تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 154

نام تاپيک: God of War

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فكر كنم با شماره 1 اشتباه كردم
    يادم نمي ياد كجا رو مي گي!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض چطوری باید دکل ا شکست.

سلام!!
    من تو بازی 1 برای کشتن اژدهای بزرگ بازم مشکل دارم..اگرچه دوستمان Ar@m در تاپیک قبلی توضیح داد ولی من بازم نمدونم چطوری باید دکل را شکست، اخه دکل اصلآ شکسته نمیشه...اژدها را خیلی میزنم و روی زمین میفته ولی کاری به دکل نداره.
    اگر میشه یک کم بیشتر توضیح بدید...

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

سلام!!
    من تو بازی 1 برای کشتن اژدهای بزرگ بازم مشکل دارم..اگرچه دوستمان Ar@m در تاپیک قبلی توضیح داد ولی من بازم نمدونم چطوری باید دکل را شکست، اخه دکل اصلآ شکسته نمیشه...اژدها را خیلی میزنم و روی زمین میفته ولی کاری به دکل نداره.
    اگر میشه یک کم بیشتر توضیح بدید...
    سلام دوست عزيز
    قبلا اين موضوع بحث شد
    كاري نداره
    اول شروع مي كني يكي از اژده هاي كوچيك رو مي زني بعد از زدن اون ميفته زمين بعد شما از بقل كه چند تا جعبه هست ميري بالا و مي پري روي يه وزنه و اون مي فته و اژده ها مي ميريه بعد همين كا رو براي اژدهاي دوم انجام مي دي بعد هم از وسط ميري بالا تا به اژدهاي بزرگ بريسي باد 4 بار اگه اشتباه نكند اون رو بزني به صورتي كه بعد از ردن ديگمه دايره رو مي ده بايد با سرعت دايره رو بزني بعد از 4 با يك دومو نشون مي كه اژدها مي ميره و بايد بري كليد رو از تو گلوش ور دار ي
    اميد وارم مشكلي نداشته باشي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خیلی ممنون از پاسخ دادنتون.
    ولی من این تاپیک را خوندم و متوجه نشدم، بعد از 4 بار دایره زدن باید چکار کرد؟ شما یک چیزی میگید ، اون یکی دوستمان یک چیز دیگه...
    طورو خدا درست توضیح بدید.

متشکرم!!

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

نه ببين ما هردومون داريم يه چيزي مي گيم كه!
    از اول توضيح مي دم!
    سه تا اژدها هستش
    دو تا كوچيكا رو بايد با روشي كه akmfad1 گفت انقدر بزنيشون كه بي حركت بشن بعد وزنه رو بندازي رو سرشون مي ميرن
    اون بزرگه رو انقدر بايد بزني كه دايره ظاهر بشه بعد تند تند دايره بزني تا آخرين حركت بياد و كريتوس سر اژدها رو با شمشيرش به دكل مي كوبه و اگه تو به اين صحنه نمي رسي يعني نتونستي دكمه ها رو با سرعت كافي بزني
    بعد 4 بار تكرار اين حركت ( كوبوندن سر اژدها به دكل) دكل مي شكنه و يه بار بعدش اژدها مي ميره

6. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AK1

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض مشکل در بازی God of War : منجنیق تیری و در بسته و ارابه!!!

سلام به همه ی بچه ها.
    دوباره سر و کله ی ما پیدا شد..دوباره به یک جایی رسیدم که سخت توش گیرم.
    توی یک محیطی که یک در بسته است و یک منجنیق که داخلش تیر است و گویا باید به سمت در تیر را بزنی ولی جهت منجنیق پشت به در است ولی یک کم جلوتر یک ارابه است که جهت منجنیق را تغییر میده ولی باز جهتش را به سمتراست میکنه و نمیشه به سمت در زد...باید چکار کنم؟
    امیدوارم متوجه ی حرفهام شده باشید...یک دنیا ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض یک مشکل دیگه.

سلام به همه ی دوستان.
    روزه و عباداتون قبول باشه.
    اون مشکل قبلی را حل کردم، اما الان به یک مشکل خفن دیگه خوردم...خواهش میکنم کمکم کنید.
    در یک جایی رسیدم که پله هایی به صورت دایره وجود دارند و یک در وجود دارد که باز می شود و در ان یک سالن است که در اخر ان یک در بسته است و در این سالن تیغه های اهنی میان و میرن و اما در بالا یک گیره هست که با گرفتنش پله ها حرکت میکنند و درهایی ظاهر می شون که همه ی انها به غیر از یکی بسته هستند و در ان دری که باز میشه یک اتاق است که دو طبقه است و در طبقه ی اول یک نردبان شکسته و یک در وجود دارد(مثل درهای بانک، میچرخه!!)ولی نمیشه واردش شد و در طبقه ی بالا یک گیره هست که با گرفتنش صندوقی از بالا مستقیم به پایین می رود و در طبقه ی زیرزمین قرار میگیری که یک مارک است و باید به وسیله ی ان یکی از درها را که در طبقه ی دوم وجود دارد باز کنی، اما نیاز به 2 تا مارک است...
    حالا اینجا گیرم..میدونم خیلی بد برایتان توضیح دادم، اما همینه!!!!!!!!
    ممنون...من منتظر جوابی از شما نازنینان هستم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض یک مشکل دیگه.

سلام به همه ی دوستان.
    روزه و عباداتون قبول باشه.
    اون مشکل قبلی را حل کردم، اما الان به یک مشکل خفن دیگه خوردم...خواهش میکنم کمکم کنید.
    در یک جایی رسیدم که پله هایی به صورت دایره وجود دارند و یک در وجود دارد که باز می شود و در ان یک سالن است که در اخر ان یک در بسته است و در این سالن تیغه های اهنی میان و میرن و اما در بالا یک گیره هست که با گرفتنش پله ها حرکت میکنند و درهایی ظاهر می شون که همه ی انها به غیر از یکی بسته هستند و در ان دری که باز میشه یک اتاق است که دو طبقه است و در طبقه ی اول یک نردبان شکسته و یک در وجود دارد(مثل درهای بانک، میچرخه!!)ولی نمیشه واردش شد و در طبقه ی بالا یک گیره هست که با گرفتنش صندوقی از بالا مستقیم به پایین می رود و در طبقه ی زیرزمین قرار میگیری که یک مارک است و باید به وسیله ی ان یکی از درها را که در طبقه ی دوم وجود دارد باز کنی، اما نیاز به 2 تا مارک است...
    حالا اینجا گیرم..میدونم خیلی بد برایتان توضیح دادم، اما متاسفانه همینه!!!!!!!!
    ممنون...من منتظر جوابی از شما نازنینان هستم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه techno_magical's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran-Pasdaran

پيش فرض

سلام.به جان خودم 1 روزه سر این قسمت گیرم.یه جا یه در بسته هست و یک دستگیره خراب که خوب کار نمی کنه.جایی که روی سقف ساختمون ها هستید و زیر پاتون آتیش و مذابه.اون یکی راه هم میری بالای ساختمون ها؛اون یکی ساختمون با فاصله زیاد که نمیشه پرید؛یک یارویی داره یه دسته رو هل میده اما زورش نمی رسه...منم نمی دونم چیکار باید بکنم.کمک.

اگه نباشه جاش خالی می مونه techno_magical's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran-Pasdaran

پيش فرض

بابا گیر کردم نمی تونم بازی کنم.عجب بد بختیه ها...یکی جواب بده تورو خدا...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •