تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 57

نام تاپيک: The Wolf Among Us

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

چرا کسی در مورد اپیزود 4 حرفی نمیزنه؟

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

چرا کسی در مورد اپیزود 4 حرفی نمیزنه؟
    حالا چرا کسی در مورد اپیزود 5 حرف نمیزنه ؟

خیلی عجیبه فصل یک تموم شد هیچکس اظهار نظر نمیکنه . تو همه فرومهای بازی بحث اپیزود 5 بدجور داغه . دو تا تئوری در مورد پایان داستان هست . چرا کسی در موردش بحثی نمیکنه نمیدونم .

در مورد اپیزود انصافا خیلی قشنگ بود . پر از صحنه اکشن . فقط اخرش گیج کننده بود یه کم .

3. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

خیلی عجیبه فصل یک تموم شد هیچکس اظهار نظر نمیکنه . تو همه فرومهای بازی بحث اپیزود 5 بدجور داغه . دو تا تئوری در مورد پایان داستان هست . چرا کسی در موردش بحثی نمیکنه نمیدونم .

در مورد اپیزود انصافا خیلی قشنگ بود . پر از صحنه اکشن . فقط اخرش گیج کننده بود یه کم .
    اومد؟
    من الان فهمیدم اومده، میذارمش واسه دانلود تا فردا بازیش کنم

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

آره منم گیج شدم آخرش نفهمیدم کی را کشتم کی را دستگیر کردم...
    منتظر بودم که آخرش یه چیزی از سیزن 2 نشون بده که یدفه نوشت ادامه داستان را در کامیک ها دنبال کنید...نمیدونم یعنی منظورشون اینه که سیزن 2 در کار نیست؟

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

آره منم گیج شدم آخرش نفهمیدم کی را کشتم کی را دستگیر کردم...
    منتظر بودم که آخرش یه چیزی از سیزن 2 نشون بده که یدفه نوشت ادامه داستان را در کامیک ها دنبال کنید...نمیدونم یعنی منظورشون اینه که سیزن 2 در کار نیست؟
    نه فکر کنم منظورش این بود که اگه میخواین داستان رو بدونین سری هم به کامیکها بزنین . دلیلی بر این نبود که فصل دومی در کار نیست .

محتوای مخفی: دو تئوری در مورد پایان بازی 
    در مورد پایان بازی تو تاپیک های خارجی اکثرا دو تا تئوری رو محتمل میدونن :
    تئوری های پایان بازی]اولی تئوری Faith is Nerrisa هستش . این تئوری میگه که نریسا بعد از مرگ فیث خودش رو با گلیور به صورت فیث در میاره و میره در خونه وودی و یه جورایی بیگبی رو وارد قضیه میکنه که در واقع شهر رو نجات بده .
    یعنی در واقع اون فیثی که ما اول بازی میبینیم نریساست که به شکل فیث در اومده . اونجا بیگبی اسمش رو ازش میپرسه اما چون نریسا که شکل فیث شده بوده نمیتونسته یا نمیخواسته اسمش رو بگه ، میگه these lips are sealed و بعدا توی P&P خودش رو معرفی میکنه .
    بعدش میاد سر بریده شده فیث رو میزاره جلوی در خونه بیگبی و همینطور سرنخ میده به بیگبی . اخر کار هم وقتی Croocked man رو گرفتن وقتی میبینه مدرکی وجود نداره مجبور میشه بیاد و شهادت نسبتا دروغ بده .
    این تئوری یه مشکل داره اونم اینه که وقتی Faith با Woody دعوا میکنه اصلا ضعیف نشون نمیده . در حالی که نریسا دختر ضعیفیه و حتی در مقابل کرین هم نتونست از خودش دفاع کنه . پس ممکنه این تئوری رد بشه .

دومی تئوری Nerrisa is Faith هست که خودم دقیق نفمیدم این رو .
    اما به نظر میاد که فیث اول بازی همون فیث بوده و وقتی اومده در خونه وودی موقع شیفتش توی P&P بوده که نرسیا چون شیفت فیث رو پر کنه خودش رو به شکل فیث در میاره و اون موقع است که جورجی فیث که همون نریساست رو میکشه .
    یعنی در واقع نریسا از همون اول مرده و فیث وقتی میبینه نریسا به جاش کشته شده با گلیمور خودش رو مثل نریسا میکنه و کم کم مثل تئوری اول به بیگبی سرنخ میده .
    این تئوری دومی رو اگه کسی بهتر فهمیده بگه .

اما کلا به دلیل حرفهای اخر نریسا و فیث که توی ذهن بیگبی مرور میشد احتمال درست بودن یکی از این تئوری ها خیلی بالاست و احتمال کمی میره که اینا چیز خاصی نباشه و داستان همونی باشه که نریسا توضیح داد .

من فکر میکنم فصل بعدی هم باشه . و احتمال میدم یه سری قضایا باعث بشه بیگبی محکوم بشه به رفتن به فارم . اخ اونجا چه حالی میده .

7. 3 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

اپیزود 5 خیـــــــــــــــــــــــ ــلی قشنگ بود!
    تنها بازی بوده که تونسته واقعا منو تحت تاثیر قرار بده... از همه لحاظ. همون حس Care که میخوای از اطرافیانت مواظبت کنی. به شدت دنبال میکنم بازی رو و امکانش هم زیاده که برای پشتیبانی هم که شده، بازی اورجینالش رو هم بخرم...
    صحنه های عوض شدن به نوع Fable خیلی قشنگ هست مخصوصا این آخریش که دیگه خدا بود خیلی حس خوبی داشتم اونموقع که بیگ بی به فرم اصلی خودش یعنی Big Bad Wolf در اومد و یه بار دیگه هم بزرگ شد اصلا انتظار نداشتم که این قسمت اینقدر قشنگ باشه.
    Glamoured as Human -> Wolverine -> Werewolf -> Big Bad Wolf
    خیلی عالی بود... نمیدونم دیگه چجوری تمجید کنم
    داستان هم جالب شد... ایندفعه برای اولین بار بیگ بی مرکز توجه مردم قرار گرفت و از اون حس بدی که مردم نسبت بهش داشتن خیلی کمتر شد...
      محتوای مخفی: نظر شخصی 
    از قسمت درگیری با Bloody Mary و کشتنش خیلی خیلی خوشم اومد. یه حسی داشتم درونم! احساس غرور بود!

محتوای مخفی: دو نتیجه بازی 

سری اول زدم کله ی Crooked Man رو کندم بالا نوشت Fabletown is afraid of Bigby.
    بعدش یه چپتر برگشتم عقب و گزینه ... رو زدم، منتظر موند و بعدش رهاش کرد تو چاه (ننداختمش)، نمیدونم؛ پایان دیگه ای هم داره اگر زندانیش کنیم؟

این Special Stats و دیالوگ های بازی احتمال وجود فصل 2 رو به شدت تقویت میکنن...

9. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir0098hd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Mashhad

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

محشر بود این قسمت 5 . WOW ! چه پایانی ! چه اکشنی ! چه داستانی ! بالاخره The Big Bad Wolf واقعی رو دیدیم ، چه ابهتی !
    قسمت جرجی و Vivian هم پرفکت بود توی P&P .
    همون طور که Gregar جان گفتن 2 تا تئوری هست که در اصل دومی خودش 2 شاخه میشه . کلا پیچیدن به خصوص دومی . دیگه چون Gregar جان کامل گفتن تئوری ها رو نمیگم فقط یه کم مطلب اضافه می کنم :
      محتوای مخفی: تئوری ها 
    1 . اولی که خوب مشکلش همون شخصیت نریسا هست که به این کارا نمیخوره .
    2 . دومی عقلانی تره . این که Faith اینا نقشه میچینن و این که اون "Faith" که مرد نریسا بوده و در موقع مرگ این 2 تا قیافشونو عوض کرده بودن(با توجه به این که هی جای هم سر شیفت میرفتن) . چیزی که تو تئوری معلوم نیست اهداف Faith هستن . خیلیا عقیده دارن که هدفش همون انتقام بوده ولی خیلیا میگن اصلا نقشه دیگه ای داشته و حتی شاید خودش یه جوری تو کشتن اونا دست داشته . یه مورد مهم اینه که شب مرگ لیلی "نریسا" که در اصل Faith بوده داشته چی کار می کرده ؟ توی اون دفترچه توی P&P توی شماره 204 همون هتل محل مرگ لیلی بوده در اون شب ! 204 همچنین شماره اتاق Woody هم هست ، Woody که نبودش عجیب بود توی آخر داستان . خیلیا میگن ممکنه Faith نقشه هاش فراتر بوده باشن و Woody هم جزئی از نقشه هاش بودن و حتی ممکنه که Crooked Man واقعا دستور قتل نداده باشه و اون وسط Faith نقشی داشته باشه که در این صورت یعنی من یه آدم نسبتا بیگناه رو پرت کردم پایین !
    یه مشکل دیگه هم هست البته ، این که اگه این تئوری درست باشه اون کسی که اول داستان دیدیم کی بود ؟ Faith یا نریسا ؟ رفتارش داشت می گفت Faith اما خوب اگه اینطور باشه یعنی اون موقع قیافشونو عوض نکرده بودن . حالا سوالی که پیش میاد اینه که با توجه به این که مدت خیلی کوتاهی بعد یکیشون مرد ، اگه قرار باشه اون شخص نریسا بوده باشه ، کی و چرا قیافشونو عوض کردن ؟ توی اون زمان کم وقت Glamour و شیفت و برگشتن و اومدن جرجی و غیره نبوده و دلیلیم براش نبوده ، عقلانی هم نیست که از قصد قیافشونو عوض کرده باشن تا نریسا بمیره چون نریسا که میشناسیم آدم ترسوییه و چنین کاریو قبول نمی کنه .

کلا جریان پیچیدست و امیدوارم فصل 2 ـی باشه(با توجه به انتخاب آخر داستان) تا بفهمیم جریان دقیق چی بوده .

12. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام اين بازي تو پي سي فقط؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

محشر بود این قسمت 5 . WOW ! چه پایانی ! چه اکشنی ! چه داستانی ! بالاخره The Big Bad Wolf واقعی رو دیدیم ، چه ابهتی !
    قسمت جرجی و Vivian هم پرفکت بود توی P&P .
    همون طور که Gregar جان گفتن 2 تا تئوری هست که در اصل دومی خودش 2 شاخه میشه . کلا پیچیدن به خصوص دومی . دیگه چون Gregar جان کامل گفتن تئوری ها رو نمیگم فقط یه کم مطلب اضافه می کنم :
      محتوای مخفی: تئوری ها 
    1 . اولی که خوب مشکلش همون شخصیت نریسا هست که به این کارا نمیخوره .
    2 . دومی عقلانی تره . این که Faith اینا نقشه میچینن و این که اون "Faith" که مرد نریسا بوده و در موقع مرگ این 2 تا قیافشونو عوض کرده بودن(با توجه به این که هی جای هم سر شیفت میرفتن) . چیزی که تو تئوری معلوم نیست اهداف Faith هستن . خیلیا عقیده دارن که هدفش همون انتقام بوده ولی خیلیا میگن اصلا نقشه دیگه ای داشته و حتی شاید خودش یه جوری تو کشتن اونا دست داشته . یه مورد مهم اینه که شب مرگ لیلی "نریسا" که در اصل Faith بوده داشته چی کار می کرده ؟ توی اون دفترچه توی P&P توی شماره 204 همون هتل محل مرگ لیلی بوده در اون شب ! 204 همچنین شماره اتاق Woody هم هست ، Woody که نبودش عجیب بود توی آخر داستان . خیلیا میگن ممکنه Faith نقشه هاش فراتر بوده باشن و Woody هم جزئی از نقشه هاش بودن و حتی ممکنه که Crooked Man واقعا دستور قتل نداده باشه و اون وسط Faith نقشی داشته باشه که در این صورت یعنی من یه آدم نسبتا بیگناه رو پرت کردم پایین !
    یه مشکل دیگه هم هست البته ، این که اگه این تئوری درست باشه اون کسی که اول داستان دیدیم کی بود ؟ Faith یا نریسا ؟ رفتارش داشت می گفت Faith اما خوب اگه اینطور باشه یعنی اون موقع قیافشونو عوض نکرده بودن . حالا سوالی که پیش میاد اینه که با توجه به این که مدت خیلی کوتاهی بعد یکیشون مرد ، اگه قرار باشه اون شخص نریسا بوده باشه ، کی و چرا قیافشونو عوض کردن ؟ توی اون زمان کم وقت Glamour و شیفت و برگشتن و اومدن جرجی و غیره نبوده و دلیلیم براش نبوده ، عقلانی هم نیست که از قصد قیافشونو عوض کرده باشن تا نریسا بمیره چون نریسا که میشناسیم آدم ترسوییه و چنین کاریو قبول نمی کنه .

کلا جریان پیچیدست و امیدوارم فصل 2 ـی باشه(با توجه به انتخاب آخر داستان) تا بفهمیم جریان دقیق چی بوده .
    میگم این سریال GOT که فعلا قسمت جدید نداره
    بیا داستان یک چنتا بازی ( همونایی که خودت بازی میکنی ) رو به صورت متن بزار تا همه مثل تاپیک GOT فیض اکبر ببرن
    مردیم از بس بازی کردیم و فقط نصف داستان رو فهمیدیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •