تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 56

نام تاپيک: آموزش کامل php از پایه (از زیر صفر ) به سوی (100)

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

به شما اطلاعات غلط دادن PHP به حروف بزرگ یا کوچک حساس نیست اما تو نام متغیرها حساس است مثلا name$ با NAme$ فرق میکنه
    حساسه دوسته من، حتی اگه 1 مورد حساسیت هم باشه باید رعایت بشه.
    html که نیست عشقی بنویسیم

دقیقا همیشه این حرفا باعث شده من از برنامه نویسی بدم بیاد. چون هر وقت میخواستم برم یه زبانی رو یاد بگیرم, چند نفر اومدن گفتن باید قبلش این رو یاد داشته باشی. بعد که رفتم ببینم اون چه جوریه, دیدم اون هم برای خودش یه کتاب 600 صفحه ای هست. همین باعث میشد بیخیالش بشم.

دوستان الان با وجود اینترنت اصلا نیازی نیست کتاب بخونید (البته اگر دوست دارید و وقت دارید بخونید). در حقیقت کسی که زبان انگلیسی بلد باشه, تمام زبانهای برنامه نویسی رو بلده.

شما کافیه یه کمی در رابطه با اون زبان بدونید. مثلا بدونید برای آندروید فلان برنامه لازمه و قبلش از شروع برنامه نویسیش یه کم باهاش کار کنید. یا میتونید برای آشنایی چند صفحه اول کتابش رو مطالعه کنید. دیگه بقیش رو میتونید از اینترنت پیدا کنید.

یعنی شما به هر سئوالی که ممکنه بهش بر بخورید, مطمئن باشید که دهها نفر دیگه هم تو اینترنت به اون مشکل برخوردن و این سئوال رو تو اینترنت مطرح کردن و جواب گرفتن. کار شما اینه که برید ببینید راه حلی که برای اون مطرح کردن چی بوده.

یکی از معروفترین سایت ها, سایت Stackoverflow هست که وقتی برنامه نویسی (به خصوص جاوا یا آندروید) رو شروع کنید, اینجا میشه پاتق همیشگی تون. این سایت به قدری فعاله که من یه بار یه سئوالی رو پرسیدم تو کمتر از 5 دقیقه که من رفتم برای خودم چایی بریزم و برگردم, دیدم 5 نفر جوابم رو دادن.
    بله هر کاری یک پیش زمینه ای می خواد.
    لازم نیست هر 600 صفحه رو بخونید همین که قسمت های اصلی و پایه اون زبان رو بفهمی بسه.

ربطی نداره، حتی زبان هایی مثله پایتون که به زبان انسان هم نزدیک هستند بازم به یادگیری دارند. لطفا اطلاعات غلط ندید. برنامه نویسی خیلی نکات ظریف داره. با این حرفتون دیگه زبان برنامه نویسی لازم نیست ! یه متن انگلیسی مینویسیم خود به خود برنامه میشه !
    شما کی تو حرف های روزمرتون کی ; میزارید آخر حرفتون ؟ یا کی به بزرگ و کوچیک بودن کلماتی که استفاده می کنید تاکید دارید ؟

برای یادگیری طراحی هیچ کاری مثله گشتن و تغییر دادن کد ها نمیتونه به شما کمک کنه.

در ظمن برای یادگیری php باید یک پیش زمینه داشته باشید. شما php رو که فول باشید چه طور می خواید پیادش کنید ؟

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ربطی نداره، حتی زبان هایی مثله پایتون که به زبان انسان هم نزدیک هستند بازم به یادگیری دارند. لطفا اطلاعات غلط ندید. برنامه نویسی خیلی نکات ظریف داره. با این حرفتون دیگه زبان برنامه نویسی لازم نیست ! یه متن انگلیسی مینویسیم خود به خود برنامه میشه !
    شما کی تو حرف های روزمرتون کی ; میزارید آخر حرفتون ؟ یا کی به بزرگ و کوچیک بودن کلماتی که استفاده می کنید تاکید دارید ؟
    نه عزیز, متن من رو دوباره بخونید متوجه میشید. منظور من این نیست که برنامه نویسی همون زبان انگلیسیه. منظور من این بود که شما اگر زبان انگلیسی رو بلد باشید به راحتی و با یک سرچ ساده میتونید هر زبان برنامه نویسی که دلتون میخواد رو یاد بگیرید (زبان برنامه نویسی یا اصلا هر چی)...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان - نصف جهان

پيش فرض

یک سوال
    اینطور که من متوجه شدم php برای اتصال به سرور هست
    و با php نمیشه سایت طراحی کرد

حالا ما قالب سایت رو با چه برنامه ای بنویسیم

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

قالب رو نمينويسن، طراحي مي كنن
    با HTML پي ريزي ميكنند و با CSS استايل دهي انجام ميشه و تا حدودي انيميشن ها و حركت ابجكت ها
    Jquery هم براي طراحي هاي حرفه اي و سطح بالا

موفق باشيد

کاربر فعال طراحی صفحات وب hamedarian2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یک سوال

اتفاقا php برای طراحی سایت ساخته شده
    در محیط اینترنت کامپیوتری که صفحات وب ما داخلش قرار میگیرن و اجرا میشن رو میگن سرور و کامپیوتر کاربرانی که در جای دیگری این صفحات را مشاهد میکنن بهش میگن کلاینت
    کاربران با کلیک روی یک دکمه یا لینک و یا باز کردن یک صفحه جدید درخواستی رو به سمت سرور میفرستن که php در سمت سرور اونها رو طبق درخواست کاربر پردازش میکنه و خروجی مورد نظر رو با html و css و جاوا اسکریپت تولید میکنه و برای کاربر ارسال میکنه چون مرورگر فقط html+css+js رو میشناسه

واسه طراحی قالب بهتون بوت استرپ را پیشنهاد میکنم
    Last edited by hamedarian2009; 31-07-2014 at 13:40.

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک سوال

سلام

حرفتون تقریبا درست هست.

php برای طراحی سایت نیست برای برنامه نویسی سایت هست. یعنی شما ۱۰۰۰ خط هم کد PHP بنویسی ولی از HTML استفاده نکنید هیچ چیزی توی صفحه نمی بینید. البته به جز ارور های احتمالی

شما با php فقط توی سرورتون کار ها رو انجام میدید و با html,css که روی سیستم کاربر(کلاینت) اجرا می شوند ظاهر سایت رو درست می کنید.

موفق باشید

7. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چرا دیگه ادامه ندادین آموزش رو :( خیلی روش خوبی بود

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ظاهرا نقطه قوت این تایپیک نحوه ی آموزشش هست
    ولی متاسفانه
    دوتا پست اموزشی بود ، بقیه پستام یکی میگفت غلطه یکی میگفت درسته یا سوالای ساده... دیگه این سوالارو یا تو صفحه شخصی بزارین یا سرچ کنید .
    حالا خدا میدونه درس بعدی تو صفحه چند گذاشته میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

bebakhshid english chat mikonam
    mikhastam beporsam mishe ye tarikh daghigh bedid ke key dobare amozesh ro edame midid?
    vaghan ravash khobi baray amozesh entekhab kardid
    tashakor

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دمت گرم خوب بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •