تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 288 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 2876

نام تاپيک: اینترنت استان خوزستان

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

دان استریم روی 1024 هستش.آزاده.هر چی باشه دانلود میگیری.

تا چند گیگ محدود نمی شی؟
    سرویس 128 نامحدود تا 20 گیگ محدود نمیشی.
    سرویس 256 نامحدود تا 33 گیگ
    سرویس 512 نامحدود تا 67 گیگ.

2. 2 کاربر از KING iMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

این معنی حداقل ترافیک رو ما آخر نفهمیدیم
    یعنی حداکثرش دست ما نیست خودشون میدونن اما حداقل داره مثلا شرکت میگه برای 128 حداقل 10 گیگ ترافیک داری یعنی تا 10 گیگ تضمینی سرعت محدود نمیشه اما بعد از اون دیگه شانسی هست روی چه مقداری محدودش کنن چون شرکت این مقدار حداکثر رو هر چند وقت یکبار تغییر میده برای همین همیشه حداقل رو میگه .ولی فکر نمیکنم حداکثرش از حداقل فاصله زیادی داشته باشه..

OK ???

4. این کاربر از alimail3248 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من که نفهمیدم منظورتون از این حداقل و حداکثرا چیه بهتره بگیم شانسیه(یا 15گیگ-یا 10گیگ-یا 20گیگ)یکی از این سه تا بهتر نیست؟
    بهتره بگیم حجمیه

6. این کاربر از alimail3248 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ایمان چندین تا سوالات

1- مطمئنی نامحدود ها هم ولنگو وازن ؟ شاید مثلا تا 1 مگ محدود شدن ؟

2-اشتراکی بودن پهنای باند در نامحدود ها چگونه است ؟ ایا نوسانی داره یا نسبت به حجمی ها کند تر عمل میکنه ؟

3-پارس داون استریم و اپ استریم رو هر چقدر که بخوای واست میبنده یا اونم مثل مخابرات مقدارهای مشخصی داره ؟ مثلا میشه اپ رو 256 و داون رو 3 مگ گذاشت ؟

4-قطعی داره ؟ یا همیشه مثل مخابرات اینترنتش انلاینه ؟

5-یه تست جدید بزار ببینیم این پارس افلاین شما چند مرده حلاجه

6-ممنووووووووون

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

دان استریم روی 1024 هستش.آزاده.هر چی باشه دانلود میگیری.

سرویس 128 نامحدود تا 20 گیگ محدود نمیشی.
    سرویس 256 نامحدود تا 33 گیگ
    سرویس 512 نامحدود تا 67 گیگ.
    ایمان در کل پیشنهاد میدی؟

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

ایمان چندین تا سوالات

1- مطمئنی نامحدود ها هم ولنگو وازن ؟ شاید مثلا تا 1 مگ محدود شدن ؟

2-اشتراکی بودن پهنای باند در نامحدود ها چگونه است ؟ ایا نوسانی داره یا نسبت به حجمی ها کند تر عمل میکنه ؟

3-پارس داون استریم و اپ استریم رو هر چقدر که بخوای واست میبنده یا اونم مثل مخابرات مقدارهای مشخصی داره ؟ مثلا میشه اپ رو 256 و داون رو 3 مگ گذاشت ؟

4-قطعی داره ؟ یا همیشه مثل مخابرات اینترنتش انلاینه ؟

5-یه تست جدید بزار ببینیم این پارس افلاین شما چند مرده حلاجه

6-ممنووووووووون
    1. 128 نامحدود تا 1 مگ بازه
    256 نامحدود تا 1.5 مگ
    512 نامحدود تا 2مگ
    این طبق قرارداده.اما پشتیبانیش ابایی نداره که بیشترم ببنده.

2.واسه من که در طول روز سرعت عالیه.شبها هم زیر 100 نمیاد.فقط گاهی یه مقدار دچار نوسان میشه.اما با توجه به اینکه سرویس 128 هستش راضی هستم.

3.طبق پروفایلهای تعریف شده س فکر کن.آخه واسم پیش نیومده.اما فکر کنم بتونن ویرایش کنن.آخه من اول 4 مگ بودم.خطم نویز داره.2گش کردن.بعد 1024 دان و 1024 آپ.بازم نکشید.الان 1024 دان و 256 آپ.
    4.واسه من در طول این مدت اصلاً قطع نشده.
    5.اینم تست همین الان:

6.فدای تو

ایمان در کل پیشنهاد میدی؟
    بستگی داره به استفاده ت.اگه از اینترنت مخابراتت راضی هستی که بمون.اما من واقعاً از پارس بیشتر راضی هستم.
    در کل پیشنهاد میدم.امتحانش کن.ضرر نداره.

10. 2 کاربر از KING iMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به برو بچه ها خوزستانی و همشریهایه عزیزم کسی اطلاع داره کدوم شرکت تو اهواز کمترین پینگ رو داره؟؟ خیلی واسم مهمه
    الان وای مکس دارم افتضاحه پینگش رفتم از شاتل اینترنت 8 مگ گرفتم اون از وایمکس بدتره

یعنی کلاه بردار تر از شاتل ندیدم بعد کلی تضمین برایه گرفتن اینترنت 8 مگ اکثر اوقات بین 256 تا 2 مگه بعضی وقتا میشه 5 مگ
    تعریف های وب رو زیاد شنیدم کسی میدونه سرویساش چطوریه ضمنا اهل دانلود نیستم و نداشتن اینترنت شبانه اصلا واسم مهم نیست
    چیزی که واسم مهمه پینگ هرچی کمتر بهتر زیر 160

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام به برو بچه ها خوزستانی و همشریهایه عزیزم کسی اطلاع داره کدوم شرکت تو اهواز کمترین پینگ رو داره؟؟ خیلی واسم مهمه
    الان وای مکس دارم افتضاحه پینگش رفتم از شاتل اینترنت 8 مگ گرفتم اون از وایمکس بدتره

یعنی کلاه بردار تر از شاتل ندیدم بعد کلی تضمین برایه گرفتن اینترنت 8 مگ اکثر اوقات بین 256 تا 2 مگه بعضی وقتا میشه 5 مگ
    تعریف های وب رو زیاد شنیدم کسی میدونه سرویساش چطوریه ضمنا اهل دانلود نیستم و نداشتن اینترنت شبانه اصلا واسم مهم نیست
    چیزی که واسم مهمه پینگ هرچی کمتر بهتر زیر 160
    سلام

کلا پهنای باند به صورت اشتراکی بیشتر از 1 مگابیت توصیه نمیشه چون وضعشون کاملا مشخصه و هر چی بره بالاتر نوسانش هم بیشتر میشه و کیفیت میاد پایین .این کلیت موضوع بود . اما راجب پینگ در حال حاضر های وب و مخابرات پایین ترین پینگ رو دارن .مخابرات که دیگه حسابی خرابکاری کرده و های وب هم گاهی خوبه گاهی نه و به نظر میاد موقتا سرعتا بالا باشند به مرور از کیفیتش کاسته میشه.اگر اینقدر پینگ براتون مهمه که باید سراغ وایرلس برید.ولی اگر بر روی بستر adsl میخاید مخابرات یا های وب پینگشون خوبه و روی سرعتشون دیگه نباید حساب کنی .انتخاب با خودتونه .

13. این کاربر از alimail3248 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

کلا پهنای باند به صورت اشتراکی بیشتر از 1 مگابیت توصیه نمیشه چون وضعشون کاملا مشخصه و هر چی بره بالاتر نوسانش هم بیشتر میشه و کیفیت میاد پایین .این کلیت موضوع بود . اما راجب پینگ در حال حاضر های وب و مخابرات پایین ترین پینگ رو دارن .مخابرات که دیگه حسابی خرابکاری کرده و های وب هم گاهی خوبه گاهی نه و به نظر میاد موقتا سرعتا بالا باشند به مرور از کیفیتش کاسته میشه.اگر اینقدر پینگ براتون مهمه که باید سراغ وایرلس برید.ولی اگر بر روی بستر adsl میخاید مخابرات یا های وب پینگشون خوبه و روی سرعتشون دیگه نباید حساب کنی .انتخاب با خودتونه .
    الان پینگ من بین 450 و 650 در نوسانه با اینترنت شاتل وای مکسم نهایت 300 الان مخابرات و های وب اوضاعشون چطوره شما اگه به جا من بودیم کدومشون رو انتخاب میکردین چون تا اونجایی که میدونم پشتیبانی مخابرات ضعیفه نسبت به شرکتایه خصوصی

داره خودمونی میشه parham_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان من 10 روزه از شرکت اکسین مخابرات اینترنت 1 مگ نامحدود گرفتم سرعتش از 7 صبح تا 11 ظهر 100 هست بقیش همش بین 20_40 کیلوبایته پینگش هم افتضاحه لطفا میشه یه شرکت خوب بهم معرفی کنید؟
    (دانلود هم برام مهمه پینگش هم یه طوری باشه که حداقل با لگ بشه بازی کرد ! )
    Last edited by parham_7; 24-10-2013 at 16:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •