تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 23 اولاول ... 1117181920212223 آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 223

نام تاپيک: The Sims 4

در آغاز فعالیت bahar2430's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام سیمز ریلود دانلود کردم نصبش کردم ولی ارورorigin is not installed.and is required to play your game.pleas reinstall origin.میده
    اورجین هم نصب کردم واکانت ساختم هم به صورت افلاین هم به صورت انلاین وصل کردم اما بازم همین ارور میده لطفا کمکم کنید

داره خودمونی میشه raya2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام سیمز ریلود دانلود کردم نصبش کردم ولی ارورorigin is not installed.and is required to play your game.pleas reinstall origin.میده
    اورجین هم نصب کردم واکانت ساختم هم به صورت افلاین هم به صورت انلاین وصل کردم اما بازم همین ارور میده لطفا کمکم کنید
    اوریجین نمیخواد. اورجین رو پاک کن. اولا که نباید اجازه بدی بازی به اینترنت وصل شه. دوما آخرین آپدیت رو با جستجوی عبارت زیر بگیر و نصب کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اوریجین نمیخواد. اورجین رو پاک کن. اولا که نباید اجازه بدی بازی به اینترنت وصل شه. دوما آخرین آپدیت رو با جستجوی عبارت زیر بگیر و نصب کن:

کد:
    ممنون
    من اپدیت رو دانلود کردم (1.34gb) اورجین هم پاک کردم واپدیتو نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده کمک

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنون
    من اپدیت رو دانلود کردم (1.34gb) اورجین هم پاک کردم واپدیتو نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده کمک
    آیا با کمک فایروال, جلوی اتصال بازی به اینترنت رو گرفتی؟ اگه نگرفتی, که اشکال کار همونجاست و اگه گرفتی و باز هم ارور میده, کلا بازی رو پاک کن و از اول نصب و با این آپدیت آخری آپدیت کن و امتحان کن.

البته بمنظور اطمینان قبل از نصب دوباره ی بازی, رجیستری رو با نرم افزار زیر پاک سازی کن:

کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

آیا با کمک فایروال, جلوی اتصال بازی به اینترنت رو گرفتی؟ اگه نگرفتی, که اشکال کار همونجاست و اگه گرفتی و باز هم ارور میده, کلا بازی رو پاک کن و از اول نصب و با این آپدیت آخری آپدیت کن و امتحان کن.

البته بمنظور اطمینان قبل از نصب دوباره ی بازی, رجیستری رو با نرم افزار زیر پاک سازی کن:

کد:
    نه اصلا نمیدونستم باید اینجوری جلوی اتصال به اینترنت رو بگیرم میشه بهم بگید چه طوری باید انجام بدم؟
    و میشه بگید چه طوری باید ریجستر کنم ؟؟؟؟ (رفتم توی لینک که داده بودید ولی نفهمید باید چیکار کنم)
    ببخشید و ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه اصلا نمیدونستم باید اینجوری جلوی اتصال به اینترنت رو بگیرم میشه بهم بگید چه طوری باید انجام بدم؟
    و میشه بگید چه طوری باید ریجستر کنم ؟؟؟؟ (رفتم توی لینک که داده بودید ولی نفهمید باید چیکار کنم)
    ببخشید و ممنون
    من نمیدونم که آیا آنتی ویروسی که داری خودش فایروال داره یا نه. اگه داره که باید بری داخل تنظیماتش درست کنی. اگه نداره, من آنتی ویروس و فایروال رایگان زیر رو پیشنهاد میدم که بعد از نصب, هر موقع بازی یا نرم افزاری خواست به اینترنت وصل بشه, ازت سوال می پرسه و میتونی بگی آره یا نه:

کد:
    در مورد رجیستری هم, نرم افزار زیر رو نصب کن و باهاش اسکن کن. این نرم افزار کارش اینه که کلیدهای رجیستری زاید و بی استفاده ی ویندوز رو حذف میکنه و سرعت ویندوز رو کم و بیش بیشتر میکنه:

کد:
    Last edited by raya2; 26-02-2015 at 19:43.

تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من نمیدونم که آیا آنتی ویروسی که داری خودش فایروال داره یا نه. اگه داره که باید بری داخل تنظیماتش درست کنی. اگه نداره, من آنتی ویروس و فایروال رایگان زیر رو پیشنهاد میدم که بعد از نصب, هر موقع بازی یا نرم افزاری خواست به اینترنت وصل بشه, ازت سوال می پرسه و میتونی بگی آره یا نه:

کد:
    در مورد رجیستری هم, نرم افزار زیر رو نصب کن و باهاش اسکن کن. این نرم افزار کارش اینه که کلیدهای رجیستری زاید و بی استفاده ی ویندوز رو حذف میکنه و سرعت ویندوز رو کم و بیش بیشتر میکنه:

کد:
    سلام این برنامه هارو دانلود کردم ولی بازم همون ارور میده راه حل دیگه ای ندارید ؟؟ شرمنده

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام این برنامه هارو دانلود کردم ولی بازم همون ارور میده راه حل دیگه ای ندارید ؟؟ شرمنده
    آخرین راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که یه نسخه ی ریپک (بازی کامل همراه با آخرین آپدیت بگیری) که البته هیچ تضمینی نیست که دوباره این مشکلو نداشته باشی ولی ممکنه هم کار کنه:

کد:

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دوستان هنوز پک نیومده ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان هنوز پک نیومده ؟
    نه, پکی در کار نیست. فقط 2 تا DLC اومده که همراه اون آپدیتی که تو پست 202 اسمشو نوشتم, هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •