تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 21 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 204

نام تاپيک: راه حل مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ سری E و F روی کامپیوتر

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

فلشو وصل کردم یه برنامه ضبط کردم اما وقتی به لپ تاپ وصل میکنم میرم تو برنامه هیچی نمیاد مشکل از کجاست؟ ipتلویزیونو هم زدم
    اینم بگم که فلشو که به tv وصل کردم بعد اینکه فرمتش کردباز به لپ تاپ وصلش کردم با برنامه ایی که قبلا تو همین سایت گفته شده بود درستش کردم (enable pvr with any USB)بعد دوباره به tvوصل کردم تا بتونه ضبط کنه ...
    نمیشه کاری کرد بشه فلشو هم واسtvاستفاده کرد هم کامپیوتر بشناسه فلشو...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

برای ما هم خرابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

نمیدونم چجوری کار میکنه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فلشو وصل کردم یه برنامه ضبط کردم اما وقتی به لپ تاپ وصل میکنم میرم تو برنامه هیچی نمیاد مشکل از کجاست؟ ipتلویزیونو هم زدم
    اینم بگم که فلشو که به tv وصل کردم بعد اینکه فرمتش کردباز به لپ تاپ وصلش کردم با برنامه ایی که قبلا تو همین سایت گفته شده بود درستش کردم (enable pvr with any USB)بعد دوباره به tvوصل کردم تا بتونه ضبط کنه ...
    نمیشه کاری کرد بشه فلشو هم واسtvاستفاده کرد هم کامپیوتر بشناسه فلشو...
    دوست عزیز
    خیر فقط با این برنامه می توانید این کار را کردچون تلویزیون از کدکی خاص استفاده می کند که با این بر نامه و از طریق تلویزیون می شود آن را دکد کرد
    فلش باید به تلویزیون وصل باشد نه به کامپیوتر و وقتی که در تلویزیون فیلم را ضبط کردید روی فلش باید از تلویزیون جدا نکنید تا کامپیوتر بتواند از طریق تلویزیون محتوای فلش را ببیند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نمیدونم چجوری کار میکنه
    دوست عزیز
    اگر مطالب پست اول را بدقت بخوانید بطور واضع و با تصویر نمایش داده ام با این وجود هر گجای آن برایتان نامفهم است آن قسمت را بگویید تا برایتان بشکافم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان همونطور که میدونید فریمور جدید سامسونگ 1023.2 اومده تلویزیون من 1022 هست خواستم بدونم اگر تلویزیون رو ارتقا بدم بازم این برنامه کار میکنه ؟
    کسی از دوستان به ورژن 1023.2 ارتقا داده یا نه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان همونطور که میدونید فریمور جدید سامسونگ 1023.2 اومده تلویزیون من 1022 هست خواستم بدونم اگر تلویزیون رو ارتقا بدم بازم این برنامه کار میکنه ؟
    کسی از دوستان به ورژن 1023.2 ارتقا داده یا نه؟
    دوست عزیز
    بستگی به مدل تلویزیون تان دارد و در ظمن اگر تلویزیون تان مشگلی ندارد نیازی نیست که آن را آبدیت کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مدل تلویزیون من ES7500 یا همون ES 7770 ایرانه , ولی به هر حال اگر کسی به این ورژن آپدیت کرده و برنامه رو فعال داره ممنون میشم اطلاع بده
    با تشکر

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

3

دوست عزیز
    خیر فقط با این برنامه می توانید این کار را کردچون تلویزیون از کدکی خاص استفاده می کند که با این بر نامه و از طریق تلویزیون می شود آن را دکد کرد
    فلش باید به تلویزیون وصل باشد نه به کامپیوتر و وقتی که در تلویزیون فیلم را ضبط کردید روی فلش باید از تلویزیون جدا نکنید تا کامپیوتر بتواند از طریق تلویزیون محتوای فلش را ببیند
    سلام من چند تا فیلم ضبط کردمم اما وقتی decodeمیکنمشون داخل پوشه های مشخص شده در مسیر output folderیا working folderهیچی نمیاد decode میکنم اما فایلی نمیاد اینم عکس ... مشکل از کجاست ؟ فیلمارو پیدا میکنه decodeکه میزنم هم باید صبر کنم اما وقتی تموم میشه هیچی نیست ؟ باید بازم صبر کرد ینی چون اون پایین یه جمله میاد waiting for userاما منکه واس اونم صبر کردم اونکه نمیره ... مشکل چیه plz help me
    Last edited by mohsensh1990; 24-10-2013 at 02:05.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من چند تا فیلم ضبط کردمم اما وقتی decodeمیکنمشون داخل پوشه های مشخص شده در مسیر output folderیا working folderهیچی نمیاد decode میکنم اما فایلی نمیاد اینم عکس ... مشکل از کجاست ؟ فیلمارو پیدا میکنه decodeکه میزنم هم باید صبر کنم اما وقتی تموم میشه هیچی نیست ؟ باید بازم صبر کرد ینی چون اون پایین یه جمله میاد waiting for userاما منکه واس اونم صبر کردم اونکه نمیره ... مشکل چیه plz help me
    دوست عزیز
    من تصویری را که گذاشتید دیدم کار به درستی انجام شده و آن جمله waiting for user هم به معنی این است که سیستم برای دکد کردن یک فایل دیگر آماده شده است و اگر فایل دیگری برای دکد کردن ندارید نیازی به انتظار ندارید و برای دیدن در کامپیوتر به مسیر c:\temp بروید و فیلم تان را ببینید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •