تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 56

نام تاپيک: آموزش کامل php از پایه (از زیر صفر ) به سوی (100)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    خدا قوت
    من اولین بار دارم سراغ این بحث میام
    میشه راهنماییم کنید که من مستقیم بیام php کار کنم یا اول باید html&css یاد بگیرم بعد php
    درضمن هیچ اشاره ای نکردید که تو چه محیطی کد بنویسیم
    notepad notepad++?
    و در آخر اصلا به حروف کوچک و بزرگ حساسه یا نه؟

2. این کاربر از firstzeus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

سلام.
    اول HTML و CSS رو خوب خوب یاد بگیرین.پیشنهاد میکنم JavaScript رو هم یاد بگیرید. بعد برید سراغ PHP.
    من خودم تموم کد هامو توی Notepad++ مینویسم چون خیلی خوب و انعطاف پذیره.

PHP به حروف بزرگ و کوچک حساسه.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

سلام
    خدا قوت
    میشه راهنماییم کنید که من مستقیم بیام php کار کنم یا اول باید html&css یاد بگیرم بعد php
    notepad notepad++?
    بهتره اول طراحی وب رو یاد بگیرید و بعدش برنامه نویسی وب. رابط کاربری تو وبسایت خیلی مهمه. چه بسیار وب سایت هایی هستند که cms اختصاصی و حرفه ای دارند ولی تم وبسایتشون مناسب نیست.

IDE رو نمیتونم به شما یگم که کدوم خوبه و کدوم بده ! خودتون باید کار کنید و ببینید که با کدوم محیط بهتر میتونید ارتباط بر قرار کنید بنده خودم با NP++ کد میزنم. ولی افراد زیادی هم هستند که با دریم ویور کد میزنن.

بله حساسه

سوالی بود، بفرمایید

کاربر فعال طراحی صفحات وب hamedarian2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

حرفه ای ترین IDE واسه PHP به نظرم Zend Studio هست که واقعا امکانات زیادی رو در اختیارتون میزاره اما در کنارش notepad++ رو هم باید داشته باشی که سبک وزنه و واسه مواقع ضروری و فوری میتونید ازین استفاده کنید

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام
    خدا قوت
    notepad notepad++?
    سلام.
    اول HTML و CSS رو خوب خوب یاد بگیرین.پیشنهاد میکنم JavaScript رو هم یاد بگیرید. بعد برید سراغ PHP.

این که می فرمائید حساسه منظورتون چیه؟

مثلا echo با ECHO فرق میکنه؟

این روش بهتره که مثلا شما تو اسم متغیر ها همیشه حساسیت رو رعایت کنی حالا چه حساس باشه چه نباشه

7. این کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

این که می فرمائید حساسه منظورتون چیه؟

مثلا echo با ECHO فرق میکنه؟

این روش بهتره که مثلا شما تو اسم متغیر ها همیشه حساسیت رو رعایت کنی حالا چه حساس باشه چه نباشه
    به شما اطلاعات غلط دادن PHP به حروف بزرگ یا کوچک حساس نیست اما تو نام متغیرها حساس است مثلا name$ با NAme$ فرق میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه lifeless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

آقا خدا قوت
    ما منتظر درسهای جدیدیم ها!
    اگه یه آموزشی با همین کیفیت + فایل های سمپل رو بذارید مطمئناَ کیفیت کار خیلی بالاتر میره و شاید اعضا هم حاضر شن زحماتتون رو جبران کنن.

سخت منتظریم، لطفاً سرعت کار رو بالا ببرید.
    سپاس

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهتره اول طراحی وب رو یاد بگیرید و بعدش برنامه نویسی وب. رابط کاربری تو وبسایت خیلی مهمه. چه بسیار وب سایت هایی هستند که cms اختصاصی و حرفه ای دارند ولی تم وبسایتشون مناسب نیست.

IDE رو نمیتونم به شما یگم که کدوم خوبه و کدوم بده ! خودتون باید کار کنید و ببینید که با کدوم محیط بهتر میتونید ارتباط بر قرار کنید بنده خودم با NP++ کد میزنم. ولی افراد زیادی هم هستند که با دریم ویور کد میزنن.

بله حساسه

سوالی بود، بفرمایید
    سلام.

دقیقا همیشه این حرفا باعث شده من از برنامه نویسی بدم بیاد. چون هر وقت میخواستم برم یه زبانی رو یاد بگیرم, چند نفر اومدن گفتن باید قبلش این رو یاد داشته باشی. بعد که رفتم ببینم اون چه جوریه, دیدم اون هم برای خودش یه کتاب 600 صفحه ای هست. همین باعث میشد بیخیالش بشم.

دوستان الان با وجود اینترنت اصلا نیازی نیست کتاب بخونید (البته اگر دوست دارید و وقت دارید بخونید). در حقیقت کسی که زبان انگلیسی بلد باشه, تمام زبانهای برنامه نویسی رو بلده.

شما کافیه یه کمی در رابطه با اون زبان بدونید. مثلا بدونید برای آندروید فلان برنامه لازمه و قبلش از شروع برنامه نویسیش یه کم باهاش کار کنید. یا میتونید برای آشنایی چند صفحه اول کتابش رو مطالعه کنید. دیگه بقیش رو میتونید از اینترنت پیدا کنید.

یعنی شما به هر سئوالی که ممکنه بهش بر بخورید, مطمئن باشید که دهها نفر دیگه هم تو اینترنت به اون مشکل برخوردن و این سئوال رو تو اینترنت مطرح کردن و جواب گرفتن. کار شما اینه که برید ببینید راه حلی که برای اون مطرح کردن چی بوده.

یکی از معروفترین سایت ها, سایت Stackoverflow هست که وقتی برنامه نویسی (به خصوص جاوا یا آندروید) رو شروع کنید, اینجا میشه پاتق همیشگی تون. این سایت به قدری فعاله که من یه بار یه سئوالی رو پرسیدم تو کمتر از 5 دقیقه که من رفتم برای خودم چایی بریزم و برگردم, دیدم 5 نفر جوابم رو دادن.

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

دقیقا همیشه این حرفا باعث شده من از برنامه نویسی بدم بیاد. چون هر وقت میخواستم برم یه زبانی رو یاد بگیرم, چند نفر اومدن گفتن باید قبلش این رو یاد داشته باشی. بعد که رفتم ببینم اون چه جوریه, دیدم اون هم برای خودش یه کتاب 600 صفحه ای هست. همین باعث میشد بیخیالش بشم.

دوستان الان با وجود اینترنت اصلا نیازی نیست کتاب بخونید (البته اگر دوست دارید و وقت دارید بخونید). در حقیقت کسی که زبان انگلیسی بلد باشه, تمام زبانهای برنامه نویسی رو بلده.

شما کافیه یه کمی در رابطه با اون زبان بدونید. مثلا بدونید برای آندروید فلان برنامه لازمه و قبلش از شروع برنامه نویسیش یه کم باهاش کار کنید. یا میتونید برای آشنایی چند صفحه اول کتابش رو مطالعه کنید. دیگه بقیش رو میتونید از اینترنت پیدا کنید.

یعنی شما به هر سئوالی که ممکنه بهش بر بخورید, مطمئن باشید که دهها نفر دیگه هم تو اینترنت به اون مشکل برخوردن و این سئوال رو تو اینترنت مطرح کردن و جواب گرفتن. کار شما اینه که برید ببینید راه حلی که برای اون مطرح کردن چی بوده.

یکی از معروفترین سایت ها, سایت Stackoverflow هست که وقتی برنامه نویسی (به خصوص جاوا یا آندروید) رو شروع کنید, اینجا میشه پاتق همیشگی تون. این سایت به قدری فعاله که من یه بار یه سئوالی رو پرسیدم تو کمتر از 5 دقیقه که من رفتم برای خودم چایی بریزم و برگردم, دیدم 5 نفر جوابم رو دادن.
    دوست عزیز من حرفی از کتاب زدم ؟
    محض اطلاع من خودم برای یادگیری طراحی وب 1 خط هم کتاب نخوندم و تموم اطلاعاتم رو مدیون گوگل و Stackoverflow هستم !
    ایشون نمیخوان جاوا و اندروید یاد بگیرن.ایشون میخوان PHP یاد بگیرن که یک طراح وب باید مسلط به مباحثی که گفتم باشه.حالا دلشون میخواد کتاب میخونن یا اینترنتی یاد میگیرن.

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

شخصی که میخاد PHP یاد بگیره از ملزوماتش اینه که html و css رو به طور کامل بلد باشه چون php زبان سمت سروره و واسه تولید خروجی باید از html+css استفاده کرد
    واسه یادگیری هم نیاز نیست کتاب بخونید وبسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرجع خیلی ها از جمله خودم بوده و هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •