تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در پخش تصویر (سیاه شدن تصویر و نمایش power saving)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض مشکل در پخش تصویر (سیاه شدن تصویر و نمایش power saving)

سلام دوستان

مشکلی جدیدا برای سیستمم ایجاد شده و اون اینه که وقتی سیستم رو روشن می کنم و ویندوز بالا میاد به محض اینکه تصویر دسکتاپ نمایش داده میشه صفحه سیاه میشه و مانیتور می ره روی حالت power saving.
    وقتی یکی از کلیدهای کیبورد رو می زنم دوباره تقریبا دو سه ثانیه تصویر میاد بعد دوباره مثل اولش میشه. این مشکل در حالت Safe mode اصلا وجود نداره. وقتی درایور کارت گرافیک رو پاک کردم (با هزار زحمت فکرش رو بکنید 2 ثانیه وقت داری کارت رو انجام بدی و ادامش در 2 ثانیه ی بعدی همینطور تا آخر) درست شد و وقتی خواستم دوباره درایور کارت گرافیک رو نصب کنم به حالت اولش برگشت.

خواهشا راهنمایی کنید .یعنی مشکل از کجاست؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان

مشکلی جدیدا برای سیستمم ایجاد شده و اون اینه که وقتی سیستم رو روشن می کنم و ویندوز بالا میاد به محض اینکه تصویر دسکتاپ نمایش داده میشه صفحه سیاه میشه و مانیتور می ره روی حالت power saving.
    وقتی یکی از کلیدهای کیبورد رو می زنم دوباره تقریبا دو سه ثانیه تصویر میاد بعد دوباره مثل اولش میشه. این مشکل در حالت Safe mode اصلا وجود نداره. وقتی درایور کارت گرافیک رو پاک کردم (با هزار زحمت فکرش رو بکنید 2 ثانیه وقت داری کارت رو انجام بدی و ادامش در 2 ثانیه ی بعدی همینطور تا آخر) درست شد و وقتی خواستم دوباره درایور کارت گرافیک رو نصب کنم به حالت اولش برگشت.

خواهشا راهنمایی کنید .یعنی مشکل از کجاست؟
    پس با پاک کردن درایور مشکل حل میشود

با ورژن های دیگه درایور هم تست کردین ؟
    مدل گرافیکتون چیه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

پس با پاک کردن درایور مشکل حل میشود

با ورژن های دیگه درایور هم تست کردین ؟
    مدل گرافیکتون چیه
    بله درست شد اما وقتی سی دی درایور رو گذاشتم و برنامه ی درایور رو اجرا کردم بدون اینکه هیچ اتفاقی بیوفته به همون حالت برگشت. به کنترل پنل هم رفتم و دیدم که درایور نصب نشده.
    ورژن های دیگه که امتحان نکردم . مدل گرافیکم هم 6850 هست . امکان داره که مشکل سخت افزاری باشه ؟

ممنون از راهنماییتون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله درست شد اما وقتی سی دی درایور رو گذاشتم و برنامه ی درایور رو اجرا کردم بدون اینکه هیچ اتفاقی بیوفته به همون حالت برگشت. به کنترل پنل هم رفتم و دیدم که درایور نصب نشده.
    ورژن های دیگه که امتحان نکردم . مدل گرافیکم هم 6850 هست . امکان داره که مشکل سخت افزاری باشه ؟

ممنون از راهنماییتون
    خوب بهتره با ورژن های دیگه درایور تست کنید حتی با ورژن های جدید قدیمی با همه هم تست کنید مطمئن بشین که ویندوز هم سالم است و مشکلی نداره
    اگه جواب نداد برای اینکه بفهمید مشکل سخت افزاری است باید گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست کنید اگه روی یک سیستم دیگه هم همینطوری بود گرافیک مشکل داره یا مشکل از بایوسش است یا ایراد از جای دیگه ای است

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •