تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 53

نام تاپيک: دیجی کالا دزد شده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دقیقا همین طوره. یک دزد به تمام معنا. منم سه ماه پیش لپ تاپ hp با گارانتی یکساله سریر خریدم . روی فاکتور یه شماره سریال زده بودن هر چقدر تو سایت سریر برای تایید صحت گارانتی وارد میکردم تایید نمیشد. بعد فهمیدم که نامردها لپ تاپ بدون گارانتی فرستادن و اون شماره سریال یه چیز فرمالیته است . شما خودتون حساب کنید دیگه اختلاف یه لپ تاپ 2 میلیونی با گارانتی و بدون گارانتی حدود 200 هزار تومنه. ایشالا خرج دوا دکتر زن و بچه هاشون بشه
    این چیزی که من از گارانتی سریر فهمیدم، این است که شما بعد از خرید کالا باید دستگاه را در سایتشان ثبت کنی تا گارانتی بشه.
    یعنی اینطور نیست که شما دستگاهت با گارانتی باشد، بعد از اینکه سریالش را ثبت کردی، گارانتی اش آغاز میشود.

خودم لپ تاپی با این گارانتی خریدم. حدود 40 هزار تومان جداگانه باید پول گارانتی اش را میدادی. بعد میرفتی در سایت سریر و سریال دستگاه را وارد میکردی تا گارانتی بشه.

میتوانستی همان دستگاه را بخری ولی پول گارانتی اش را ندی و همان گارانتی بین الملل را داشته باشد.

در کل بخواهم بگویم گارانتی سریر میاد و اجناس متفرقه بازار را گارانتی میکنه. چون مشخصات دستگاهی که من در خود سایت سازنده چک کردم، برای فروش در کنیا بود! رویش هم هنوز برچسب ارسال از امارات بود.
    خود فروشنده هم میگفت که این اجناس از امارات میاد، بعد یک شرکتی مثل سریر و .... میان و گارانتی اش میکنند.

مثل سازگار و ... نیست که خودشان جنس بیاورند و از اول گارانتی کنند.
    Last edited by amir_t6262; 20-04-2014 at 08:20.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان بنده کسی هستم که این تاپیک رو باز کرد سره ایپاد اما ..
    سرم به سنگ نخورد باز خواستم از دیجی خرید کنم اما ...
    بنده یک ایفون 4 اس خواستم بخرم تو نکات تمام موردی هایی که گفته بودم رو ذکر کردم باز نشده باشه پلمپ جعبه t باشه
    بعد اینا فرستادن بعد دیدم اصلان سلفن سبزه !!!!!!!بعد چک کردم با سایت اپل دیدیم باز شده و روشن شده قبلا زنگ زدم گفتن چون شامل گارانتی نیست پس نمیگیریم منم شانسی که اوردم اف اف خانه خراب بود مامور پست هم به موبایلم زنگ زد بعد منم زنگ زدم به همون مامور پست گفتم پشتیبانی میگه برگرد و پس بگیر خدا رو شکر برگشت
    دزده واقعی شده!
    Last edited by apple021; 24-04-2014 at 15:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

وقتی جلو چشم خودت فروشنده سرت کلاه میزاره اون وقت شما دوستان به این سایتها چه جور اعتماد میکنین

4. این کاربر از mehdi0012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

این چیزی که من از گارانتی سریر فهمیدم، این است که شما بعد از خرید کالا باید دستگاه را در سایتشان ثبت کنی تا گارانتی بشه.
    یعنی اینطور نیست که شما دستگاهت با گارانتی باشد، بعد از اینکه سریالش را ثبت کردی، گارانتی اش آغاز میشود.

خودم لپ تاپی با این گارانتی خریدم. حدود 40 هزار تومان جداگانه باید پول گارانتی اش را میدادی. بعد میرفتی در سایت سریر و سریال دستگاه را وارد میکردی تا گارانتی بشه.

میتوانستی همان دستگاه را بخری ولی پول گارانتی اش را ندی و همان گارانتی بین الملل را داشته باشد.

در کل بخواهم بگویم گارانتی سریر میاد و اجناس متفرقه بازار را گارانتی میکنه. چون مشخصات دستگاهی که من در خود سایت سازنده چک کردم، برای فروش در کنیا بود! رویش هم هنوز برچسب ارسال از امارات بود.
    خود فروشنده هم میگفت که این اجناس از امارات میاد، بعد یک شرکتی مثل سریر و .... میان و گارانتی اش میکنند.

مثل سازگار و ... نیست که خودشان جنس بیاورند و از اول گارانتی کنند.
    خوب برادر من منم میخواستم همون شماره سریال را ثبت کنم که گارانتی آغاز بشه که پیغام میداد چنین شماره سریالی وجود ندارد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام و عرض ادب به همه شما...میخوام تجربه تلخی باهاتون در میون بذارم و امیدوارم اطلاع رسانی به همه بشه.

من تاریخ 92.4.30 یه دونه لپ تاپ fujitsu lifebook s761A از سایت دیجی کالا خرید کردم.البته تنها خریدم نبود و بیش از دو میلیون خرید کردم.این دستگاه از ابتدا مشکل شدید پرش تصویر داشت(بماند که بعد 7 روز به دستم رسید!!) که با تماس های تلفنی مکرر بهونه میاوردن که مشکلش از سیستم عاملشه گذشت و گذشت من همش انواع سیستم عامل تعویض کردم و با مشکلات کاریم تداخل داشت تا اینکه مهلت تست به اصطلاح 7 روزش تموم شد گرچه به قول خودشون توی اون مهلت هم تعویض نمیکردن(با توجیه های مسخره ای که آدم به حالشون افسوس میخوره).امسال در تاریخ 93.2.30 واسه یه مصاحبه کاری رفتم تهران و در اوج بی اعتمادی به این شرکت تصمیم گرفتم حضوری بهشون تحویل بدم.با پیدا کردن آدرس لپ تاپ رو به همراه متعلقات تحویل دادم(البته من با یک سال گارانتی طلایی خودشون خریدم).در بدو ورودم با صحنه عجیبی روبرو شدم،آقایی که با مسئول اونجا صحبت میکرد به شدت شاکی بود از عملکردشون و ظاهرا اپراتوری رو میخواست که در فلان روز بابت یه موضوعی بهش زنگ زده و خانومه هم در جبهه مقابل میگفت ما اینجا 50 تا تلفنچی داریم نمیتونم تک تکشونو بهت معرفی کنم(در حالی که مکالمات ثبت و ضبط میشه) تو همین بهبوهه از طبقه بالا صدای یکی از خانوم های تلفنچی میومد که با صدای بلند داشت پشت تلفن با یکی دیگه شدید بحث میکرد. کاملا خشکم زده بود که چرا اینجا اینطوریه.در همین حین یه آقایی اومد لپ تاپو تحویل دادم و رسید گرفتم.فکر میکردم این همه راه بردمش یه تست اولیه میزنه یا یه نظر میده اما فقط حرفش همین بود که با شما تماس میگیریم.

اما داستان از اینجا شروع میشه:بعد از گذشت 17 روز تماس گرفتم که شما چرا تماس نگرفتین؟به کجا رسید این موضوع؟ در جواب شنیدم که آقای محترم گارانتی ما زمان بره.25روز طول میکشه.در صورتی که من حرفم این بود که مشکلش چیه! اما تلفن قطع شد به فاصله هر دوروزی زنگ میزدم و هر روز جوابای سر بالا و اخلاق تند رو شاهد بودم.اصرارم بر این بود که تا ابتدای تیرماه ارسال کنند چون وسیله کارم بود و سفر کاری داشتم.ظاهرا قبول کردن اما هنوز لپ تاپی به دستم نرسیده.بارها ایمیل زدم و و در صفحه تماس با ما پیام دادم اما کسی جواب نداد! هر روز دارم زنگ میزنم اما هر روز جواب متفاوتی میشنوم.بعضی از جواب هارو گوش کنین:در دست بررسیه-امروز که پنج شنبست شنبه براتون 100% ارسال میشه-همچین سفارشی به دست ما نرسیده-یکشنبه ارسال شده-سه شنبه ارسال شده-آقای محترم صحبت کردن یاد نداری؟کد مرسوله با کد رهگیری تفاوت داره!!-همکارمون نیست-من در جریان نیستم-کد رهگیری پستی رو به ما ندادن!-فردا بهتون زنگ میزنم-همکارمون شنبه میاد-شماره بخش گارانتی رو نمیتونم بهتون بدم!-مطمئنین برای ما ارسال کردین(در صورتی که حضوری تحویل دادم ها)-چند بار بهتون بگم در دست بررسیه و...
    هیچ گونه شفافیتی در صحبت کردنشون نیست.معلوم نیست چه بلایی سرش آوردن که دیگه جوابگو نیستن و دارن میپیچوننش.حتی زمانی که از خونه زنگ میزنم اتومات قطع میکنه از تلفن همراه هم تا خودمو معرفی میکنم پشت خط نگهم میدارن و بعدش قطع میکنن!
    دوستان کافیه قبل خرید به بخش فروش و خدمات پس از فروش تماس بگیرین تا تفاوت هارو حس کنین.نهایت بی احترامی و بی اعتنایی به شعور مشتری و خریدار رو میشه فهمید.فقط به فکر سود کردنن یه سرچ بزنین میفهمین چی میگم.من به عنوان یه مشتری که کلی از خریدم پشیمونم بهتون پیشنهاد میدم از این سایت خرید نکنین تا توی این منجلاب ها گرفتار نشین.اون وسیله کارم بود و الان با نبودش کلی ضرر بهم وارد شده علاوه بر اون اطلاعات شخصی ،خانوادگی و کاریم داخلشه. من حتی ابتدای خریدم داخل همون صفحه لپ تاپ یه بررسی منصفانه گذاشتم و حقایق رو گفتم اما نمیدونم چرا محتواش تغییر کرد و تایید شد!!
    از سایت آل دیجیتال هم فقط یه خرید داشتم اونم نوت3 بود که فوق العاده راضی ام با همون شرایطم که خواستم ارسال شد دو روزه به دستم رسید.پلمپ و آنلاک فکتوری بود.فقط فقط آل بسته بندی هاش ساده هست که نمیشه اینم جزو معایبش گذاشت جدا از این کارشناس آل قبلش بهت زنگ میزنه کلی راجع به اون موضوع صحبت میکنی و سوالاتو جواب میده خدایی لذت میبری مثل اون خانومه توی دیجی نیست که نمیدونه آنلاک فکتوری چیه!
    امیدوارم این متنم رو یکی از همون تیم بیخیالشون ببینه تا شاید روش هاشو اصلاح کنه و اما در پایان:
    فقط محض اطلاع :

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.
    فعلا که داخل سایت enamad.ir ازشون شکایت کردم شما هم اگه نظری به ذهنتون میرسه که بتونین کمکم کنید بفرمایید.بازم تشکر که این نقد منو خوندین

7. 4 کاربر از hm@d@ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من دو بار ازش خرید کردم ولی پول رو درب منزل بهشون دادم که خوب فقط برای تهران امکانش هست خوبیش اینه که همون جا تستش میکنی بعد پولشو میدی یک بار هم یک گوشی ازش خریدم فرداش زنگ زدن گفتن تا سه روز دیگه میفرستن که منم عجله داشتم کنسلش کردم به هر حال این خوبی رو داره که تا زمانی که پول رو ندادی افسارشون دست شماست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    من حدود 3 سال هست که از این سایت خرید میکنم
    تنها جاییه که بهش اعتماد دارم
    بازار موبایل و علاءالدین تقریبا همه منو میشناسن از بس رفت و آمد دارم اونجا و یه جورایی تابلو شدم
    ولی فقط به یکی از مغازه های اونجا اعتماد دارم اونم بازار موبایله
    از دیجی 10 ملیون خرید داشتم تماما سالم و بدون مشکل بوده
    پشتیبانیش از قدیم که چت آنلاین نداشت و تا الان که چت داره بسیار خوب و مودب بوده فقط یه بار یه گوشی آلکاتل گرفته بودم تصویرش یه کم پرش داشت گفت بفرستش چک کنیم منم نفرستادم چون به نظر میومد همه این مدل این مشکل و دارن
    خلاصه همه جوره ازش راضی ام و سعی میکنم همیشه از این سایت خرید کنم
    فقط تنها مشکلی که داره قیمت گذاریاش جالب نیست و خریدار باید خیلی با هوش باشه
    مثلا وان مکس آورده بود قیمت زده بود 1800.000 و فرداش قیمتش شد 1200.000 اگه کسی خبر نداشته باشه که قیمت روز فلان جنس چنده مطمئنا ضرر میکنه و خریدار باید زمینه قبلی راجع به قیمتها داشته باشه چون تقریبا هر روز قیمتاش تغییر میکنه
    ولی از لحاظ اصالت جنس آک بودن و... کاملا راضی بودم
    فقط آخر سال اگه کسی خواست خرید کنه ممکنه اینور اونور شه ارسالش و دیر و زود شه

10. این کاربر از boose_bar_khoda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    IRAN - Karaj

پيش فرض

فقط کافیه به عنوان مثال همین امروز قیمت یک هارد اکسترنال WD My Passport Ultra 1tb را در فروشگاه دیجی کالا با فروشگاه کیمیا آنلاین مقایسه کنید تا متوجه عمق فاجعه بشید... قیمت دیجی 255 و قیمت کیمیا 229 ، 26 هزار تومن اختلاف قیمت برای یک هارد...!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    من 5 سال پیش یک لپ تاپ از این دیجی کالا خریدم الان فهمیدم که 2 تا از پیچ های لپ تاپ نیستش!!!!!!!!!

13. این کاربر از ruslan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

به نظرم بیش از 100 خرید داشته باشم از دیجی کالا.
    کیفیت مطلوب بوده. همواره رسیدن کالا به دستم سر موقع بوده.
    اغلب سعی میکنم اجناس ارزان را از دیجی تهیه کنم به شما هم توصیه میکنم.
    و برای خرید موبایل یا تبلت به بازار موبایل مراجعه میکنم و 10-20 هزار تومان بیشتر میدم ولی جنس 100% اصل میخرم.
    به گارانتی ها هم دقت میکنم. بین گارانتی ها تفاوت زیاده

15. 2 کاربر از desperanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •