تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: موسسه کنکور آسان است(استاد احمدی) یــا موسسه ونوس ؟

داره خودمونی میشه ammar98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض موسسه کنکور آسان است(استاد احمدی) یــا موسسه ونوس ؟

راستش نمیدونم از کدام موسسه برای کنکور استفاده کنم !

این همه حجم تبلیغات از قلمچی ، گاج ، گزینه دو ، موسسه کنکور آسان است (استاد احمدی) و الانم موسسه ونوس !

واقعاً کدومش بدرد بخوره نمیدونم !

با مشاور موسسه استاد احمدی صحبت کردم تقریباً پکیجی که بهم پیشنهاد داد 4 میلیون تومن بود ! نمیدونم واقعاً بگیرم این لوح های فشرده رو یا نه ! 4 میلیون رو هم که دیگه متوجه هستید با خون دل آدم بدست میاره و پول کمی نیست ...

مشاورا هم که متاسفانه اکثراً دلال شدند و هر کسی میگه من بهترم ! بیا با من ! عین ادیان مختلف که هر کدومشو ببینی میگه بیا با من می برمت بهشت !

راستش بدجور موندم وسط ...

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

متاسفانه در ديزي خيلي گشاد شده ديگه عاقبتشم ميشه همين. من يه تاپيك در همين انجمن دارم صفحات قبلي رو نگاه كني ميبينيش كه با عنوان راهنماي DVD هاي آموزشي هست. از اونجايي كه خودم همه DVD هاي آموزشي موجود رو دارم ازشون استفاده كردم و نقد و بررسيشون رو توي اون تاپيك نوشتم

3. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

يه چيزي هم بگم اين پكيج احمدي معمولا بيرون از موسسه به قيمت زير 500 تومن هم ميشه كاملش رو تهيه كرد

5. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

یه مبحثی رو دیدم راجع به همین سی دی های احمدی اما خواستم اونجا پیغام بدم دیدم بسته است ! و مجبور شدم یه بحث جدیدی ایجاد کنم
    Last edited by ammar98; 06-10-2013 at 13:54.

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

متاسفانه موسسه آقای احمدی خیلی گرون میفروشه این DVD ها رو !

ونوس چطوره ؟
    Last edited by ammar98; 07-10-2013 at 12:35.

9. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

راستش نمیدونم از کدام موسسه برای کنکور استفاده کنم !

این همه حجم تبلیغات از قلمچی ، گاج ، گزینه دو ، موسسه کنکور آسان است (استاد احمدی) و الانم موسسه ونوس !

واقعاً کدومش بدرد بخوره نمیدونم !

با مشاور موسسه استاد احمدی صحبت کردم تقریباً پکیجی که بهم پیشنهاد داد 4 میلیون تومن بود ! نمیدونم واقعاً بگیرم این لوح های فشرده رو یا نه ! 4 میلیون رو هم که دیگه متوجه هستید با خون دل آدم بدست میاره و پول کمی نیست ...

مشاورا هم که متاسفانه اکثراً دلال شدند و هر کسی میگه من بهترم ! بیا با من ! عین ادیان مختلف که هر کدومشو ببینی میگه بیا با من می برمت بهشت !

راستش بدجور موندم وسط ...
    دوست عزیز به نظر من هر انتشاراتی تو یه درس خاص قویه
    شما باید منابع خوب رو از انتشارات و محصولات مختلف تهیه کنی
    نه اینکه به یه انتشارات متوصل بشی
    یه کنکوریه خوب باید بتونه از همه ی منابع استفاده کنه
    حالا در مجموع اگر بخوام به سوالتون جواب بدم که کدوم یکی از این موسسه ها بهتره باید بگم که به نظر من موسسه ی ونوس سطح خیلی بالاتری نسبت به کنکور اسان است داره
    تا اونجایی که من شنیدم می گن موسسه ی کنکور آسان است فقط زیست خیلی خوبی داره
    اونم من نمی دونم چون رشته ی خودم ریاضیه
    ولی موسسه ی ونوس شیمی و ریاضی و عربیش در حد عالیه
    قیمت محصولاتش هم از کنکور آسان است خیلی پایین تره
    همم اینکه مجوز داره
    برنامه ی تلوزیونی هم داره
    ولی کنکور اسان است داره از مجوز جوانه پویا استفاده می کنه.
    ولی بازم با توجه به حرفای اولی که زدم شما واسه هر درس بهتره از منبع خاصی داره
    مثلا برای درس فیزیک بهتره از کتاب های الگو یا میکرو طبقه بندی گاج استفاده کنی در آخر هم از کتاب آبی قلم چی
    در درس شیمی از موسسه ی ونوس یا کتاب های مبتکران یا کتاب های گویای تخته سیاه باید استفاده کنی چون بهترین نتیجه رو می ده
    دوست عزیز من بر اساس تجربه ای که دارم این حرفا رو بهت زدم
    اینکه شما چهار میلیون هزینه کنی و پکیج کنکور اسان است رو تهیه کنی مطمئن باش نتیجه نمی گیری
    یا اینکه شما بری تمام کتاب های مثلا فلان انتشارات رو تهیه کنی و مبنای درس خوندنت رو بزاری رو اون کتاب ها نتیجه ای نخواهی گرفت
    هر انتشارات یا موسسه ای تو یه درسی قویه و تو یه درسی ضعیف
    بنابراین باید ببینی هر موسسه تو چه درسی قویه و از اون استفاده کنی که شما هم قوی بشی
    امیدوارم حرفام براتون نتیجه ای سودمند داشته باشه

11. این کاربر از parasto1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

موسسه كنكور آسان است در درس زيست قويترين هست چون اساتيدش از بهترين هاي ايران هستن ( دكتر چلاجور و دكتر دادگستري ) ولي يه محصول زيست شناسي عرفان اكبري هم داره كه واقعا ضعيف و به درد نخور هست اصلا نبايد بهش پول داد.
    البته در حال حاضر بهترين محصولات موسسه كنكور آسان است؛ محصولات رياضي و فيزيك مهندس مسعودي هستن.
    موسسه ونوس فقط در درس شيمي از كنكور آسان است بهتره كه اونم ديگه هيچ اهميتي نداره وقتي شيمي بازرگاني هست يعني حرف اول و آخر رو موسسه مبتكران در شيمي ميزنه.
    كنكور آسان است خيلي وقته براي خودش مجوز جداگانه گرفته.

در كل من هم 4 ميليون تومن پول بابت پكيج كنكور آسان است رو اشتباه ميدونم. فقط زيست و فيزيك و رياضيش براي دانش آموزان متوسط به درد ميخورن كه اونا رو هم بعضي جاها با قيمت خيلي پايين تر ميفروشن.

13. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

موسسه كنكور آسان است در درس زيست قويترين هست چون اساتيدش از بهترين هاي ايران هستن ( دكتر چلاجور و دكتر دادگستري ) ولي يه محصول زيست شناسي عرفان اكبري هم داره كه واقعا ضعيف و به درد نخور هست اصلا نبايد بهش پول داد.
    البته در حال حاضر بهترين محصولات موسسه كنكور آسان است؛ محصولات رياضي و فيزيك مهندس مسعودي هستن.
    موسسه ونوس فقط در درس شيمي از كنكور آسان است بهتره كه اونم ديگه هيچ اهميتي نداره وقتي شيمي بازرگاني هست يعني حرف اول و آخر رو موسسه مبتكران در شيمي ميزنه.
    كنكور آسان است خيلي وقته براي خودش مجوز جداگانه گرفته.

در كل من هم 4 ميليون تومن پول بابت پكيج كنكور آسان است رو اشتباه ميدونم. فقط زيست و فيزيك و رياضيش براي دانش آموزان متوسط به درد ميخورن كه اونا رو هم بعضي جاها با قيمت خيلي پايين تر ميفروشن.
    دوست عزیز نمی دونم شما کنکوری هستی یا نه
    نمی خوام تو دلت رو خالی کنم یا هر چیزی
    ولی تکنیک های تستی که آقای امیر مسعودی واسه درس فیزیک و ریاضی ارائه می دن رو اگر تو کنکور های 10 سال گذشته بررسی کنید حدودا تو 50 درصد از سوالا جواب نمی ده
    من خودم کنکوری هستم
    از محصولات هر دو تا موسسه هم استفاده کردم
    اتفاقا چند ماه پیش تو نمایشگاه کتاب هم تو انتشارات ...... من یکی از فروشنده ها کتاب هاشون بودم
    دانش آموزایی که میومدن واسه خرید کتاب و من ازشون می پرسیدم که تکنیک ها جواب می ده یا نه می گفتن که تکنیک های آقای مسعودی جواب نمی ده و واسه یه درسی مثل فیزیک و ریاضی دنبال کتاب تکنیکی خوب می گشتن
    واسه این می پرسیدم چون واسه خودم جواب نداده بود گفتم شاید من اشتباهی دارم ولی ظاهرا مشکل از من نبوده
    حالا نمی دونم والا
    شاید واسه شما جواب داده
    امیدوارم موفق باشید.

15. این کاربر از parasto1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من كنكور رو با رتبه خوب پشت سر گذاشتم. الان هم دوساله كه مشاور كنكور هستم
    اون دانش آموزاني كه شما ميگفتين يا مرور نكردن مطالب رو يا اينكه محصولاتي كه استفاده كردن قديمي بوده. من تا حالا نديدم كسي حركت شناسي رو استفاده كرده باشه ولي ازش ناراضي باشه. ضمنا مسعودي نگفته كه همه سوالت رو با تكنيك ميشه حل كرد. تكنيك هاي مسعودي خيلي وقتا فقط يه قسمت از سوال الكتريسيته يا ديناميك رو حل ميكنن كه اين خودش باعث كاهش خطا ( كمتر شدن محاسبات ) و صرفه جويي زياد در زمان ميشه.
    يكي از دلايلي كه خيلي ها از مسعودي بد ميگن اينه كه نميخوان رقيباشون ديگه از DVD ها استفاده كنه. متاسفانه اين مورد هم اصلا كم نيست.

17. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •