تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 21 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 204

نام تاپيک: راه حل مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ سری E و F روی کامپیوتر

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    من تصویری را که گذاشتید دیدم کار به درستی انجام شده و آن جمله waiting for user هم به معنی این است که سیستم برای دکد کردن یک فایل دیگر آماده شده است و اگر فایل دیگری برای دکد کردن ندارید نیازی به انتظار ندارید و برای دیدن در کامپیوتر به مسیر c:\temp بروید و فیلم تان را ببینید.
    مشکل هم همینجاست دیگه من میرم تو پوشه temp خالیه .... اصن همون browseرو که بزنی داخل پوشه رو نشون میده دیگه ... خالیه ... مسیرشم عوض کردم بازم اتفاقی نمیفته سر در نمیارم منکه مشکل از جی میتونه باشه ؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مشکل هم همینجاست دیگه من میرم تو پوشه temp خالیه .... اصن همون browseرو که بزنی داخل پوشه رو نشون میده دیگه ... خالیه ... مسیرشم عوض کردم بازم اتفاقی نمیفته سر در نمیارم منکه مشکل از جی میتونه باشه ؟؟
    دوست عزیز
    آیا در آن مسیر فضای خالی و کافی برای ذخیره سازی دارید اگر فضای کم داشته باشد در آن مسیر ذخیره نمی شود. اگر می شود یک بار دیگر دکد کردن را انجام دهید و سعی کنید اول با یک فایل کم حجم تر تست کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    من تصویری را که گذاشتید دیدم کار به درستی انجام شده و آن جمله waiting for user هم به معنی این است که سیستم برای دکد کردن یک فایل دیگر آماده شده است و اگر فایل دیگری برای دکد کردن ندارید نیازی به انتظار ندارید و برای دیدن در کامپیوتر به مسیر c:\temp بروید و فیلم تان را ببینید.
    پنجره برنامه و پوشه مسیر رو کنار هم باز کردم متوجه این موضوع شدم از لحظه شروع decodeفایل ها میان تو مسیرعکس 1و به محض اینکه decodeکردن تموم شد یهویی فایلا غیب میشن این موضوعو چون دوتا پنجره باهم باز بودن متوجه شدم ..این دو عکس زیر .. درایو هم فضای کافی داره ...عکس 1
    عکس 2

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

پنجره برنامه و پوشه مسیر رو کنار هم باز کردم متوجه این موضوع شدم از لحظه شروع decodeفایل ها میان تو مسیرعکس 1و به محض اینکه decodeکردن تموم شد یهویی فایلا غیب میشن این موضوعو چون دوتا پنجره باهم باز بودن متوجه شدم ..این دو عکس زیر .. درایو هم فضای کافی داره ...عکس 1
    عکس 2
    دوست عزیز
    وقتی که این برنامه را انجام می دهید باید انطور عمل کند.

و در مسیر ذخیره سازی چهار فایل نمایان می شود که یکی از آنها فایل TS است.

و بعد از پایان دکد کردن فقط همان فایل TS آماده پخش می ماند.و اگر برنمامه عمل نکرد برنامه را ببندید و دوباره اجرا کنید . تا آن چهار فایل باهم نمایان شود که در تصویر شما فایل TS وجود ندارد.و اگر انجام نشد فایر وال و آنتی ویروستان را غیر فعال کنید ببینید عمل می کند.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    وقتی که این برنامه را انجام می دهید باید انطور عمل کند.

و در مسیر ذخیره سازی چهار فایل نمایان می شود که یکی از آنها فایل TS است.

و بعد از پایان دکد کردن فقط همان فایل TS آماده پخش می ماند.و اگر برنمامه عمل نکرد برنامه را ببندید و دوباره اجرا کنید . تا آن چهار فایل باهم نمایان شود که در تصویر شما فایل TS وجود ندارد.و اگر انجام نشد فایر وال و آنتی ویروستان را غیر فعال کنید ببینید عمل می کند.
    نه بازم درست نشد همون جوریه .. هیچ اتفاقی نمیفته :(

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نه بازم درست نشد همون جوریه .. هیچ اتفاقی نمیفته :(
    دوست عزیز
    من با سیستمهای مختلف انجام دادم و هیچ کدام به مشگل بر نخورد ایمیلتان را بگذارید تا نسخه قدیمی نرم افزار مخصوص کامپیوتر رابرایتان بگذارم تا با آن تست کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    من با سیستمهای مختلف انجام دادم و هیچ کدام به مشگل بر نخورد ایمیلتان را بگذارید تا نسخه قدیمی نرم افزار مخصوص کامپیوتر رابرایتان بگذارم تا با آن تست کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    فایل به ایمیلتان ارسال شد.
    با نرم افزار ارسالی شما هم نشد :( اینم عکسش حالا چیکا کنم ؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با نرم افزار ارسالی شما هم نشد :( اینم عکسش حالا چیکا کنم ؟؟؟
    دوست عزیز
    ظاهرا همه چیز به درستی کار می کند قسمت settings را باز ازآن قسمت برایم تصویری بگذارید وتا ببینم چه آیتمهای فعال است . و همچنین ببینید ویندز تان مشگلی نداشته باشد ممکن است که فایلها را پنهان می کند و یا آنتی ویروس تان آنها را حذف می کند همه موارد را چک کنید یعنی اگر فایلها پنهان شده اند آن را اشکار کنید و اگر آنتی ویرو ستان مزاحم است آن را غیر فعال کنید و حتما تصویر آن قسمتی را که گفتم بگذارید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •