تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: معرفی و بررسی انواع مودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مدل 3420 که اینجا معرفی شده دارم ولی جوابگو نیست چون از فاصله 10 20 متری باید از سه چهارتا دوار ضخیم رد بشه برای همین من این مدل ایسوس را میخوام بخرم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیا شما اطلاعاتی ازش داری چجوری روتری هست و همه دانگلی را ساپورت میکنه بخصوص دانگل 3372 ایرانسل را. ممنون
    وای فای های indoor دارای استاندارد های یکسانی از لحاظ میزان پوشش دهی هستند بنابراین بیخود برای وای فای قویتر هزینه نکنید. شما برای افزایش برد وای فای 2 تا را حل دارید:
    1. استفاده از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برند TP-Link با قیمت حدودا" 80 هزار تومن.
    2. استفاده از کیت وای فای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برند TP-Link با قیمت حدود 250 هزار تومن.
    Last edited by iDownload & iGame; 05-01-2016 at 11:51.

2. 2 کاربر از iDownload & iGame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من یه مودم جیبی در حدود قیمت 300 هزارتومان میخوام که برق لازم نداشته باشه .چه مودمی پیشنهاد میکنید؟ و از چه سیم کارتی استفاده کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط name
    آیا شما اطلاعاتی ازش داری چجوری روتری هست و همه دانگلی را ساپورت میکنه بخصوص دانگل 3372 ایرانسل را. ممنون
    روتر DIR-514 دیلینک تقریبن همه دانگل های 4 جی و 3 تری رو ساپورت میکنه.روتر خیلی خوبیه بردش اندازه برد یه مودم وایرلسه.یه پورت لن و یه پورت اینترنت هم داره.کوچیک و جمع و جورم هست.کار باهاشم خیلی راحته.3372 هواوی رو خیلی خوب ساپورت میکنه.البته باید آپدیت بشه فریمورش.نسبت به مشابه تی پی لینکش برتری داره.
    Last edited by pooya777; 07-01-2016 at 10:59. دليل: راستی توجه نکردم یه مودم سه آنتنه داشتی و برات جوابگو نبوده.اینم که روتره با آنت داخلی.ولی ده متر که خیلی نیست. نمیدونم دیگه!

پروفشنال naser.051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مودم وجود داره که قابلیت VPN داشته باشه؟ یعنی مثل ویندوز که با کانکشن وصل میشیم به سرور میخوام مودم توش یوزر و پسورد و ای پی بخوره و خودش مستقل وصل بشه ایا همچین چیزی هست؟

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودم وجود داره که قابلیت VPN داشته باشه؟ یعنی مثل ویندوز که با کانکشن وصل میشیم به سرور میخوام مودم توش یوزر و پسورد و ای پی بخوره و خودش مستقل وصل بشه ایا همچین چیزی هست؟
    مودم خیر ولی روترهایی که یک پورت WAN و 4 پورت LAN دارن این قابلیت رو دارن.
    پورت LAN مودم رو باید وصل کنید به پورت WAN روتر و از طریق کنسول روتر در قسمت WAN وی پی ان ست کنید.
    فقط نکته مهمش اینه که رینج آی پی مودم و رینج آی پی LAN روتر باید متفاوت باشن.

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مودم خیر ولی روترهایی که یک پورت WAN و 4 پورت LAN دارن این قابلیت رو دارن.
    پورت LAN مودم رو باید وصل کنید به پورت WAN روتر و از طریق کنسول روتر در قسمت WAN وی پی ان ست کنید.
    فقط نکته مهمش اینه که رینج آی پی مودم و رینج آی پی LAN روتر باید متفاوت باشن.
    خب یک روتر معرفی کنید که شخصا پنل ادمین رو دیده باشید چون الان بیشتر مودم ها و روتر ها اسم وی پی ان دارن تو مشخصاتشون اما وی پی ان نمیشه ست کرد حالا شما یکی که مطمنی رو معرفی کن

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب یک روتر معرفی کنید که شخصا پنل ادمین رو دیده باشید چون الان بیشتر مودم ها و روتر ها اسم وی پی ان دارن تو مشخصاتشون اما وی پی ان نمیشه ست کرد حالا شما یکی که مطمنی رو معرفی کن
    همین 3G/4G روترهای معروف تی پی لینک مدل TL-MR3220 و TL-MR3420 این قابلیت رو دارن.

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

همین 3G/4G روترهای معروف تی پی لینک مدل TL-MR3220 و TL-MR3420 این قابلیت رو دارن.
    من که ندیدم تو این روتر بشود وی پی ان ست کرد شما متوجه منظورم نشدی انگار من میخوام وی پی ان ست کنم یعنی یوزر و پسورد و ای پی همانند کانکشن در ویندوز ست میکنیم وصل میشیم اینکارو میخوام روتر انجام بده

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که ندیدم تو این روتر بشود وی پی ان ست کرد شما متوجه منظورم نشدی انگار من میخوام وی پی ان ست کنم یعنی یوزر و پسورد و ای پی همانند کانکشن در ویندوز ست میکنیم وصل میشیم اینکارو میخوام روتر انجام بده
    صفحات 42 و 43 رو بخونید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

TL-MR3220 شیار سیمکارات داره یا دانگل بهش وصل میشه؟ بعد اینو میشه مثلا کابل لن از مودم بیاد تو این روتر و این روتر نت بگیره و بخش کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •