من یه مشکل با ویندوزم دارم! ویندوز 8 استفاده میکردم که به دلایلی مجبور شدم عوضش کنم
اول ویندوز 8.1 رو نصب کردم (با فایل ایزو و یک فلش ) ولی به دلم ننشست و وقتی هم دیدم یکی از فولدرام به اسم d:/music توش اخلال ایجاد شده دوباره ویندوز 8 رو با همون روش با فلش نصب کردم ... این کار رو هم با برنامه WinUSB Maker 1.8 انجام دادم! و فلش رو بوتیبل کردم
هر دو بار که ویندوز رو عوش کردم وقتی ویندوز نصب میشد (مرحله اولش) بعد که ری استارت میشد دوباره میرفت تو همون صفحه اول نصب ویندوز! و دفعه بعد که نصب میکردم موقع ری استارت شدن فلش رو می کندم از لپتاپ احتمالا این برنامه برنامه کارآمدی نبود و الان من مثلا یه سری از آیکونا رو تو ویندوز نمی بینم و کامل نصب نشده انگار
این عکسو ببینین

حالا اینا که اصلا مهم نیستن من مشکلم با اینه که فکر میکنم من به عنوان تنها یوزر لپتاپم به عنوان ادمین شاید شناخته نمیشم توی ویندوز 8 انگار
میخام به اون فولدر و زیرفولدراش درسترسی پیدا کنم )d:/music) یه خطاهایی میده که اسکرین شاتشو میزارم

continue میزنم بعد

میرم سکیوزیتی تب

بعد ادونسد

و از این دیگه هیچی نمیدونم در این مورد کمکم کنید

و اینجام میگه که به اینجا دسترسی ندارم حتی بعنوان ادمین!

اگه میشه کمکم کنید در این مورد! ویندوزمو که 100% عوض خواهم کرد دوباره ولی میدونم عوضم کنم شاید دوباره همین مشکل باشه!
یه کمک دیگه هم این که یه برنامه درست حسابی تر برای بوتیبل کردن فلش و نصب ویندوز باهاش رو معرفی کنید
مرسی