تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: مشکل صحنه آهسته شدن برخی از بازی ها در سیستم بالا !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

14 مشکل صحنه آهسته شدن برخی از بازی ها در سیستم بالا !!!

سلام به تمامی دوستان عزیز
    من یه مشکل اساسی دارم ...
    من الان سیستمم مناسبی دارم ینی : رم 4 گیگ DDR 3 - گرافیک 2 گیگ geforce 710 - سی پی یو intel core i5 ivy bridge

ولی بعضی از بازیها رو نصب کردم مثل Assassin's creed III -- GTA IV -- Sniper GW 2 تو قسمت های شلوغ بازی مثلا وسط شهر که آدم و ساختمان زیاده . موسو به چپ و راست میچرخونم حالت صحنه آهسته پیدا میکنه !!!
    میخواستم بدونم که چرا اینطوری میشه ؟؟؟ مگه تا به حال بازی ساخته شده که چنین سیستمی بخواد؟ معلومه که نه ! بازم ممنون میشم راهنماییم کنید. در ضمن ویندوزم 7-64 bit هست .

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

سلام

رم و پردازنده خوبه فقط مشكل از گرافيكتونه....710 گرافيك نسبتا ضعيفي براي بازي هاي اوپن ورد و به روز هستش

براي اجراي خوب IV حداقل بايد يه 635 يا 730 داشته باشيد..

مقايسه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MAGIDIYUM; 19-09-2013 at 10:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

این بازی ها همگی گرافیک 512 یا 1 میخوان . راستی سیستم من دو کارت گرافیکیه .

یکی: Intel HD 4000
    دومی: Nvidia Geforce 710M 2048 mb DDR3

ولی فکر کنم از گرافیک نباشه ها !؟!؟!؟!؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

از گرافيكه...مطمئن باش.....من براي يكي يه لپتاپ دل با همين گرافيك گرفتم همين مشكلو تو بازي هاي سنگين داشت....پهناي باند اين گرافيك فقط و فقط 64 بيت هستش و شما حداقل بايد 192 بيت پهناي باند داشته باشين تا فريم خوبي بتونين با اين بازي بگيرين...دوست خوبم مقدار حافظه 1 گيگ يا 2 زياد مهم نيست.....وقتي اهميت داره كه بيت خوبي داشته باشين...يه مثال ميزنم شما يه استخر بزرگ داري نميتوني با كاسه ي آب پرش كني!!!....2 گيگ حافظه داري ولي پهناي باند نداري.....پهناي باند و نوع معماريه حافظه گرافيك هستش كه سرعت رو در كنار حجم بالاي حافظه ي گرافيك به ارمغان مياره به عنوان مثال اگه معماري gddr5 با بيت 128 بود فريم نسبتا خوبي ميتونستيد بگيريد در كنار اينها باز المان هاي ديگري هم نقش دارند مثل مقدار فركانس هسته و مموري كه كر كلاك و مموري كلاك نام داره نقش به سزايي ايفا ميكنه....اينتل 4000 هم كه روي خود پردازنده سواره و به عنوان گرافيك اينتگريتد يا مجتمع شناخته ميشه ضعيف هست كه اگه كامپيوترتون نرم افزار virtu mvp داشته باشه گرافيك ديسكريت و اينتگريتدتون رو جمع ميبنده و يه مقدار قدرت بيشتر ميده كه تاثيري نداره و اصلا احساس نميشه...
    Last edited by MAGIDIYUM; 19-09-2013 at 13:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

خیلی ممنون از توضیح کاملتون متوجه شدم.

موقعی که داشتم لب تابو میگرفتم به کامپیوتر فروشه گفتم چنین سیستمی میخوام ...

گفت کارت گرافیکش محشره . مرد تیکه عوضی بهم دروغ گفته . چیکار کنم حالا کارت گرافیک لب تاب تعویض نمیشه آخه

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

بعضي لپتاپا قابليت ارتقا سخت افزار دارن....اگه قابليت ارتقا داشته باشه ميشه چيز بهتري روش نصب كرد....مدلش چيه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

571 - Acer E1

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

اين مدل جديده مطمئن نيستم قابليت ارتقا داشته باشه يا نه.....بستگي به محل قرار گيري گرافيك در لپتاپ و پيچ و بستاش و اينكه ميشه بهش دسترسي پيدا كرد بستگي داره و همچنين اينكه مادربردش گرافيك هاي بالاتر رو بتونه ساپورت كنه يا نه كه اين لپتاپ چون سخت افزار پردازشي خوبي داره بايد مادربرد خوبي روش باشه ..... بايد ببريش نمايندگي و اونا بهتون بگن ميشه ارتقاش داد يا نه كه كار بهتريه چون اگه امكانش باشه و پلمپ لپتاپ باز بشه گردن خودشونه و گارانتيش مشكلي پيدا نميكنه اگه مشكلي پيش بياد.... اگه امكان ارتقا داشت بايد با هم خانواده خودش عوض بشه يعني مثلا با 735m كه گرافيك قوي اي براي لپتاپ محسوب ميشه ...بعد از اون 645 يا 635 ....... پايين تر از اينا به درد نميخوره اصلا سمت 720 نريد...در آخر اگه ناچار شديد 630 هم خوبه...
    Last edited by MAGIDIYUM; 20-09-2013 at 12:37.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ممنون .یعنی شما میگید که هرچی عدد پایین تر باشه بهتره؟ 650 645 630 ... ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دقيقا برعكس..هر چي عدد بالا تر باشه بهتره من به ترتيب نام بردم..... اول 735 قويتره و حرف اول و اخر رو ميزنه.....در رتبه ي دوم 645 قرار داره بعد 635 بعد 630 بعد 720 كه ضعيفه شايد تعجب كنيد كه 720 چرا حتي از 630 هم ضعيف تره.....اين بخاطر ميزان فركانس هسته و مموري و معماري و سرعت حافظه ي 630 هست كه از 720 قويتره.... شما اشتباهتون اينجاست كه سه رقم رو حساب ميكنيد و فرض ميكنيد خوب عدد 700 از 600 بالاتره پس 700 قويتره...در صورتي كه فقط اين ملاك نيست و دو رقم آخر ملاك هستند....سريه 700 رقم يكان و دهگانش 20 داره ولي سريه 600 آخرش 30 داره...معلومه كه 630 قويتره! در اصل دو رقم آخر... مدل محسوب ميشه و رقم صدگان فقط معماريه شما بايد گرافيك ها رو هم رده ي خودشون مقايسه كنيد...يعني مثلا 720 يه ذره از 620 به خاطر معماريه جديد تر قويتره...ولي از 630 ضعيفتره.... نكته ي ديگه هم اينكه...در 735 و 645 خوب طبق گفته ي بالا چون سريه 600 آخرش 45 هست مسلما بايد از سريه 700 با دو رقم آخر 35 قويتر باشه..ولي چيزي كه سريه 700 رو اينجا قويتر كرده معماري 22 نانومتره و نوع حافظه سريه 700 هست كه تكنولو‍ژي پيشرفته تري داره و مربوط به سال 2013 هست كه باعث ميشه از 645 كه يه ذره قديمي تره و دو رقم آخرش بالاتره بهتر باشه..در اينجا قدرتشون نزديك به هم هست و يه مقدار 735 قويتره بهتره خودتونو درگير اين اعداد نكنيد..چون داستانش فوق العاده پيچيدس و عوامل دخيل در تعيين قدرت گرافيك بسيار هستند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •