تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: آموزش کامل php از پایه (از زیر صفر ) به سوی (100)

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

نرم افزارشا نصب کردم تصویرش زرد رنگه روشم که کلیک میکنم باز نمیشه تمام کتابخانه هاشم نصب کردم نمیدونم چشه؟
    اگر همون ارور رو داره باید expres سالهای مخلتف رو همونطور که اونجا توضیح داده داشته باشی

اگر ارور دیگه ای داره از لاگش نگاه کن بگو

داره خودمونی میشه z.seifadini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

اگر همون ارور رو داره باید expres سالهای مخلتف رو همونطور که اونجا توضیح داده داشته باشی اگر ارور دیگه ای داره از لاگش نگاه کن بگو
    ارور نداره اکسش به صورت administrator هست

کاربر فعال طراحی صفحات وب hamedarian2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

نرم افزارشا نصب کردم تصویرش زرد رنگه روشم که کلیک میکنم باز نمیشه تمام کتابخانه هاشم نصب کردم نمیدونم چشه؟
    1- همیشه آخرین نسخه نرم افزار رو نصب کنید. برای مثال، برحسب نوع سیستم عاملتون، یکی از نسخه های 32 بیتی یا 64 بیتی WAMP Server رو از لینک زیر دانلود کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2- بعد از نصب، اگه دیدین آیکن برنامه نارنجیه، از منوی Wamp گزینه Apache و بعد Service و بعد Test Port 80 رو اجرا کنید. اگه پیغام خطایی دیدین که توش نوشته Microsoft HTTPAPI/2.0 پورت 80 رو گرفته، از Control Panel ویندوز، گزینه Administrative Tools و بعد Services رو انتخاب کنید. حالا اگه ویندوز شما XP هست، دنبال IIS Admin و اگه ویندوز شما 7 هست، دنبال Internet Information Services بگردین و روش دوبار کلیک کنید و Stop رو بزنید و بعد، از قسمت Startup Type هم گزینه Disabled رو انتخاب کنید تا با Restartشدن سیستم، دوباره سروکله این مزاحما پیدا نشه. ضمناً توی هر دو نسخه ویندوز هم دنبال Web Deployment Service و World Wide Web Publishing بگردین و اگه پیداش کردین، همون بلایی که سر IIS آوردین، سر اونها هم بیارین.
    3- WAMP (یا هر برنامه مشابه دیگه مثل XAMPP و...) که نصب کردین رو حذف کنید و پوشه اون رو هم (مثلاً C:\wamp) بصورت دستی و کامل پاک کنید و بعد دوباره نصب کنید.
    4- اگه موقع نصب، پیغام خطا برای فایل msvcr100.dll مشاهده کردین، فایل ضمیمه رو دریافت کنید و از حالت فشرده خارج کنید و فایل dll رو توی پوشه System32 (برای ویندوزهای 32بیتی) ی SysWOW64 (برای ویندوزهای 64بیتی) در داخل پوشه ویندوز خودتون کپی کنید و دوباره برنامه رو نصب کنید. اگه باز هم خطا داد، مطابق فایل readme.txt همراه فایل dll عمل کنید تا فایل dll رو به سیستم به کمک دستور regsvr32 بشناسونید!
    5- اگه با انجام تمام مراحل بالا باز هم مشکل رفع نشد، به احتمال زیاد یک برنامه سمج دارین که پورت 80 رو گرفته. خیلی برنامه ها از این پورت خوششون میاد. مثلاً Skype و TeamViewer هم از این پورت برای انتقال استفاده میکنن. باید تنظیمات اونها رو عوض کنید:
    TeamViewer مسیر (Extras -> Options -> Advanced -> Show advanced options -> Advanced network settings -> Don't use incoming port (80
    Skype مسیر (Tools -> Connection options -> Use Port 80 and 443 as alternatives for incoming connections (enabled
    بقیه برنامه ها هم هرکدوم تنظیمات خودشون رو دارن.
    6- اگه باز هم جواب نداد یا کلاً نخواستین تنظیمات بقیه برنامه ها رو عوض کنید، میتونید از Apache بخواین از یک پورت دیگه استفاده کنه. برای این کار، روی آیکن Wamp کلیک کنید و از منوی Apache گزینه httpd.conf رو انتخاب کنید و دنبال خطوط زیر بگردین:
    Listen 80
    ServerName localhost:80
    و بجای عدد 80 توی هر دو خط، عدد دیگری (مثلاً 8080) بگذارین و فایل رو Save کنید و دوباره Wamp رو نصب کنید یا از منوی Wamp گزینه Restart All Services رو انتخاب کنید.
    فقط یادتون باشه که چون پورت پیشفرض توی پروتکل HTTP پورت 80 هست و Apache الآن دیگه از پورت پیشفرض اس

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ببخشید بقیش جاموند
    بعد اینکه پورت رو عوض کردین باید آدرس رو به این صورت بنویسین مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

ببخشید بقیش جاموند
    بعد اینکه پورت رو عوض کردین باید آدرس رو به این صورت بنویسین مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پورتشا عوض کردم سبز شد یه سوال مگه نباید رو ایکونش که کلیک میکنیم باز بشه؟ بعد قسمت php بریم؟ من اصلا باز نمیشه از نوار پایینم که نگاه میکنم جایی نداره که کد بنویسم داخلش

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

پورتشا عوض کردم سبز شد یه سوال مگه نباید رو ایکونش که کلیک میکنیم باز بشه؟ بعد قسمت php بریم؟ من اصلا باز نمیشه از نوار پایینم که نگاه میکنم جایی نداره که کد بنویسم داخلش
    ومپ وب سروره جایی برای کد نویسی نداره

وقتی سبز شد شما میتونی فایل های php رو داخل پوشه www کپی کنید و از طریق ادرس localhost فراخوانی کنید و میبینید که اجرا خواهند شد

کاربر فعال انجمن ادبیات M0RTEZA_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    توی

پيش فرض

چرا از XAMPP استفاده نمیکنید.بهتره که

8. این کاربر از M0RTEZA_R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

از چه نظر بهتره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

<?php
    sx=25;
    sy=75;
    function test(){
    global sx,sy;
    sy=sx+sy;

}
    test();
    echo sy;

?>

من این کدا نوشتم باید 100 چاپ کنه نمیکنه؟ ازدستور پرینتم که استفاده میکنم echo همه چیا مینویسه

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

<?php
    sx=25;
    sy=75;
    function test(){
    global sx,sy;
    sy=sx+sy;

}
    test();
    echo sy;

?>

من این کدا نوشتم باید 100 چاپ کنه نمیکنه؟ ازدستور پرینتم که استفاده میکنم echo همه چیا مینویسه
    شما باید کدها رو داخل یک فایل مثلا index.php بنویسین و بعد اونو داخل یک پوشه مثلا به نام test قرار بدین و این پوشه رو داخل پوشه www این نرم افزار قرار بدین اونوقت با این آدرس توی مرورگر خروجی رو ببینید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /test/index.php

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •