تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: فول اکتیو کردن ویندوز 8

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

14 فول اکتیو کردن ویندوز 8

سلام
    من یه مشکل در مورد اکتیو کردن ویندوز 8 دارم (Windows 8 Emprise) من تازه ویتدوز زدم بعد تو خود نرم افزار اکتیو اتوماتیک داره که بعد تمام شدن نصب ویندوز نصب میشه اما این اتفاق نمیفته ! البته اکتیو دستی هم داره که اون هم کار نمیکنه!!! من دو سه برنامه برای اکتیو کردن ویندوز 8 نصب کردن ولی نتیجه ای نداده . آخرین برنامه ای که نصب کردم برنامه KMSpico هستش که همراه با آفیس 2013 هست و ورزن های مختلفی داره
    نصبش کردم اکتیو شد ولی ولی فول اکتیو نشد یعنی بعد از 5 ماه دوباره اکتیو شدن میخواد !!!
    کسی میدونه چطور میتونم ویندوز 8 (Windows 8 Emprise) رو فول اکتیو کنم بدون محدودیت زمانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته با توضیح کامل

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به نظر من تنها راه اکتیو دایمی و بدور از هر نوع استفاده از کرکهای مختلف که حتی ممکنه الوده باشن استفاده از روش اسکایپ هست که اموزشش تو همین انجمن موجوده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

برای اکتیو کردنش کافیه یه اکتیویتور مطمئن داشته باشید من الان یه ساله نصب کردم و با یه اکتیویتور که اسم خاصی هم نداشت فعالش کردم از اسکایپ هم استفاده نکردم الان هم هیچ مشکلی پیش نیومده هنوز(البته خدا رو شکر). کمی تو اینترنت بگرد حتما یه اکتیویتور خوب و دائمی مثله من پیدا میکنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوست عزیز بیشتر راهنمایی کن من حدودا 5 تا اکتیویتور مختلف از گوگل سرچ و دانلود کردم . هیچ کدوم جواب نداده . اگه بتونی یک لینک خوب بدی یا خودت آپلود کنی ممنون میشم

میخواستم عکسی از windows activation بزارم ببینید که با اکتیو کردنم زمان نامحدود نشده فقط 5 - 6 ماه به عقب افتاده !
    اگر فول اکتیو نشه بیشتر بازی ها و برنامه روی ویندوز نصب نمیشه

Last edited by kianstar; 02-10-2013 at 18:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

کسی نیست کمکم کنه ؟؟!؟!؟!؟!؟!؟! لطفا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •