تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 288 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 2876

نام تاپيک: اینترنت استان خوزستان

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

انتن تقویت کننده بعید میدونم از رادیوهای دیش مانند قویتر باشه.
    اون اعحوبه ای که خریدی رو نمیشه کاری کرد ولی نانو 5 ورودی انتن اکسترنال داره

قدرت انتن هم بستگی به نوع انتن و تقویت کننده مورد استفاده داره. این رو ببین و حال کن

من اغلب ccq بالای 99 درصد هستش اما گاهی میاد روی 70 یا 80 .کسی میدونه دلیل افتش چی هست ؟
    شرایط جوی

میگم به اون رادیوهایی که شرکت برای یوزرهاش ptp میکنه و رمز گذاری نداره میشه وصل شد ؟ مثلا یه دکلی هست به اسم alfanet ptp razi که wpa هم نداره یعنی رمز نداره .میشه اگر از شرکت اکانت داشته باشیم و سیگنالمون از این رادیو خوب باشه بهش وصل شیم یا حتما باید به رادیوهای عمومیش وصل شیم ؟
    خیر نمی تونی وصل بشه. اگه رادیو رمز نداشته باشه یعنی بعد از رادیو رمز گذاشتن مثلا رو میکروتیک.
    Last edited by arash59b; 21-09-2014 at 09:43.

2. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

یه زمانی وایمکس داشت و نمایندگی مبین نت بود. اسم دکل های گلستان رفاتک اکثرا با وایمکس شروع میشه
    قبلا که گلستان بودم نزدیک ترین دکل رفاتک به من دکل وایمکس ۱۴ تا ۱۶ بود.
    این دکلی که بهش وصل شدی نزدیک درمانگاه اب و برق هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
    من از کمپلو شمالی(لشکر) اونم تو خونه ویلایی با این همه آپارتمان تونستم به دکل اونجا وصل بشششم !!!! قبلا با نانو 5 این دکل نمیومد. بعدا باید برم تنظیمش کنم

ایمان اکانت تست بهت داد که تونستی وصل بشی ؟
    اکانت تست بهم داد اما اکانتش منقضی شده بود و نیاز به شارژ داشت . ولی IBS رفاتک رو واسم میورد
    من اصلا آنتن روی یه جای دیگه تنظیمه . این رو همینطوری آورده . ایول داره

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اگه به دکل گلستان راصد وصل شدی پس رفاتک رو درست دیدی
    احتمالا جهت اش شماره ۱۶ به سمت کمپلو هست
    پس شاید بتونی به تپش هم وصل بشی چون دکل اون هم تقریبا همونجاست

5. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

یه زمانی وایمکس داشت و نمایندگی مبین نت بود. اسم دکل های گلستان رفاتک اکثرا با وایمکس شروع میشه
    قبلا که گلستان بودم نزدیک ترین دکل رفاتک به من دکل وایمکس ۱۴ تا ۱۶ بود.
    این دکلی که بهش وصل شدی نزدیک درمانگاه اب و برق هست

آرش جان به دکل کمپلو راصد وصل شدم
    مشاهده کنید جهت دیش رادیو من به این صورته !!!!
    آخه چطور ی گلستان رو میگیره !!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه به دکل گلستان راصد وصل شدی پس رفاتک رو درست دیدی
    احتمالا جهت اش شماره ۱۶ به سمت کمپلو هست
    پس شاید بتونی به تپش هم وصل بشی چون دکل اون هم تقریبا همونجاست

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اون اعحوبه ای که خریدی رو نمیشه کاری کرد ولی نانو 5 ورودی انتن اکسترنال داره

قدرت انتن هم بستگی به نوع انتن و تقویت کننده مورد استفاده داره. این رو ببین و حال کن

شرایط جوی

خیر نمی تونی وصل بشه. اگه رادیو رمز نداشته باشه یعنی بعد از رادیو رمز گذاشتن مثلا رو میکروتیک.

اون لوله اولی رو که خودم باید برم بشینم نوک قله اش دنیا رو تماشا کنم این که انتن نی یه تیکه لوله پلاستیکیهبه نظرم نانو بیم از همه بهتره از این اکسترنال ها هم بهتر عمل میکنه .البته شاید پاور از نانو بیم هم قویتر باشه باید تست کنم .

چه جوری روی میکروتیک رمز گذاشته ؟ اصلا شاید میکروتیکی وجود نداشته باشه .دو تا رادیو ptp شدن یکی میده اون یکی میگیره پس منم باید بتونم جای گیرنده اون وصل شم ها ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

خوب بلاخره ما هم رفتنی شدیم . دیگه از شر صدا و دود و اینا خلاص شدیم .تا جمعه اسباب کشی میکنیم .الان هم دیگه باید برم رادیو رو با لوله دربیارم و جمع کنم .منزل جدید یه جای خلوت و اروم و دنج به اسم مجموعه مسکونی گلستان هست .البته گلستان نیست فقط اسم گلستان روشه فک کنم مثل کیان اباده که همه بهش میگن کیانپارس من زیاد اونطرفا رو نمیشناسم اما انگار قیافه محله به اینترنت و این چیزا نمیخورد .بدبختی این خونه جدیدمون هم ویلاییه اما خوشبختانه اپارتمان دورو برمون نیست فقط توی خیابون اصلی ساختمون بلند هست و داخله محله یه جای دلبازیه مثل خارج میمونه با اون دخمه ای که بودیم و مثلا مرکز شهر بود کلی فرق داره .خط تلفنش adsl نداره چون صاحبش تعطیل بوده اصلا از اینترنت چیزی بارش نبود اما pcm نیست و میشه روش گرفت ولی خیلی طول میکشه و من نمیتونم بدون اینترنت بمونم . مجبورم رادیو رو استفاده کنم اونجا با یکی از همسایه ها اشنا شدم میگفت اینجا کسی adsl استفاده نمیکنه همه وایمکس ایرانسل دارن اما میگفت سرعتا داغونه و قابل استفاده نیست از وایرلس هم اطلاعی نداشت .من هر چی دور و اطراف رو نگاه کردم هیچ دکلی ندیدم میترسم نشه از وایرلس استفاده کرد.

تروخدا اگه کسی ساکن منطقه مجموعه مسکونی گلستان یا نزدیکای اون هست بهم بگه وضعیت اونجا چه طوریه وایرلس انتن میده یا نه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه seetherali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خوب بلاخره ما هم رفتنی شدیم . دیگه از شر صدا و دود و اینا خلاص شدیم .تا جمعه اسباب کشی میکنیم .الان هم دیگه باید برم رادیو رو با لوله دربیارم و جمع کنم .منزل جدید یه جای خلوت و اروم و دنج به اسم مجموعه مسکونی گلستان هست .البته گلستان نیست فقط اسم گلستان روشه فک کنم مثل کیان اباده که همه بهش میگن کیانپارس من زیاد اونطرفا رو نمیشناسم اما انگار قیافه محله به اینترنت و این چیزا نمیخورد .بدبختی این خونه جدیدمون هم ویلاییه اما خوشبختانه اپارتمان دورو برمون نیست فقط توی خیابون اصلی ساختمون بلند هست و داخله محله یه جای دلبازیه مثل خارج میمونه با اون دخمه ای که بودیم و مثلا مرکز شهر بود کلی فرق داره .خط تلفنش adsl نداره چون صاحبش تعطیل بوده اصلا از اینترنت چیزی بارش نبود اما pcm نیست و میشه روش گرفت ولی خیلی طول میکشه و من نمیتونم بدون اینترنت بمونم . مجبورم رادیو رو استفاده کنم اونجا با یکی از همسایه ها اشنا شدم میگفت اینجا کسی adsl استفاده نمیکنه همه وایمکس ایرانسل دارن اما میگفت سرعتا داغونه و قابل استفاده نیست از وایرلس هم اطلاعی نداشت .من هر چی دور و اطراف رو نگاه کردم هیچ دکلی ندیدم میترسم نشه از وایرلس استفاده کرد.

تروخدا اگه کسی ساکن منطقه مجموعه مسکونی گلستان یا نزدیکای اون هست بهم بگه وضعیت اونجا چه طوریه وایرلس انتن میده یا نه ؟
    خب داداش حداقل بگو این مجمتع مسکونی که میگی کدوم سمت اهواز میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

والا خودمم نمیدونم ادرس رو پرسون پرسون اومدیم .حتی اشتباهی رفتیم تو گلستان اما گلستان نبود خیلی بعد از اون بود کلا بعد از دانشگاه چمران و لشکراباد بود . ادرس رو اینطوری نوشتن :

اتوبان گلستان بعد از پارک صدف ،مجموعه مسکونی گلستان -از تو یه جاده 6 بانده رد شدم تا بهش رسیدم .جای باحالیه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

آرش جان به دکل کمپلو راصد وصل شدم
    مشاهده کنید جهت دیش رادیو من به این صورته !!!!
    آخه چطور ی گلستان رو میگیره !!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    والا چی بگم

والا خودمم نمیدونم ادرس رو پرسون پرسون اومدیم .حتی اشتباهی رفتیم تو گلستان اما گلستان نبود خیلی بعد از اون بود کلا بعد از دانشگاه چمران و لشکراباد بود . ادرس رو اینطوری نوشتن :

اتوبان گلستان بعد از پارک صدف ،مجموعه مسکونی گلستان -از تو یه جاده 6 بانده رد شدم تا بهش رسیدم .جای باحالیه
    بعد از فلکه فرهنگ شهر و روبرو منازل فرهنگشهر نسبت به اتوبان گلستان هست

12. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اره یه فلکه قبلش بود اما هیچ دکلی ندیدم یعنی ممکنه بیچاره بشم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •