تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 21 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 204

نام تاپيک: راه حل مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ سری E و F روی کامپیوتر

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان عزیز
    برای اینکه شما بتوانید فیلم ضبط شده از تلویزیون روی فلش تان را در کامپیوتر تما شا کنید نیاز به مقدماتی دارید که ما آن را به شما آموزش می دهیم
    .سعی کنید تا نیازی به آبدیت نیست فریمورتان را آبدیت نکنید تا اگر این قابلیت در تلویزیون شما است از بین نرود.
    این برنامه تست شده است
    در سری ES5600 یا همانES5960
    مدل es 7500 یا همان es 7770
    شما نیاز به دو برنامه یکی برای کامپیوترتان و دیگری برای تلویزیونتان و یک مدیا پلیری که از فایل TS پشتیبانی کند دارید
    لازم به ذکر است که این برنامه در ویندوز XP3 - 7- و 8 قابل اجراست ولی در 7 و 8 راحت تر از XP3 اجرا می شود .و می توانید هم از مودم وایرلس و هم کابلی استفاده کنید و از اینترنت فقط برای نصب برنامه اسکایپ SKYPE برای یکبار استفاده کنید و دیگر نیازی به اینترنت ندارید و می توانید فقط با مودم و بدون اینترنت از تلویزیون استفاده کنید.

1- برای کامپیوتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2- برای تلویزیون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- مدیا پلیری که فایل TS را پشتیبانی کند K-Lite_Codec_Pack-1000_Full
    4- آموزش ضبط فیلم از تلویزیون روی فلش مموری 4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکر است که اگر اول برنامه اسکایپ را نصب کنید بهتر است

وارد اسمارت هاب شده از قسمت apps وارد شده و برنامه اسکایپ را نصب می کنیم و بعداز نصب وارد آن شده ویک حساب در آن قسمت ایجاد می کنید و بعد از آن خارج شده و از قسمت اسمارت هاب هم خارج شده و دوباره تلویزیون را خاموش و روشن می کنید
    خوب حالا شروع می کنیم اول بر نامه ای که برای تلویزیون است را که دانلود کردیم از حالت زیپ خارج کرده و روی فلش می ریزیم و تلویزیون را خاموش و سپس فلش را به تلویزیون وصل می کنیم حالا تلویزیون را روشن می کنیم و با دکمه اسمارت هاب که روی کنترول است وارد آن قسمت می شویم و ویجت samygo را نصب می کنیم

در قسمت نصب به ترتیبی که روی منوی نصب گفته شده اول مرحله یک را و سپس مرحله دو را به وسیله دکمه قرمز روی کنترول که با حرف A انگلیس است انجام می دهید

و بعد از نصب از آن قسمت خارج شده و تلویزیون را یک بار خاموش و در آن حال فلش مموری را از تلویزیون جدا کرده و تلویزیون را روشن می کنیم حال دوباره به قسمت اسمارت هاب وارد می شویم

حالا دیگر تلویزیون شما آماده بهره برداری شده و فلشی را که قبلا برای ضبط از تلویزیون فرمت مخصوص کردید را در حالت خاموش تلویزیون به آن وصل کرده تلویزیون را روشن و روی کانال دیجیتال مورد نظر رفته و فیلم مورد نظرتان را ضبط و ذخیره کنید حالا نوبت کامپیوتر است برنامه مورد نظر را در کامپیوتر وارد می کنیم که در حالت زیپ است ولی آن را از زیپ خارج نمی کنیم بلکه از داخل همان فایل زیپ شده برنامه را با دوبار کلیک اجرا می کنید

صفحه برنامه باز می شود حالا شما باید آی پی تلویزیونتان را که قبلا درتلویزیون از مسیر منو----> شبکه-->وضعیت شبکه آی پی IP آن را یادداشت کردید را مانند 192.168.1.101 در قسمت Setting وارد شده

و در قسمت آدرس آی پی تلویزیون وارد می کنید و بعد آن را OK می کنید

آن وقت می بینید فیلم ضبط شده در فلش شما نمایان می شود و آن را تیک زده و دکمه Decode selected recordings را می زنید

و منتظر می شوید تا برنامه کارش تمام شود و در درایوی که برای ذخیره انتخاب کردید در مسیر output folder for -TS files که در صفحه منو مشخص است رفته و برنامه دکد شده را به وسیله مدیل پلیری که قابلیت پخش فایل TS را داشته باشد را تماشا و از آن لذت ببرید

در سری F شما اول باید در قسمت اسمارت هاب برنامه اسکایپ را نصب و ثبت نام کرده و یک بار آن را اجرا کنید و سپس این فایلها را از زیپ خارج کرده و در مموری ریخته و به تلویزیون در حالت خاموش وصل کنید و سپس آن را روشن کنید
    1. Widget: Samygo [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2. data file: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و طبق روش بالا عمل کنید
    این کار بر روی تمام فریمور ها نیست . تایید شده و کار بر روی : f5300 ، F5500 ، f6400 ورژن
    1003.2 و بیش از آن
    f5300 ، F5500 ، f6400 ورژن1102.1 ، 1104.2
    و بیش از آن -- سعی کنید تا نیازی به آبدیت نیست فریمورتان را آبدیت نکنید تا اگر این
    قابلیت در تلویزیون شما است از بین نرود.

عیب یابی:

SamyGO PVRDecoder می گوید : " قادر به اتصال به FTP سرور در تلویزیون نیست لطفا دوباره به روی USB-devices اسکن کنید
    چند علل احتمالی برای این ارسال وجود دارد :

اطمینان حاصل کنید که تلویزیون خود را به درستی ریشه دارد کردید . اگر شما با استفاده از روش ویجت اسکایپ انجام می دهید ، مطمئن شوید که واقعا اسکایپ برای یک بار اجرا شده باشد بلافاصله بعد از نصب آن ویجت SamyGO را حذف کنید، بنابراین شما دوباره می توانید سعی کنید ، انتخاب کنید ویجت را در توپی هوشمند وفشار دهید کلید Tools از روی کنترول حذف کنید و پس از آن، دوباره روش ریشه را امتحان کنید.یعنی اینکه دوباره SamyGO را نصب کنید .من شخصا روش حساب برنامه نویس یا developer account تلاش کرد م و نشد ، بنابراین من نمی توانم اظهار نظر بر روی آن کنم .
    فایروال و یا آنتی ویروس شما PVRDecoder SamyGO . را مسدود کرده اطمینان حاصل کنید فایروال و یا آنتی ویروس اجازه می هد که بر نامه samyGOPVRDecoder.exe اجرا بشود و netcat.exe . را به آن اضافه کنید به برای غیر فعال کردن به مستندات anti-virus/firewall خود مراجعه کنید.
    تلویزیون شما به یک روتر اتصالش مشخص نشده است. هنگامی که شما تلویزیون خودرا روشن می کنید، اتصال روتر شما به اینترنت و یا توپی هوشمند شما در دسترسی نیست . برای انجام این کار، به سادگی توپی هوشمند را راه اندازی کنید و شما باید قادر به برقراری ارتباط از طریق کلیک کردن بر روی اسکن برای USB-devices باشید.
    روتر شما پورت های اف تی پی یا شبکه راه دور برای تلویزیون شما را مسدود کرده. مراجعه به مستندات روتر خود در مورد چگونه پورت رو به جلو به منظور اجازه دادن ارتباط با تلویزیون . PortForward.com راهنماهای بزرگ برای تقریبا تمام مدل های روتر اینجا است .
    هنگامی که یک آدرس IP ورود می کنید ، مطمئن شوید که تلویزیون شما از IP داخلی استفاده می کند ( این را می توان با استفاده از روش شرح داده شده در بخش عمده ای از این راهنما پیدا کنید ) . همچنین، ابزار چک کردن پورت رااستفاده نمی کند، این پک آپ برای چک کردن کامپیوتر شما برای پورت های بازاست ، نه برای تلویزیون تان . تائید این کار با تلاش در اجرای SamyGO PVRDecoder .

SamyGO PVRDecoder پیام می دهد که : "متاسفم ، این ابزار نمی تواند از یک مسیر حاوی [ فضا ] .... اجرا شود"
    فقط آنچه را که جعبه پیام می گوید انجام دهید و حرکت دهید آن را به یک پوشه خالی بدون هیچ گونه چیز اضافی در آن فضاها به عبارت راحت تر اینکه این برنامه باید در یک درایو بطور مستقل باشد با فضای کافی مانند مثال زیر :
    C : \ samyGOPVRDecoder
    (تست سری E ) شروع به ویجت خودکار از SamyGO، USB بطور فیزیکی برای به روز رسانی مورد نیاز است
    این عنصر تست اولیه است، پس از آن ممکن است ، در برخی از مدل ها / فریمور کار ناپایدار باشد
    چگونه به:
    1. نصب ویجت اسکایپ. اسکایپ ویجت الزامی است.
    2. نصب ویجت SamyGO

از دوستانی که موفق شده اند که از این برنامه استفاده کنند روی تشکر از کاربر کلیک کنند و همچنین مدل تلویزیون شان را ذکر کنند تا آماری از سیستمهای که قابلیت اجرای این برنامه را دارند را شناسایی و برای سیستمهای دیگر نیز راه حل پیدا کنیم
    باتشکر

کپی رایت آزاد ولی ذکر منبع فراموش نشود
    نرم افزار شماره 1 که واس کامپیوتره که دانلود نمیشه که فایلشو برداشته .. دوباره بذار مهندس فوری فوری دانلود کنیم با تشکر..

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مهندس این فایله رو بذار دیگه فایل شماره1 که واس کامپیوتره دانلود نمیشه یه چک بکن دستت طلا..

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مرحله 2ی نصب اون نرم افزاره رو tv رو هم باست اجرا کنیم ؟؟ خیلی طول کشیده هنوز تموم نشده الان 3و4دیقه از اجرای مرخله 2میگذره نوشته please wait 20-30 sec....هنوزم باس صبر کنم یا exit بشم ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

تموم شده دوست عزیز
    شما از روی ریموت کنترل دکمه های چهار جهت رو به سمت پایین فشار بده میبینی که زده که تموم شده

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

تموم شده دوست عزیز
    شما از روی ریموت کنترل دکمه های چهار جهت رو به سمت پایین فشار بده میبینی که زده که تموم شده
    آره فقط لنگ همون فایل شماره یکشم واس کامپیوتر اونو اگه دارین برام بذار دانلود کنم مرسی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آره فقط لنگ همون فایل شماره یکشم واس کامپیوتر اونو اگه دارین برام بذار دانلود کنم مرسی
    دوست عزیز
    فایل شماره 1 که مخصوص کامپیوتر است را دوباره آپلود کردم می توانید از آن استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

3

دوست عزیز
    فایل شماره 1 که مخصوص کامپیوتر است را دوباره آپلود کردم می توانید از آن استفاده کنید.
    وقتی میخام باز کنم نرم افزارو این پیغامو میده واس چیه ؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

وقتی میخام باز کنم نرم افزارو این پیغامو میده واس چیه ؟؟
    دوست عزیز
    مثل اینکه به توضیحات توجه نکردید حتی آن را تصویری گذاشتم
    برنامه مورد نظر را در کامپیوتر وارد می کنیم که در حالت زیپ است ولی آن را از زیپ خارج نمی کنیم بلکه از داخل همان فایل زیپ شده برنامه را با دوبار کلیک اجرا می کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

از زیپ خارجش نکردم داخل همون پوشه زیپ که بود بازش کردم این پیغامو میده ...

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

درست شد یکم دقت کردم من به اسم پوشه این فایل زیپ یه مقدار اضافه کردم اسمشو برگردوندم به همون اسم خودش درست شد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •