تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 146

نام تاپيک: 50 شخصیت برتر تاریخ بازی های ویدئویی

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

رتبه های 20 - 11 تا حدودی عادلانه به نظر میان

گذاشتن آهنگ های بازی ها هم بسیار کار جالب و خلاقانه ای بود ...... Nice ( خاطرات زنده کرد .....)

حامد آهنگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم برای Shepard بزار .... ( پیشنهاد میشه با صدای آروم گوش بدید
    )

2. 3 کاربر از virus2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

رتبه های 20 - 11 تا حدودی عادلانه به نظر میان

گذاشتن آهنگ های بازی ها هم بسیار کار جالب و خلاقانه ای بود ...... Nice ( خاطرات زنده کرد .....)

حامد آهنگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم برای Shepard بزار .... ( پیشنهاد میشه با صدای آروم گوش بدید
    )
    ای داد بر من میگم چرا یک چی یادم رفته
    برای شپرد موزیک گذاشته بودم ها ولی عجله کردم یادم رفت.
    اقا مسعود بیاد میگم تا قرار بده
    مرسی سعید جان

+
    این موزیک اساسین کرید روی اتزیو گذاشتم من هر روز قبل خواب یک دور گوش میدم بهش
    واقعا لذت بخشه یاد زیبایی های شهر رم میوفتم و لذت میبرم.
    Last edited by Layken; 17-10-2013 at 00:25.

4. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

دانته رتبه اش +۵۰ بود یا -۱۰ :|
    من پیتزا میخوام :|

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4

6. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

عکس سی جی از بازی سان آندریاس درست نیست

اون عکس سیزاره که گذاشتین

خیلی تاپیک خوبی بود ممنون

8. 2 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

ممنون از تاپيك ....اينكه كي اول بشه يا چه رتبه اي بياره هم خيلي تفاوت نداره ولي :مشكل كوچيكي كه رتبه بندي داره نبود بالانس تو ليست ......

يعني ليست بيشتر بر اساس باحال بودن و جديد بودن كاراكترا چيده شده تا برتر بودن(مثل حضور ماركوس در بهتريناي ليست يا همينطور گرلت يا وار يا گروس)و كاراكترهايي مثه shodan يا glados و manuel ...صرفا براي معتبرتر شدن ليست اضافه شدن و همين باعث شده جاشون خيلي عجيب غريب باشه(مثلا sub zero كه كلا تقريبا تو هيچ ليست مشابهي نيس و بجاش اسكورپين هست اينجا هست و خودشم در حد shodan ....)

يعني معيار جديد بودن و باحال بودن تركيب شده با برتر بودن و همين نامتعادلش كرده كاراكترهاي واقعا برتري هم كه جاشون خيلي خاليه : donkey kong يا vault boy و.....

+

بهرحال ممنون از اين كار ارزشمند و اميدواريم بيشتر از اينجور چيزا تو انجمن ببينيم

.
    Last edited by halflife g; 17-10-2013 at 11:28.

10. 7 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

به نظر من تنها شخصیت لایق برای رتبه 1 شخصیت Gordon Freeman تو سری بازی half life هست و تمام!
    اصن یادش میافتم اشک تو چشام حلقه میزنه...

12. 2 کاربر از HITB0Y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تایپیک رو باز کردم ببینم توماس آنجلوی عزیز اینجا هست یا نه که دیدیم تشریف دارند، یکم تو توضیحات اشتباه شده، فرضا درگیری اول بازی بین پلیس و گانگستر ها نیست بین دو دسته گانگستر هست که بعد دسته ای که تامی نجات داده دعوتش میکنند و دسته دیگه که از دست تامی عصبانی هستند یک روز بهش حمله میکنند و تامی مجبور میشه پیشنهاد بچه های سالیاری رو قبول کنه و شعارش هم در ابتدای بازی برعکس بود ولی بعد از اینکه این موضوع پیش میاد و عضو گروه سالیاری میشه عوضش میکنه.

در کل تایپیک فوق العاده ای بود، مرسی بابت زحمت همگی.

14. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

ممنون از تاپيك ....اينكه كي اول بشه يا چه رتبه اي بياره هم خيلي تفاوت نداره ولي :مشكل كوچيكي كه رتبه بندي داره نبود بالانس تو ليست ......

يعني ليست بيشتر بر اساس باحال بودن و جديد بودن كاراكترا چيده شده تا برتر بودن(مثل حضور ماركوس در بهتريناي ليست يا همينطور گرلت يا وار يا گروس)و كاراكترهايي مثه shodan يا glados و manuel ...صرفا براي معتبرتر شدن ليست اضافه شدن و همين باعث شده جاشون خيلي عجيب غريب باشه(مثلا sub zero كه كلا تقريبا تو هيچ ليست مشابهي نيس و بجاش اسكورپين هست اينجا هست و خودشم در حد shodan ....)

يعني معيار جديد بودن و باحال بودن تركيب شده با برتر بودن و همين نامتعادلش كرده كاراكترهاي واقعا برتري هم كه جاشون خيلي خاليه : donkey kong يا vault boy و.....

+

بهرحال ممنون از اين كار ارزشمند و اميدواريم بيشتر از اينجور چيزا تو انجمن ببينيم

.
    چند وقت پیش IGN لیستی از 100 شوتر برتر تاریخ رو لیست میکنه و داخل اون عنوانی مثل Reach در رتبه ای قرار میگیره که اگه لیست بر اساس 50 رده بندی میشد اون موقع اصلا چیزی به نام Reach وجود نداشت.حتا عنوانی مثل ODST که در مقابل ریچ اصلا عددی نیست چندین رتبه بالاتر و بهتر از ریچ قرار داشت یا حتا خود H4 ، (حالا بماند که عنوانی مثل کیلزون 2 اصلا بین 100 تا حضور نداشت ولی مثلا کیلزون 3 حضور داشت)
    تو لیست هفته گذشته گیم رادار بین 50 نفر این نسل اصلا چیزی به نام مارکوس فینیکس دیده نشد ولی شخصیت هایی بودن که به مراتب چند برابر ضعیف تر از مارکوس بودن.

یا حتا خیلی لیست های دیگه که که من این مدت گشت میزدم در همشون نکات ریز و درشتی وجود داشت. اما ایا اینها هم بالانس نداشتن؟ و ایا IGN به ریچ رتبه 96 میده صرفا جهت این که لیستشو معتبر جلوه بده؟ و به همین دلیل جای عناوینی همچون Return to Castle Wolfenstein یا Perfect Dark در لیستش به شکلی عجیب غریب دیده میشه؟
    یا تو لیست گیم رادار حضور ناتان و گلادوس در رتبه دوم و اول صرفا به خاطر اعتبار بخشیدن به لیستشونه
    ؟ تا پوششی باشه بر نبود مارکوس فینیکس در داخل لیست و حضور جوئل در رتبه 11 ؟
    (حالا این دو سایت حضور ذهنم بود اسم بردم وگرنه زیادن)

پس اگه این کارو کردن کلیه انتخاب هاشون زیر سواله و اعتبارشون زیر صفر چون یک جورایی قصد داشتن سر ملت رو شیره بمالن و صرفا اونارو اضافه کردن، اصلا حرکت پسندیده ای انجام ندادن.

16. 14 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

اول از همه دوستانی که زحمت کشیدن و لیست رو درست کردن مخصوصا حامد تشکر میکنم
    دوم اینکه shepard ـه مس افکت رو از لیست حذف کنید من خیلی خوشحال میشم.
    با تشکر
    +
    جامد vault boy ـ و10 تای اول نباشه لیستتو تحریم میکنم :|
    Last edited by Leon-117; 17-10-2013 at 22:24.

18. این کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

اول از هم هدوستانی که زحمت کشیدن و لیت رو درست کردن مخصوصا حامد تشکر میکنم
    دوم اینکه shepard ـه مس افکت رو از لیست حذف کنید من خیلی خوشحال میشم.
    با تشکر
    دوست عزیز، این کار شما رو راحت میکنه و بقیه رو ناراحت.

درست که ممکنه مثل بقیه ی کاراکترهای بازی ها خیلی تو Cutscene ها حضور شاخصی(مثلا احساسی یا کمدی یا دیوانه وار یا...) نداشته باشه(اونم بخاطر نوع بازی) ولی اگر بخوایم فداکاری هاش توی بازی و ارتباطاتی که با بقیه ی نژادها برقرار میکنه تا بقول جومونگ به هدف والا برسه، واقعا اونو لایق قرار گرفتن تو این لیست میکنه. در آخر هم که خودش رو برای نجات جهان(تو داستان) خودش رو فدا میکنه.

درباره ی شما خبری ندارم ولی اگر زبان انگلیسیتون خوب باشه و تو عمق داستان بری(تو همه ی نسخه هاش) قطعا به نقش شپرد پی می بردی.

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •