تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: اگر 2 مهاجم در مقابل دروازه بان باشند و دفاعی بین آنها نباشد، پاس دادن یک مهاجم به دیگری آفساید است

راي دهنده
21. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

8 38.10%
  • خیر

4 19.05%
  • بستگی به شرایط دیگر دارد.

9 42.86%
صفحه 21 از 21 اولاول ... 111718192021
نمايش نتايج 201 به 209 از 209

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ ورزشی

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بیشتر از ۲-۳ دقیقه نمیتونم بدوم چکار باید بکنم که این مقدار افزایش پیدا کنه؟
    میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؟؟

اینکه نمی تونی برای مدت طولانی دو بری....علتش ضعف بدن و لرزش عضلات هست؟؟؟یا کم آوردن نفس؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؟؟

اینکه نمی تونی برای مدت طولانی دو بری....علتش ضعف بدن و لرزش عضلات هست؟؟؟یا کم آوردن نفس؟
    میشه گفت هردو ولی بیشتر نفس کم میارم
    من از کودکی ورزش نمیکردم و همیشه میپیچوندم
    الانم نزدیک سربازیم هست ( حدود یک سال دیگه ) میترسم با این وضع اونجا ی 10 سالی اصافه خدمت بخورم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه گفت هردو ولی بیشتر نفس کم میارم
    من از کودکی ورزش نمیکردم و همیشه میپیچوندم
    الانم نزدیک سربازیم هست ( حدود یک سال دیگه ) میترسم با این وضع اونجا ی 10 سالی اصافه خدمت بخورم

نفس کم آوردن به خاطر پایین بودن حجم ریه هاتون هست....این افزایش حجم ریه رو....می تونی اول با شنا کردن که یه ورزش هوازی هست بالا ببری...که در کنارش ناخودآگاه توان عضلات هم بالا میره...

بعد کم کم شروع کنی برای دو..بدن رو اماده کنی...

اول از همه که حتمن قبلش خوب گرم کن بدنت رو....با پیاده روی معمولی شروع کن...کم کم سرعتت را افزایش بده.....برو به سمت پیاده روی سریع....

در نهایت بعد از چند مین که حس کردی ضربان قلبت بالا رفته و آماده ای....دو روشروع کن...همون 3 دقیقه ای که می تونی بدو...بعد دوبارهسرعت رو کم کن پیاده روی سریع 5 دقیقه...باز 3 دقیقه دو....

تنها راهش اینه که به جای یکسره دوییدن...دو رو طی چند ست انجام بدی....

دو...برای استراحت کمی پیاده روی سریع و نفس گیری...دوباره دو....

درد قفسه سینه و ریه هم یک چیزه طبیعی هست برای کسی که تازه دو رو شروع کرده

4. 2 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

نفس کم آوردن به خاطر پایین بودن حجم ریه هاتون هست....این افزایش حجم ریه رو....می تونی اول با شنا کردن که یه ورزش هوازی هست بالا ببری...که در کنارش ناخودآگاه توان عضلات هم بالا میره...

بعد کم کم شروع کنی برای دو..بدن رو اماده کنی...

اول از همه که حتمن قبلش خوب گرم کن بدنت رو....با پیاده روی معمولی شروع کن...کم کم سرعتت را افزایش بده.....برو به سمت پیاده روی سریع....

در نهایت بعد از چند مین که حس کردی ضربان قلبت بالا رفته و آماده ای....دو روشروع کن...همون 3 دقیقه ای که می تونی بدو...بعد دوبارهسرعت رو کم کن پیاده روی سریع 5 دقیقه...باز 3 دقیقه دو....

تنها راهش اینه که به جای یکسره دوییدن...دو رو طی چند ست انجام بدی....

دو...برای استراحت کمی پیاده روی سریع و نفس گیری...دوباره دو....

درد قفسه سینه و ریه هم یک چیزه طبیعی هست برای کسی که تازه دو رو شروع کرده
    با تشكر از جواب كاملتون
    فقط يك سوال
    من در طول روز زياد بصورت چهار زانو ميشينم مثلا حدود ٤٠دقيقه مدام و عادت كردم ايا اين روش نشستن تاثير منفي در دوييدن دارد؟
    چون اولين جاي از بدنم كه در حين دوييدن تحت فشار قرار ميگيره پاهام هستند

- - - Updated
    Last edited by HOJ-JAT; 26-08-2015 at 23:59.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشكر از جواب كاملتون
    فقط يك سوال
    من در طول روز زياد بصورت چهار زانو ميشينم مثلا حدود ٤٠دقيقه مدام و عادت كردم ايا اين روش نشستن تاثير منفي در دوييدن دارد؟
    چون اولين جاي از بدنم كه در حين دوييدن تحت فشار قرار ميگيره پاهام هستند

- - - Updated

خواهش می کنم دوست عزیز

نه چهار زانو نشستن تاثیر منفی برای دویدن نداره...

این یه چیزه طبیعیه...مسلما اولین عصلاتی که برای دو درگیر میشن...عضلات پا از جمله دو قلو و همسترینگ و چهار سر ران هست....

حتی در نتیجه ی بیش از حد فشار آوردن به عضلات و به دویدن ادامه دادن...احساس سوزش شدید هم در عضلات پیش میاد..گاهی هم ممکنه دچار اسپاسم بشه عضلات...

7. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دروود
    دوستان من سال 89 اقدام به ورزش کردن کردن برای لاغری. فقط هم با دو و کوه
    25 کیلو کم کردم اما کل بدن مثل شکم و سینه بسیار شل هستند. بازو هایم افتاده و هیچی عضله ندارد(البته ان موقع هم شل بود اما نه مثل الان)
    رژیم سر خود هم نگرفتم و زیر نظر متخصص تغذیه بودم. البته کم خون هم هستم و ارثی هست و درمان خاصی هم ندارد..همان موقع که کوه میرفتم و ورزش میکردم هم اصلا نفس نداشتم.. و برای همه تعجبی بود و برای کم خونی که پیش پزشک متخصص خون رفتم میگفت زیاد فشار نیار در ورزش به خودت
    همان سال 1 ماه رفتم بدنسازی و بسیار کم جون بودم و به خاطر اضافه وزن ، و اشتها ، ول کردم بدنسازی
    الان چه توصیه ای برای وضع من دارید؟ که بدن از شل و ول در بیاد و جون بگیره با توجه به ضعیف بودن جسمانی(کلا به صورت ذاتی مقداری کم جون هستم نسبت به بقیه که پزشک گفت به خاطر کم خونی ات هست)

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دروود
    دوستان من سال 89 اقدام به ورزش کردن کردن برای لاغری. فقط هم با دو و کوه
    25 کیلو کم کردم اما کل بدن مثل شکم و سینه بسیار شل هستند. بازو هایم افتاده و هیچی عضله ندارد(البته ان موقع هم شل بود اما نه مثل الان)
    رژیم سر خود هم نگرفتم و زیر نظر متخصص تغذیه بودم. البته کم خون هم هستم و ارثی هست و درمان خاصی هم ندارد..همان موقع که کوه میرفتم و ورزش میکردم هم اصلا نفس نداشتم.. و برای همه تعجبی بود و برای کم خونی که پیش پزشک متخصص خون رفتم میگفت زیاد فشار نیار در ورزش به خودت
    همان سال 1 ماه رفتم بدنسازی و بسیار کم جون بودم و به خاطر اضافه وزن ، و اشتها ، ول کردم بدنسازی
    الان چه توصیه ای برای وضع من دارید؟ که بدن از شل و ول در بیاد و جون بگیره با توجه به ضعیف بودن جسمانی(کلا به صورت ذاتی مقداری کم جون هستم نسبت به بقیه که پزشک گفت به خاطر کم خونی ات هست)
    سلام دوست عزیز...

ورزش های هوازی صرفن چربی ها رو از بین میبره...و هیچ فرم دهی روی بدن انجان نمیده...عضلات رو سفت و شکل گرفته نمیکنه....

بهترین راه برای کاهش وزن ورزش هوازیه...ولی بعد از کاهش وزن لازمه که بدن سازی انجام بدید تا....تا بدن فرم بگیره عضلات ورزیده و سفت بشه..

حین ورزش هر وقت دیدی داری کم میاری..قرص جوشان مولتی ویتامین استفاده کن....

100 درصد این بیحالی و بی جو نی و خستگی که میگی از کم خونیه...درمان شدنیه به راحتی با دارو و تغذیه صحیح...

قرص مولتی ویتامین هم می تونی به صورت روزانه استفاده کنی...آمپول نوروبیون هم خیلی کمک کننده هست..اگر غلظت خون و فشارخون بالا نداری...

10. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز...

ورزش های هوازی صرفن چربی ها رو از بین میبره...و هیچ فرم دهی روی بدن انجان نمیده...عضلات رو سفت و شکل گرفته نمیکنه....

بهترین راه برای کاهش وزن ورزش هوازیه...ولی بعد از کاهش وزن لازمه که بدن سازی انجام بدید تا....تا بدن فرم بگیره عضلات ورزیده و سفت بشه..

حین ورزش هر وقت دیدی داری کم میاری..قرص جوشان مولتی ویتامین استفاده کن....

100 درصد این بیحالی و بی جو نی و خستگی که میگی از کم خونیه...درمان شدنیه به راحتی با دارو و تغذیه صحیح...

قرص مولتی ویتامین هم می تونی به صورت روزانه استفاده کنی...آمپول نوروبیون هم خیلی کمک کننده هست..اگر غلظت خون و فشارخون بالا نداری...

درود
    من تالاسمی مینور هستم و پزشک گفت همین هست و درمان ندارد.
    اصلا بازو ها خیلی شل و ول هست . مثل معتاد های داخل جوب. من فکر نکنم به این سادگی سفت بشود
    باور کنید، جون بدنسازی ندارم. دست هام خیلی ضعیف هست...
    Last edited by iranch; 20-09-2015 at 05:50.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    من تالاسمی مینور هستم و پزشک گفت همین هست و درمان ندارد.
    اصلا بازو ها خیلی شل و ول هست . مثل معتاد های داخل جوب. من فکر نکنم به این سادگی سفت بشود
    باور کنید، جون بدنسازی ندارم. دست هام خیلی ضعیف هست...
    باید نوع تالاسمی مشخص بشه....نوع خفیف باشه..درمانش فولیک اسید و قرص آهن هست.....

بدن سازی که میگم نباید انتظار داشته باشی در عرض 2-3 ماه جواب بگیری.....از نظر من یک سال بعد میتونی تغییرات رو مشاهده کنی...
    بدن رو یاختن هم چیز راحت و آسونی نیست حق داری...زمان بر هست و باید حوصله به خرج بدی...همون طور که حوصله و اراده به خرج دادی برای کاهش وزن...

تنها پیشنهادی که می تونم بدم اینه که از ویتامین ها استفاده کنی..هم به طور طبیعی تو تغذیه هم به صورت قرص....
    آمپول نوروبیون که فوق العاده عالیه برای افزایش توان عضلات و سرحال شدن....ویتامین های گروه B چیزی هست که بدنت نیاز داره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •