تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: انالیز مو یا ازمایش خون و غدد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض انالیز مو یا ازمایش خون و غدد

من میخوام به علت ریزش موهام پی ببرم . یکسری از دکترها با ازمایش خون و غیره تجویز می کنند منتها یه مطلبی را یه جا خواندم که با انالیز مو این کار را می کنند می خواستم بدانم اگر انالیز مو معتبر و تایید شده
    مجامع پزشکی هست کدام روش را بیشتر تایید می کنند اهل فنش ازمایش خون و غیره یا انالیز مو . ایا کسی اطلاعات ثابت شده ای داره

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من باید به علت ریزش موم پی ببرم . دکترهای زیادی هستن اما اگه کسی رو می شناسید که کارش جواب می ده و بدون ازمایشات نسخه نمی پیچه در تهران بم معرفی کنید.

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این هست

clinicmoo.com

آنالیز مو بهتره

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این هست

clinicmoo.com

آنالیز مو بهتره
    پس چرا اسمی ازش نیست
    کسی امتحان کرده؟

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    من این رو رفتم انجام دادم یعنی حدودا یم ماه پیش 1/5/93 رفتیم پیش نماینده همین دکتر که در تهرانپارس بود و 28/5/93 نتیجه رو خود دانیال نصیر زاده برام فرستاد

یک سری قرص برام تجویز کرده و محلول الپسین و ماینوکسیدیل همچنین سونا خشک

در هر صورت من امروز اقدام کردم برای خرید قرص ها که یک سریشون نبود

امیدوارم که نتیجه بگیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام
    من این رو رفتم انجام دادم یعنی حدودا یم ماه پیش 1/5/93 رفتیم پیش نماینده همین دکتر که در تهرانپارس بود و 28/5/93 نتیجه رو خود دانیال نصیر زاده برام فرستاد

یک سری قرص برام تجویز کرده و محلول الپسین و ماینوکسیدیل همچنین سونا خشک

در هر صورت من امروز اقدام کردم برای خرید قرص ها که یک سریشون نبود

امیدوارم که نتیجه بگیرم
    سلام دوست عزیز. شمااز درمان دکتر نصیرزاده نتیجه گرفتید؟چه داروهایی براتون تجویز کرده بودن؟

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز. شمااز درمان دکتر نصیرزاده نتیجه گرفتید؟چه داروهایی براتون تجویز کرده بودن؟
    سلام
    واقعیتش من پیگیری نکردم ببینم جواب میده یا نه یه موردش خیلی رو مخه این که بهم گفت نباید اصلا نون استفاده کنی در کل از چیزهایی که برام تجویز کرده فهمیدم آهن بدنم زیاده و به هیمن خاطر هر چیزی که توش آهن وجود داشته باشه منع کرده که نون هم یکی از همین هاست ( الان چون ایرانی ها آهن بدنشون پائینه نون ها رو با آهن به مردم میدن)

من فقط 1 ماه دوم آوردم و دیگه گذاشتم کنار چون وضعیت کاریم طوری بود که نمی تونستم ادامه بدم من همون ماینکسیدل هم بیشتر از یک ماه نتونستم استفاده کنم ( کی حال داره هر شب استفاده کنه )
    ان شا الله بعدا میام کاملا توضیح میدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام
    واقعیتش من پیگیری نکردم ببینم جواب میده یا نه یه موردش خیلی رو مخه این که بهم گفت نباید اصلا نون استفاده کنی در کل از چیزهایی که برام تجویز کرده فهمیدم آهن بدنم زیاده و به هیمن خاطر هر چیزی که توش آهن وجود داشته باشه منع کرده که نون هم یکی از همین هاست ( الان چون ایرانی ها آهن بدنشون پائینه نون ها رو با آهن به مردم میدن)

من فقط 1 ماه دوم آوردم و دیگه گذاشتم کنار چون وضعیت کاریم طوری بود که نمی تونستم ادامه بدم من همون ماینکسیدل هم بیشتر از یک ماه نتونستم استفاده کنم ( کی حال داره هر شب استفاده کنه )
    ان شا الله بعدا میام کاملا توضیح میدم
    سلامممنونم که جواب دادید. منم جوابم آنالیزم رو گرفتم. نان رو حذف نکرده ولی گفته کمتر مصرف کنم. بیشتر به خاطر گلوتن که در گندم و جو هست. بعضی از بدنها تو هضم گلوتن مشکل دارن و این باعث ایجاد مشکلات من جمله اختلال در سیستم ایمنی میشه. به من هم یه سری ویتامین و مینرال و چند قرص دیگه معرفی کردن و من در حال خریدن آنها هستم. محلول هم دادن ولی هفته ای سه مرتبه.البته ماینوکسیدل نیستش.
    امیدوارم که نتیجه بگیرم.
    موفق و موید باشید.
    در پناه حق

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان هزینه انالیز مو چقدره؟ فقط تهران هست یا شهرستانم میتونم انجام بدم؟

Sent From My GLXphone

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •