تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 107

نام تاپيک: آموزش Pro Evolution Soccer 2014

اگه نباشه جاش خالی می مونه Konami_Pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

کلیپی جدید از تمام دریبل های pes2014 با شیوه ای بهتر و گیراتر

قبلا از دریبل های pes2014 کلیپ اموزشی گذاشتیم ولی یکم گنگ بود ولی این کلیپ جدید که میذارم دریبل ها خیلی خوب اموزش داده شده :

720p

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

======
    پ.ن : البته تو pes2014 کلا دریبل زدن سخت تر شده حتی بدون احتساب دفاع ... یعنی حتی تو تمرینات هم میخوام دریبل بزنم خیلی سخت هست دریبل زدن مثلا حرکت یکی دو پا یا سایر حرکات تو pes2013 خیلی راحت میزدم ولی تو pes2014 با اینکه دکمه ها همون هست ولی خیلی باید محکم تر زد دکمه ها رو و خلاصه تر بگم حساسیت دکمه ها بیشتر شده بطوریکه مثلا تو pes2013 یک دریبل رو اگر ده بار دکمش رو میزدم 10 بارش انجام میشد ولی تو 2014 از ده بار 3-4 بار درست انجام میشه ... برای شما هم همینطوره ؟
    اره کلا خیلی حساسه دریبل زدن یعنی باید زود و به موقع بزنی جهت ها رو ولی تو تمرینات من دارم تمرین میکنم کم کم داره همه مدل هاش دستم میاد حالا خدا کنه تو پچ فیس کونامی این تایم زمانی شوت رو هم درست کنن و مشکلات دیگه ای که بقیه دوستان میگن

2. این کاربر از Konami_Pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

سلام
    من چند روزه دارم رو ps3 بازی می کنم. هنوز با انسان بازی نکردم.
    بازیه خوبیه. به نظرم ترکیب 2011 و 12 و13 هست. شوت زدن advance خیلی خوبه. پاس تو عمق advance هنوز یاد نگرفتم.
    دریبل ها مثل یه پا دوپا و پله و زیدانی و ... خیلی تو بازی تاثیر داره. جلوی انسان که فکر کنم واقعا فریب دهنده است.
    من رئالیم ولی نمی تونم باهاش خوب بازی کنم هافبک ها که کمک نمیکنن. مهاجم ها هم خودشون شروع به حرکت نمیکنن . ولی برزیل و بارسلونا خیلی خوبن. بارسلونا هافبک و مهاجمای بیشتری داره و برزیل دفاع بهتر نسبت به بارسلونا.
    در کل شاید رئال جلوی انسان جواب بده. رونالدو اونجوری که من میخوام نیست. دی ماریا هم نسبت به 2013 خیلی بهتر ساختن.

اونایی هم که با شوت زدن مشکل دارن، مهم میزان جهت دادنه نه پر کردن قدرت. قدرت هرچه قدر میخواید پر کنید.

همه speed 0 بازی می کنید دیگه؟
    من حالت احساسات رو هم فعلا خاموش کردم . چون معلوم نیست تو مسابقات قانون چی باشه.
    هر تیمی رو که بر میداری سیستم چیدمانش فرق میکنه واسه رئال یکجورائی بیشتر وسط میدان بازی میکنن باید تنظیم کنی که رو به جلو بیشتر و حمله ای کار کنند

اره ما هم روی 0 بازی میکنیم روی سرعت بالای 0 اصلا بازی یکجوری میشه بعد مدتی زود خسته میشه یا میبینی روی سرعت زیاد حرکت های پیش میاد که نباید پیش بیاد نرمال و استانداردش همون 0 هستش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مــــــــشهد

پيش فرض

دوستان واسه دریبل نمیشه مثل سری های قبلی با l2 و شوک دریبل زد ؟ فقط باید بادوتا شوک کار کرد ؟

داره خودمونی میشه ENZO 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوستان واسه دریبل نمیشه مثل سری های قبلی با l2 و شوک دریبل زد ؟ فقط باید بادوتا شوک کار کرد ؟
    سلوم والا ما هم این مشکلو داریم خیلی سخت تر شده دریبل زدن اما اگه میخوای ساده از یه بازیکن بدون حرکت تکنیکی بگذری r2 رو نیگه دار و فلش طرفی ک میخوای رو بگیر اما بطور کلی تو این فوتبال هر دوتا شوک کاربردشون زیادتر شده بخصوص r3 . البته من این r3 رو قبلا یه جور دیگه تنظیم کرده بودم یه پا دوپا میزد ولی تنظیماتش بهم ریخت و دیگه درست نشد و الان کارای دیگه میکنه برا خودش کلا سر خود شده
    Last edited by ENZO 000; 13-10-2013 at 14:04.

6. این کاربر از ENZO 000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مــــــــشهد

پيش فرض

شوت از راه دور قلق خاصی داره ؟ یا دروازبان میگیره یا اوت میشه مثل 2013 نیست من همه ی گل ها فقط شوت از راه دور هست یکی از دوستان راهنمایی کنه روی حالت basic

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

ااااوف یه روش شوت من دارم روش تمرین میکنم و تو بازی تا موقعیت پیش میاد اجرا میکنم با شوک سمت راست دو بار به جلو بزنید تا توپ رو واسه خودش بازیکن پله کنه یا یکم بندازه جلو پاش تا بتونی شوت بزنه یعنی یه شوت های اینجوری میشه زد که نگو البته باید موقعیتش تو بازی پیش بیاد و این حرکت دستت بیاد که عالیه

9. این کاربر از Konami_Pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام به همه .. اقا یه سوال دارم من دستگاهم xbox هست ... کسی میدونه قلق سرعت بازیکنها چه جوریه ؟؟؟؟ من بهترین بازیکنها با سرعت 98 رو خریدم اما اصلا راه نمیرن مثل ماست میمونن .! اگه کسی میدونه قلق سرعت رفتن رو بگه ممنون میشم ...

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام به همه .. اقا یه سوال دارم من دستگاهم xbox هست ... کسی میدونه قلق سرعت بازیکنها چه جوریه ؟؟؟؟ من بهترین بازیکنها با سرعت 98 رو خریدم اما اصلا راه نمیرن مثل ماست میمونن .! اگه کسی میدونه قلق سرعت رفتن رو بگه ممنون میشم ...
    خخخخخخ فک کنم بازیکنا رو بهت انداختن

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

بچه ها بعضی از این کارایی ک توی ویدئو هست رو میشه کرد ولی بعضیاشو نمیشه چرا؟ اتظیمات r3 چجوری باس باشه؟دیگه سردرد گرفتم از بس قاطی شده.
    راستی چرا تعداد استادیومها کمه؟ مثلا سنتیاگو برنابئو و نیوکمپ اصن نیستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام:من تو دفاع کردن مشکل دارم قبلا با ضرب و گارد همه چی حل بود.میشه در مورد دفاع کردن اموزش بدید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •