تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 107

نام تاپيک: آموزش Pro Evolution Soccer 2014

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

همه تو 2013 کارشون همین بود تو بازی پاس تو عمق و گل اگه میخوای از این نسخه لدت ببری باید از فار و نحوه بازی کردن تو نسخه 2013 بیای بیرون بعد تازه بازی بهت مچسبه اساسی

قسمتی که ترکیب تیم رو میچینی سمت چپ دوتا فلش هستش مثل راه فرعی برو روی اون و زمین بازی شماره بندی هستش ببین روی هر شماره ای رفتی و واسه هر گوشه از بازیت میتونی یه نوع تاکتیک خاص رو اجرا کنی که واقعا واسه گل زدن بهترین تکنیک هستش اینو تمرین کنی خیلی بازیت خفن میشه
    از فاز 2013 که خیلی وقته اومدم بیرون
    الان دنباله حریف قدر میگردم
    تا حالا باخت نداشتم همه رو بردم دوست ، آشنا
    کلا تاکتیکمو هم عوض کردم ( بیشتر پاسکاری )
    Last edited by Abdolreza2012; 09-10-2013 at 12:39.

2. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من الان میخوام پچ جدیدی که اومده را بریزم توی فولدر بازی . کدوم فایل ها و فولدرها را باید پاک کنم ؟! من الان پچ 0.1 را دارم و میخوام پچ 1.0 بریزم

اینم عکسش

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من الان میخوام پچ جدیدی که اومده را بریزم توی فولدر بازی . کدوم فایل ها و فولدرها را باید پاک کنم ؟! من الان پچ 0.1 را دارم و میخوام پچ 1.0 بریزم

اینم عکسش

چیزی نمیخواد پاک کنی نصب کن پچ جدید رو

5. 3 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dav0od's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نحوه شوت زدن ! ( شاید خیلی هاتون بدونید ! ولی این نکته رو واسه اونایی که نمی دونن میگم )

شوت و تا آخر پر کنید ! و بلافاصله جهتو بدین پایین ( و پایین نگه دارین تا ضربه زده بشه ) ! اونوقته که یه شوت فوق العاده قدرتی و زمینی رو تجربه می کنید ! ( اگه جهت و مایل به چپ و راست و پایین بدین بهتره ! )
    اونایی که میگن شوت زدنش مشکل داره و میره بالا و مثل سانتره و ... این روش و حتما امتحان کنن !

7. 5 کاربر از Dav0od بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نحوه شوت زدن ! ( شاید خیلی هاتون بدونید ! ولی این نکته رو واسه اونایی که نمی دونن میگم )

شوت و تا آخر پر کنید ! و بلافاصله جهتو بدین پایین ( و پایین نگه دارین تا ضربه زده بشه ) ! اونوقته که یه شوت فوق العاده قدرتی و زمینی رو تجربه می کنید ! ( اگه جهت و مایل به چپ و راست و پایین بدین بهتره ! )
    اونایی که میگن شوت زدنش مشکل داره و میره بالا و مثل سانتره و ... این روش و حتما امتحان کنن !
    نه داداش از کجا بدونیم
    میایم این تاپیک که یاد بگیریم

یغیر از این روش هم ایا برای شوت زدن کسی یاد داره

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 4

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dav0od's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این دوستانی که با تحوه ی شوت زدن و پاس فرار دادن و گرفتن توپ مشکل دارن این روشی که میگم رو امتحان کنن ، مطمئن باشید 100 % جواب میده و بسیاری از مشکلات رو حل میکنه ! ( البته مشکلات که نه ! چون ما به نحوه ی گیم پلی جدید عادت نداریم و ... )
    با این روش مشکل تاخیر تو شوت زدن ، قدرت شوت و ... کاملا حل میشه و گیم پلی تقریبا مثل نسخه قبلی میشه ( البته این کجا و اون کجا ! ) و حتی سرعت بازی هم افزایش پیدا میکنه !

1 - در حین بازی دکمه استارت رو بزنید
    2 - وارد system settings بشید
    3 - حالا وارد controller settings بشید
    4 - حالا وارد support settings بشید ( و گزینه هایی که میگم رو تغییر بدید )
    5 - برای تغییر نحوه پاس فرار دادن گزینه through ball type رو به basic تغییر بدید !
    6 - برای تغییر نحوه شوت زدن گزینه shot type رو به basic تغییر بدید !
    7 - برای افزایش حرکت بازیکنان و بهتر دریبل زدن گزینه auto-feint رو off کنید !
    8 - برای اینکه مثل گذشته فقط با نگه داشتن دکمه سرعت و پاس بتونید توپ رو از حریف بگیرید گزینه auto sliding رو به assisted تغییر بدید .

دوستانی هم که از سرعت کزایی مدافعان حریف شکایت می کنند برای اینکه مدافعان به شما نرسند و تک به تک بشید باید دکمه سرعت رو تند تند بزنید ! ( البته توجه کنید که نباید مدافعان روبروی شما باشند و وقتی از مدافعان گذشتید دکمه سرعت رو تند تند بزنید ! )

امیدوارم که به کار همتون بیاد
    Last edited by Dav0od; 07-10-2013 at 18:43.

10. 12 کاربر از Dav0od بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ENZO 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

پسر بالاخره تاپیکی ک میخواستمو پیدا کردم دم همتون گرم راهنماییاتون خیلی بدردم خورده تا حالا . حالا بیشتر ینی هر روز میام اینجا هر چی میدونید ازین بازی فقط بزارید دمتون گرم میبوسمتون

12. این کاربر از ENZO 000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ENZO 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

والا برا من ک جواب نداد و همش میزنه تو گندماخخخ

14. این کاربر از ENZO 000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

dik

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

کلیپی جدید از تمام دریبل های pes2014 با شیوه ای بهتر و گیراتر

قبلا از دریبل های pes2014 کلیپ اموزشی گذاشتیم ولی یکم گنگ بود ولی این کلیپ جدید که میذارم دریبل ها خیلی خوب اموزش داده شده :

720p

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

======
    پ.ن : البته تو pes2014 کلا دریبل زدن سخت تر شده حتی بدون احتساب دفاع ... یعنی حتی تو تمرینات هم میخوام دریبل بزنم خیلی سخت هست دریبل زدن مثلا حرکت یکی دو پا یا سایر حرکات تو pes2013 خیلی راحت میزدم ولی تو pes2014 با اینکه دکمه ها همون هست ولی خیلی باید محکم تر زد دکمه ها رو و خلاصه تر بگم حساسیت دکمه ها بیشتر شده بطوریکه مثلا تو pes2013 یک دریبل رو اگر ده بار دکمش رو میزدم 10 بارش انجام میشد ولی تو 2014 از ده بار 3-4 بار درست انجام میشه ... برای شما هم همینطوره ؟

16. 3 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من چند روزه دارم رو ps3 بازی می کنم. هنوز با انسان بازی نکردم.
    بازیه خوبیه. به نظرم ترکیب 2011 و 12 و13 هست. شوت زدن advance خیلی خوبه. پاس تو عمق advance هنوز یاد نگرفتم.
    دریبل ها مثل یه پا دوپا و پله و زیدانی و ... خیلی تو بازی تاثیر داره. جلوی انسان که فکر کنم واقعا فریب دهنده است.
    من رئالیم ولی نمی تونم باهاش خوب بازی کنم هافبک ها که کمک نمیکنن. مهاجم ها هم خودشون شروع به حرکت نمیکنن . ولی برزیل و بارسلونا خیلی خوبن. بارسلونا هافبک و مهاجمای بیشتری داره و برزیل دفاع بهتر نسبت به بارسلونا.
    در کل شاید رئال جلوی انسان جواب بده. رونالدو اونجوری که من میخوام نیست. دی ماریا هم نسبت به 2013 خیلی بهتر ساختن.

اونایی هم که با شوت زدن مشکل دارن، مهم میزان جهت دادنه نه پر کردن قدرت. قدرت هرچه قدر میخواید پر کنید.

همه speed 0 بازی می کنید دیگه؟
    من حالت احساسات رو هم فعلا خاموش کردم . چون معلوم نیست تو مسابقات قانون چی باشه.

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •