6950 چطور میشه حذف کرد؟؟
    دوست عزیز
    همان عملیات را دوباره انجام دهید و یا از طریق همان برنامه که برای فرمت فلش از طریق کامپیوتر است استفاده کنید برای طلاعات بیشتر به این تایپیک بروید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام. من هم مشکل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دارم و بعد عملیات decod متاسفانه هیچ فایلی در فولدر وجود ندارد. لطفا راهنمایی فرمائید؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. من هم مشکل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دارم و بعد عملیات decod متاسفانه هیچ فایلی در فولدر وجود ندارد. لطفا راهنمایی فرمائید؟؟؟
    دوست عزیز
    نرم افزار بدرستی کار می کند این برنامه با ویندوز xp3 و هم با 7 تستشده و مشگلی ندارد . به نظر من یک بار samygo را از تلویزیون حذف کنید و تلویزیون را خاموش و مموری برنامه samygo وصل کنید و تلویزیون را روشن و برنامه را دوباره نصب کنید . امیدوارم جواب بدهد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •